Активнiсть

 • 22/05/18
  Подiя Гала концерт Talant School Наталии Могилевской
  Talant School Наталии Могилевской приглашает гостей на 3 Гала концерта.
 • 21/05/18
  Подiя Гуляйпільська спеціальна ЗОШ-інтернат зустрічай гостей.
  "Гуляйпільська спеціальна ЗОШ-інтернат " зустрічай гостей.   5 червня о 13:00 в спеціальній школі інтернат буде проводитись заняття з теми :" Уміння презентувати себе та людина,як окрема особистість в суспільстві"   Приєднуйтесь до нас. Це дуже важливо
 • 21/06/13
  Тема форуму ГРИНЕВА КСЕНИЯ 5 лет. ДЦП. Очень нужна помощь!!!
  ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, МОЕМУ АНГЕЛОЧКУ КСЮШЕ, ДЦП - НЕ ПРИГОВОР! Прошу Вашей помощи, так как другого выхода нет!!!Гринева Ксения 5 лет.
 • 18/05/18
  Подiя 23.05.18 - Проводимо профорієнтаційне заняття з вихованцями Великополовецької школи-інтернат
  ГО «Команда детдом.інфо» спільно з Kidsave, реалізовуючи програму Корпоративного Наставництва під Патронатом уповноваженого Президента України з прав дитини, проводить профорієнтаційне дослідження здібностей, інтересів та потреб випускників інтернатних закладів.
 • 18/05/18
  Подiя 23.05.18 - Проводимо профорієнтаційне заняття з вихованцями Васильківської школи-інтернат
  ГО «Команда детдом.інфо» спільно з Kidsave, реалізовуючи програму Корпоративного Наставництва під Патронатом уповноваженого Президента України з прав дитини, проводить профорієнтаційне дослідження здібностей, інтересів та потреб випускників інтернатних закладів.
 • 18/05/18
  Подiя 22.05.18 - Проводимо профорієнтаційне заняття з вихованцями Радомишльської школи-інтернат
  ГО «Команда детдом.інфо» спільно з Kidsave, реалізовуючи програму Корпоративного Наставництва під Патронатом уповноваженого Президента України з прав дитини, проводить профорієнтаційне дослідження здібностей, інтересів та потреб випускників інтернатних закладів. В рамках цього дослідження з учнями Радомишльскої школи-інтернат, майбутніми випускниками 2019-2020 рр., проводимо профорієнтаційне інтерактивне заняття.  
 • 18/05/18
  Подiя 22.05.18 - Проводимо профорієнтаційне заняття з вихованцями Кмитівської школи-інтернат
  ГО «Команда детдом.інфо» спільно з Kidsave, реалізовуючи програму Корпоративного Наставництва під Патронатом уповноваженого Президента України з прав дитини, проводить профорієнтаційне дослідження здібностей, інтересів та потреб випускників інтернатних закладів. В рамках цього дослідження з учнями Кмитівської школи-інтернат, майбутніми випускниками 2019-2020 рр., проводимо профорієнтаційне інтерактивне заняття.
 • 18/05/18
  Подiя 22.05.18 - Проводимо профорієнтаційне заняття з вихованцями Коростишівської школи-інтернат
  ГО «Команда детдом.інфо» спільно з Kidsave, реалізовуючи програму Корпоративного Наставництва під Патронатом уповноваженого Президента України з прав дитини, проводить профорієнтаційне дослідження здібностей, інтересів та потреб випускників інтернатних закладів. В рамках цього дослідження з учнями Коростишівської школи-інтернат, майбутніми випускниками 2019-2020 рр., проводимо профорієнтаційне інтерактивне заняття.
 • 15/05/18
  Подiя Святкуємо разом!
  Запрошуємо всіх, хто причетний до діяльності detdom.info на дружні посиденьки!  Детальніше тут >>
 • 14/05/18
  Подiя Поїздка у Володарську школу-інтернат
  На 20 травня запланована поїздка групи штурманів до Володарської школи-інтернату. Завершуємо навчальний рік корисностями і цікавинками, а саме: