Новини

 • 17.10.17
  Надано стоматологічну допомогу
  У рамках проекту "Право на здоров'я" надано стоматологічну допомогу випускнику інтернату, 22-річному Богдану. На минулому тижні лікар-стоматолог клініки "Сімейна стоматологія" у м. Чернігів провів огляд та лікування хворого зуба, Богдана, надав рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною та призначив ще одну зустріч для завершення лікування.
 • 09.10.17
  Шукаємо пральну машинку!
  Друзі, нашим давнім друзям дитячому будинку сімейного типу родини Бехтольд дуже потрібна пральна машинка! Дві машини одночасно зламалися, а родині де виховуються стільки малечі - це вкрай потрібно! Звертаємося до всіх, б/у також підходить. Надіслати можна  Новою поштою: Херсонська обл., м. Цюрупінск, Нова пошта №2, на ім'я Бехтольд Алли Євгеніївни, ном. тел. (095) 841-02-60  
 • 04.10.17
  Починаємо волонтерську роботу в Кмитові!
  Друзі, радо повідомляємо вам, що ми починаємо роботу волонтерів-штурманів та старших друзів в Кмитівській школі-інтернаті. Вчора (3 жовтня) відбулася ознайомча поїздка. Директор закладу Алла Аполлінаріївна  завжди рада гостям. Це приклад керівника, який знаходиться на своєму місті, справжній менеджер, красива жінка з гарним почуттям гумору та головне турботлива мама для всіх дітей.
 • 21.09.17
  Допоможіть зібрати кошти на заміну вікон
  Друзі, до нас звернулося керівництво коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного Авіаційного Університету, в якому навчається багато випускників інтернатів та дитячих будинків.
 • 20.09.17
  Багатодітна родина зі Львова звертається за допомогою до волонтерів detdom.info
  Друзі,  знайомтеся - це дітвора родини Глущак  Всього мама Анжела Глущак виховує дев`ять дітей: Кароліна – 2 рочки, Макар -4, Ростислав – 5, Елеонора – 6, Вікторія – 7, Олександр – 10, Андріан – 11, Юліан – 12, Святослав -13 років. Батько є але з родиною зараз не мешкає (за станом здоров`я) та працювати також не може. Сім`я проживає у Львові та знаходиться на обліку у Львівському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
 • 15.09.17
  ДЦП - це не вирок! Богданчик буде ходити!!!
  Останнє оновлення інформації 15 вересня 2017 року Прізвище, ім'я, по-батькові               
 • 06.09.17
  Здійсни “маленьку” мрію сиріт з інвалідністю - допоможи створити “Оселю Віри, Надії та Любові”
  Підтримане проживання – це передовий світовий досвід влаштування людей з інвалідністю у невеликі будинки  (спільноти, центри тощо). На відміну від інтернатів у спільноті проживатимуть від 4-х до 8-ми осіб. Мешканці спільноти матимуть змогу зростати особистісно, органузовувати свій побут та приймати інші рішення щодо влаштування свого життя. Вони будуть максимально наближені до громади та зможуть брати участі у житті громади.
 • 28.08.17
  Допоможіть дітям залишитись в родині!
  І знову до нас в проект потрапляє колишня випускниця інтернату. Родина Тетяни Цявко проживає в Олешківському районі Херсонської області та знаходиться на обліку в РЦСССДМ.
 • 11.08.17
  Родина переселенців із Криму потрапила в біду
  На обліку  отримувачів послуг ОРЦ ССС ДМ як внутрішньо-переміщені особи перебуває родина Клапоушко, яка переїхала в м. Олешки  з АР Крим. Сім`я не велика: мама, тато та двоє діточок школярка Анастасія і півторарічна Софійка.
 • 08.08.17
  Мати сирота-одиначка та її син потребують допомоги!
  Ольга Яцина – соціальна сирота, позбавлена батьківського піклування, колишня випускниця Градизької спеціалізованої школи-інтернату. Після випуску дівчина стрімко почала будувати самостійне доросле життя: закінчила ПТУ, здобула освіту «кухар-кондитер», влаштувалась на роботу, закохалась… проте, пропрацювавши два місяці дізналась що вагітна, а в січні 2016 року у Олі народився син – Кирил.