Новини

 • 22.06.17
  Новини з табору :)
  Триває другий тиждень нашого табору "Мій друг". Дітвора активно відпочиває, соціалізується та приймає участь у різних творчих майстер-класах
 • 21.06.17
  Вакансії для випускників!
  Якщо ти випускник інтернату (або знаєш випускника), шукаєш роботу і готовий розпочати свою кар’єру в аграрному секторі заповнюй форму
 • 14.06.17
  Аліна та її бабуся можуть залишитися без даху над головою!
  Вже декілька років в нашому проекті знаходиться родина Бабат. Свого часу нас вразила історія дівчинки хворої на ДЦП, яка залишилася без батьків, проживала в дитячому будинку, а бабуся Алла Григорівна оформила опіку та забрала Алінку до себе. Друзі, ми всі разом неодноразово підтримували родину- речами, продуктами, коштами, лікуванням, але з самого початку була потреба - ремонт даху.
 • 12.06.17
  Ми стартували!
  Ура! Літній детячий реабілітаційний табір "Мій друг" успішно стартував. Вчора поселенці - 4-ро хлопчиків та 4-ри юних леді прибули до табору. Після знайомства та вечері дітлахам влаштували екскурсію околицями села. Тож гарного плавання табору! Дякуємо всім, хто долучився до його організації та підготовки!
 • 01.06.17
  Відкрита вакансія!
  ГО «Команда detdom.info» запрошує до нашого дружного колективу активного, ініціативного координатора напрямку «Випускники»
 • 15.05.17
  Потреби табору "Мій друг"
  Як ви вже знаєте цьогоріч ми запланували проведення дитячого реабілітаційного табору "Мій друг". Підчас табору 10 підопічних діток матимуть змогу пройти реабілітацію, здобути чи розвинути соціальні навики, відпочити. Старт табору заплановано на 10 червня, а це менше ніж через місяць. 
 • 15.05.17
  Потрібна волонтерська допомога в перевірці контактної інформації дитячих будинків!
  Шановні друзі! Хто не має можливості їздити до дітей у заклади але хоче бути корисним, для вас є дуже важлива та відповідальна робота - в телефоному режимі потрібно перевірити контактну інформацію по дитячих закладах з нашої бази. DetDom.info має базу всіх існуючих закладів (інтернатів, дитячих будинків) України. Їх дуже багато, близько 1300 і самостійно обзвонити і уточнити інформацію ми майже не в силах. Зараз в стадії перевірки знаходиться Одеська область. Потрібно ще перевірити:
 • 21.02.17
  Там де живе любов!
  Хочемо вас познайомити з чудовою родиною Раранчук.
 • 06.02.17
  Штурмуємо інтернати Кіровоградщини!
  Друзі, радо повідомляємо, що ми починаємо штурмувати інтернати Кіровоградщини! Формуємо нову команду на допомогу Новомиргородській школі інтернату, що знаходиться зовсім поруч з м. Кропивницьким.
 • 24.01.17
  Матеріальна підтримка занять в інтернатах
  Любі друзі! Багато хто з вас знає, що за останній час нами та нашими партнерами були розроблені чотири кейси (методичні матеріали) для роботи з дітками, які проживають в інтернатних закладах. Ці методики направленні на формування життєвих навичок та соціалізацію дітей. З початку цього навчального року в Васильківській та Великополовецькій школах-інтернатах стартує пілотний проект, який, ми впевнені, покаже всю важливість саме таких поїздок до дітей.