Активнiсть

 • 10/07/18
  Подiя Поїздка в Ніжинський дитячий будинок-інтернат 29.07.2018
  Приглашаем всех желающих присоединиться к поездке к деткам в Нежинский ДДИ.  
 • 06/07/18
  Подiя Регистрируйся на бесплатный IT лагерь для детей из малообеспеченных семей и сирот “GoFriends camp”
  C 23 июля по 1 августа 2018 года в Киеве состоится бесплатный учебно-развлекательный IT лагерь для детей из малообеспеченных семей и сирот “GoFriends camp” 13 июля - отборочный семинар!
 • 04/07/18
  Подiя Тренінг " Я та моя команда"
  21 липня о 12: 00 відбудеться тренінг з командоутворення " Я та моя команда". Адже, для волонтера дуже важливо вміти працювати в команді та навчити цього дітей. Вправи які будуть в тренінгу можна проводити на заняттях з дітьми. Участь в тренінгу безкоштовна. Місце проведення: ВДНХ Організатори: Оксана Гнатюк та detdom.info Для реєстрації та за додатковою інформацією зветайтеся за номером 0678140922 Оксана.
 • 21/06/13
  Тема форуму ГРИНЕВА КСЕНИЯ 5 лет. ДЦП. Очень нужна помощь!!!
  ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, МОЕМУ АНГЕЛОЧКУ КСЮШЕ, ДЦП - НЕ ПРИГОВОР! Прошу Вашей помощи, так как другого выхода нет!!!Гринева Ксения 5 лет.
 • 26/06/18
  Подiя Круглий стіл «Профілактика соціального сирітства в м. Києві – систематизація надавачів соціальних...
  Координатор detdom.info Альона Шередеко приймає участь у засіданні круглого столу «Профілактика соціального сирітства в м. Києві – систематизація надавачів соціальних послуг». Організатори: СОС Дитячі Містечка України за підтримки Української мережі за права дитини.
 • 25/06/18
  Подiя Тренінг з волонтерства для майбутніх штурманів клуба "Благость"
  В середу 29 серпня відбудеться тренінг для волонтерів клубу "Благость" "Допомагай правильно".  В програмі: психологічні особливості дітей різного віку, їх потреби, що потрібно дитині, яка опинилася без батьківського піклування, як правильно допомагати дітям-сиротам, що значить бути волонтером-штурманом для дитини-сироти та багато іншого. 
 • 02/09/14
  Тема форуму Створення психоневрологічних відділень у дитячих будинках-інтернатах
  Суть проблеми: Після досягнення 35-річного віку вихованці дитячих будинків-інтернатів змушені покидати хоч і державну, але вже рідну для них домівку — їх примусово переводять у дорослі психоневрологічні інтернати або геріатричні пансіонати. Молоді люди, котрі практично усе своє свідоме життя (з 4 років) прожили в дитячому будинку-інтернаті, звикли до свого оточення, побуту, опиняються у новому для них світі. Таке переведення з може завдати людині непоправної травми.
 • 01/06/18
  Подiя Тренінг по індивідуальній роботі з дітьми
  Запрошуємо прийняти участь у тренінгу по підготовці Наставників/Старших друзів у рамках проекту «Мій друг» Учасники тренінгу отримують знання необхідні для індивідуальної роботи з дитиною в інтернатному закладі, саморозвитку та спілкування з дітьми в цілому
 • 30/05/18
  Подiя Випускний в Миколаївській школі-інтернаті №2
  Їдемо вітати наших випускників!
 • 24/05/18
  Подiя Detdom.info в ефірі українського радіо "Культура"
  Друзі, говоримо про індивідуальну роботу з дітьми в ]]>ефірі українського радіо "Культура"]]>.