Новини

 • 19.10.18
  Американець Шерман в гостях у родини Стельмащук
  Друзі, хочемо поділитися з вами радісною новиною! Родина Стельмащук має тепер свого постійного спонсора! Американець Шерман прочитавши історію цієї родини одразу зрозумів, що хоче допомагати саме їм. Не дивлячись на українські дороги та зламані два диски у машини, Шерман приїхав в Хмельницьку область познайомитися з героїчною бабусею та восьми її онуками.
 • 18.10.18
  Матеріальна підтримка занять в інтернатах
  Любі друзі! Багато хто з вас знає, що за останній час нами та нашими партнерами були розроблені чотири кейси (методичні матеріали) для роботи з дітками, які проживають в інтернатних закладах. Ці методики направленні на формування життєвих навичок та соціалізацію дітей. З початку цього навчального року в Васильківській та Великополовецькій школах-інтернатах стартує пілотний проект, який, ми впевнені, покаже всю важливість саме таких поїздок до дітей.
 • 18.10.18
  Закарпатська область - база закладів оновлена!
  Вчора закінчили оновлення на сайті контактної інформації бази закладів Закарпатської області. Дякуємо волонтеру Владу, який постійно допомагає нам у цьому питанні! На цей час у регіоні маємо інформацію про існування 59 закладів. Із них:
 • 27.09.18
  Новини соціального центру для випускників "Наш дім"
  У вересні Центр прийняв вже першого мешканця Андрія. Юнаку 23 роки, сирота. Цього року закінчив аграрний коледж. Але, на жаль, не має ані батьківської хати, ані іншого місця, куди зміг би повернутися після навчання. Минулого року працював у таборі «Мій друг», який був організований detdom.info, зарекомендував себе з найкращої сторони. Андрій буде відповідальним за дисципліну в Центрі, тобто таким собі "граючим тренером".
 • 06.09.18
  Підтримай випускника інтернату. Яна Шевченко, 17 р.
  Яна – випускниця Великополовецької школи-інтернат, закінчила 9 класів. Знаходиться під опікою команди detdom.info. Знаємо дівчину ще з того часу, як цей інтернат почала відвідувати волонтерська група.
 • 30.08.18
  Підтримай випускників 2018! Набори необхідних речей для самостійного життя
  Починаємо збирати традиційні «Набори випускників»! В цьому році нашої допомоги потребують 23 випускника з 5-ти інтернатних закладів. Це хлопці і дівчата 15-17 років, які починають самостійне життя. Як підказує попередня практика, перший рік навчання і життя у гуртожитку - найскладніший. Найбільше помилок і розчарувань їх чекає саме у цей час.  Для цих молодих людей дуже важлива наша підтримка!
 • 21.08.18
  Коли мрії збуваються!
  Хочемо поділитися радісною новиною. Нарешті, місцева влада виділила для дитячого будинку сімейного типу родини Олексюк гарний та великий будинок! До цього багато років сім’я священика, в якій на вихованні знаходиться 7 дітей мешкала в маленькій кімнаті при храмі. Ось такі умови проживання були у родини:
 • 17.08.18
  Спасая молодых матерей с детьми, мы заботимся о будущем страны
  «Залетела!»,  «Такая молодая, а уже с двумя детьми», «Что она себе думала, рожать без мужа?!», «Нагуляла, чем думала раньше?», «Лучше б сдала ребенка в детдом!»… Такие и подобные замечания в свой адрес слышала почти каждая девушка, которая обращалась в Центр помощи для матерей. Возможно, обвинения справедливые, но этим делу не поможешь. На это девушки отвечают: «Многие только и умеют, что развешивать ярлыки и судить, не вникнув в судьбы людей, не дав при этом копейку на хлеб».
 • 11.08.18
  Тато, мама і я будемо разом гуляти (Максим - 2,5 р.)
  Друзі, отримали прохання про допомогу від родини наших меценатів. Андрій з родиною (дружина Світлана та син Максим) підтримував наші волонтерські проекти, а зараз йому знадобилась наша допомога. Вже кілька місяців Андрій бореться з страшною хворобою. Ці кілька місяців він відмовлявся від фінансової допомоги, говорячи, що комусь ці кошти потрібніші. Та прийшов час, коли фінансові можливості родини вичерпалися. 
 • 08.08.18
  ДБСТ родини Лукавенко. З любов'ю в серці.
  Дитячий будинок сімейного типу "Росток" родини Лукавенко - наші старі знайомі. Детдом.інфо знає цю родину майже з початку своєї діяльності.