Новини

 • 21.05.18
  Серце має бути здоровим!
  18 травня дитячий кардіолог клініки "Медіком" провів обстеження стану здоров'я 12-річного Кості. Костю в 2016 році вже консультував спеціаліст клініки, тож цього разу ми знову звернулися за допомогою до професіоналів. Кардіолог Єременко Світлана Миколаївна оглянула хлопчика, висловила певні перестороги та для точного встановлення діагнозу направила на подальше обстеження. Кості необхідно провести УЗІ щитовидної залози та ЕХОКГ.
 • 15.05.18
  Cвяткуємо разом!
  Всім привіт! Третього червня, в неділю будемо святкувати день захисту дітей, оскільки для волонтерів detdom.info - це свято професійне.  Так склалося, що 13 років святкуємо цей день разом  на природі під смачний шашличок і не маємо наміру змінювати цю гарну традицію.
 • 14.05.18
  Доля, як футбольний м’яч!
  Артем в 2017 році закінчив Великополовецьку школу-інтрернат. З цього моменту й почалися його поневіряння. Його старшого друга і хрещеного зупинили на половині шляху до оформлення опікунства, тому що Артема передали на всиновлення. В новій родині хлопець не прижився і вже через півроку з власної ініціативи покидає родину. Далі дитячий будинок в Вишгородському районі, потім направлення до психіатра і 3 місяці перебування в Київській обласній психоневрологічній лікарні № 2.
 • 11.05.18
  Набагато легше батьком стати, чим залишитися ним
  Головна потреба родини - робота для тата! На превеликий жаль, ситуація, коли жінка виховує сама одного або декількох дітей, абсолютно нікого не шокує. Ситуації, коли батько сам виховує дитину більш рідкісні, але вони все ж зустрічаються, і називають таких батьків, батьками-одинаками.
 • 04.05.18
  Програма підтримки випускника інтернату «Персональний помічник»
  Ми започатковуємо нову програму підтримки випускника інтернату «Персональний помічник».
 • 30.04.18
  Юна сім’я. Право на щасливе майбутнє
  Під опіку detdom.info взято молоду сім’ю випускників інтернатів. Тетяні - 16 років, Олегу – 17. В липні юна пара чекає на народження дитини. Їх історія розпочалася в 2016 р. Дівчина та хлопець познайомились в притулку і з тих пір практично вже не розлучалися. Обидва мають статус дітей, що позбавлені батьківського піклування. Зараз вони - студенти київських коледжів, мають старших друзів (наставників).Олег і Таня самі практично ще діти, але налаштовані стати люблячими та відповідальними батьками, і вже зараз турбуються про майбутню дитину.
 • 27.04.18
  Зір під пильним наглядом спеціалістів
  Цього тижня спеціалісти Центру мікрохірургії ока провели чергову діагностику зору нашого підопічного випускника Дмитра Ткаченка.  
 • 24.04.18
  Операція "Сплав на байдарках по Ворсклі - 2018"
  Операція "Сплав на байдарках по Ворсклі - 2018" починається!
 • 16.04.18
  Родина втратила годувальника, потрібні кошти на реабілітацію дитини!
  До нас звернувся постійний благодійник детдом.інфо з проханням допомогти родині, яку знає вже багато років.
 • 06.04.18
  2000 грн. можуть врятувати життя
  До нас звернулися працівники соціального центру Білоцерківського району з проханням допомогти багатодітній родині, яка потрапила в складні життєві обставини. Зовсім несподівано виявилося, що це родина нашої підопічної дівчинки з однієї школи-інтернату, яку давно відвідують волонтери детдом.інфо.