Новини

 • 18.08.17
  Мати покинула дітей напередодні першого вересня. Потрібна допомога.
  В селі Плахтянка Макарівського района Києвської області проживає родина Марченко.
 • 11.08.17
  А у нас нові партнери
  В серпні 2017 року ГО "Команда детдом.інфо" уклала партнерський договір з Громадською ініціативою "]]>Рідна Земле]]>". Олександр та Олексій поставили за мету створити не просто бізнес проект, а на практиці зробити щось важливе для своєї країни, об’єднавши українців з усього світу. А ми, спираючись на свій 12 річний досвід, допоможемо реалізувати ці наміри
 • 11.08.17
  Родина переселенців із Криму потрапила в біду
  На обліку  отримувачів послуг ОРЦ ССС ДМ як внутрішньо-переміщені особи перебуває родина Клапоушко, яка переїхала в м. Олешки  з АР Крим. Сім`я не велика: мама, тато та двоє діточок школярка Анастасія і півторарічна Софійка.
 • 08.08.17
  Мати сирота-одиначка та її син потребують допомоги!
  Ольга Яцина – соціальна сирота, позбавлена батьківського піклування, колишня випускниця Градизької спеціалізованої школи-інтернату. Після випуску дівчина стрімко почала будувати самостійне доросле життя: закінчила ПТУ, здобула освіту «кухар-кондитер», влаштувалась на роботу, закохалась… проте, пропрацювавши два місяці дізналась що вагітна, а в січні 2016 року у Олі народився син – Кирил.
 • 01.08.17
  Типова історія випускниці інтернату
  На жаль, нам знову доводиться розповідати історію, де головною героїнею стає випускниця інтернату. Аня познайомилася з Наталею ще в далекому 2006 році, коли молодий і ще не досвідчений інтернет-проект «детдом.інфо» організовував автопробіг дитячими будинками України.
 • 28.07.17
  Збираємося до школи!
  Не за горами свято першого дзвоника. Дуже не хочеться, щоб це свято було затьмарене для дітей з наших підопічних кризових сімей, дитячих будинків та інтернатів відсутністю зошитів і ручок. Тому оголошуємо збір до школи.
 • 27.07.17
  «Свій особистий дорослий»: як волонтери стають друзями дітей з інтернатів
  Дванадцятирічна Анастасія опинилась у школі-інтернаті після того, як її батько помер, а мати почала пити. Ми не публікуємо прізвище Анастасії, бо вона неповнолітня. Два роки тому у неї з’явилася подруга, котра відтоді допомагає дівчині поступово змінювати своє життя.
 • 07.07.17
  Тенденції до покращення!
  Спеціалісти клініки «Айлаз» повторно оглянули вихованця Великополовецької школи-інтернат. Лікар-офтальмолог провела повторну діагностику зору 14-річного Ігоря, відзначила тенденцію до покращення та скоригувала курс лікування. Рекомендовано продовжувати постійну корекцію зору окулярами, проте потрібно замінити лінзи. На жаль, повністю зір хлопчика вже не відновити, але покращити його та допомогти добре бачити, хочаб через скло окулярів, ми можемо.
 • 21.06.17
  Вакансії для випускників!
  Якщо ти випускник інтернату (або знаєш випускника), шукаєш роботу і готовий розпочати свою кар’єру в аграрному секторі заповнюй форму
 • 14.06.17
  Аліна та її бабуся можуть залишитися без даху над головою!
  Вже декілька років в нашому проекті знаходиться родина Бабат. Свого часу нас вразила історія дівчинки хворої на ДЦП, яка залишилася без батьків, проживала в дитячому будинку, а бабуся Алла Григорівна оформила опіку та забрала Алінку до себе. Друзі, ми всі разом неодноразово підтримували родину- речами, продуктами, коштами, лікуванням, але з самого початку була потреба - ремонт даху.