Новини

 • 02.03.18
  Важливість підтримки в складний час. Родина Пчелинцевих.
  Наталя Пчелинцева (27 р.) - випускниця школи-інтернат (Херсонська обл.), мама одиначка 3-х дітей: Максим 7 років, Мирослав 3.5 роки, Даніл 2.5 роки. У зв’язку з невідповідними житловими умовами та фінансовими труднощами, старший син тимчасово знаходиться з тіткою Наталії в Києві, де і відвідує школу. Наталя підтримує тісний зв'язок з дитиною: спілкування телефоном, через скайп, відвідування.
 • 27.02.18
  І знову штурмани вирушили у дорогу!
  На цей раз наші волонтери-штурмани вперше вирушають до Гуляйпільської школи-інтернату (Запоріжська область).
 • 26.02.18
  Проект - Соціальний Центр “Наш дім” для випускників інтернатних закладів
  Найбільш гостро негативний вплив інтернатного закладу на виховання дитини відчувається під час спілкування з випускниками.Випускники інтернату – особливо вразлива категорія дітей групи ризику. За дослідженнями 40% випускників інтернатних закладів в перші роки потрапляють у в'язницю, ще 40% стають безхатченками, 10% закінчують життя самогубством. Решта 10% - це «умовно успішні», тобто ті, хто не завдає особливого клопоту державі. По-справжньому успішні – частка відсотку.
 • 26.02.18
  Волонтери-штурмани та старші друзі розпочинають роботу у Володарській школі-інтернаті
  В п’ятницю 23 лютого координатори detdom.info та група активних волонтерів відвідали «Володарську спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат – Центр реабілітації» з метою знайомства з закладом, керівництвом та дітьми.
 • 09.02.18
  Вирішення побутових проблем може врятувати родину!
  Під соціальним супроводом Олешківського центру соціальних служб перебуває родина Варлачової Альбіни Михайлівни, 1994 р.н.,  яка опинилася в складних життєвих обставинах. Жінка  є особою з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховує двох малолітніх дітей – Варлачова Руслана, 2012 р.н. та Варлачову Вероніку, 2014 р.н.
 • 14.12.17
  Безтурботні студентські роки! Чи так це для випускниць школи-інтернату?
  Маша (16 р.) і Руслана (17 р.) – випускниці однієї з шкіл-інтернатів Житомирщини. Зараз вони навчаються в Київському вищому  професійному училищі швейного та перукарського мистецтва. Маша здобуває професію перукаря-модельєра (1 курс), а Руслана - кравця-закрійника (2 курс). Живуть в гуртожитку.Навчання в училищі безкоштовне, але в будь-якому випадку необхідно купувати канцелярські товари, інструменти і матеріали для практичних занять.
 • 14.12.17
  Дорожче срібла і злата душа, яка добром багата
  В Олешківському районі на один дитячий будинок сімейного типу стане більше. Тут у сімейному оточенні будуть виховуватись діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
 • 24.11.17
  Діти в спадок від дочки
  Ніколи не опускайте рук, яким би не справедливим не видавалося життя. І як приклад цього вислову хочемо розказати вам про одну родину з села Пилявка Хмельницької області.
 • 27.10.17
  Потрібна допомога у розробці ТЗ
  Друзі ми робимо наступний важливий крок у розвитку нашого проекту. Орієнтуючись на наших користувачів, ми змінюємося та створюємо зручний майданчик для спілкування, обміну інформацією, ведення проектів допомоги дітям. Наразі ми шукаємо компанію чи спеціаліста, готового на базі нашої концепції розробити Технічне Завдання для подальшої роботи над новим порталом detdom.info. Що ми хочемо?
 • 20.09.17
  Багатодітна родина зі Львова звертається за допомогою до волонтерів detdom.info
  Друзі,  знайомтеся - це дітвора родини Глущак  Всього мама Анжела Глущак виховує дев`ять дітей: Кароліна – 2 рочки, Макар -4, Ростислав – 5, Елеонора – 6, Вікторія – 7, Олександр – 10, Андріан – 11, Юліан – 12, Святослав -13 років. Батько є але з родиною зараз не мешкає (за станом здоров`я) та працювати також не може. Сім`я проживає у Львові та знаходиться на обліку у Львівському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.