Новини

 • 16.01.17
  Зберегти сім'ю
  Завжди приємно розповідати історії зі щасливим кінцем. Тим більше, коли до успіху були прикладені і наші з вами зусилля.
 • 12.01.17
  Вітаємо нових корпоративних волонтерів
  Наприкінці минулого року до рядів корпоративних волонтерів приєдналася дружня полтавська компанія "]]>Зелений Слон]]>". 19 листопада на тренінгу для волонтерів ми познайомилися з представником компанії Єлизаветою, яка в подальшому і стала координатором проекту від компанії.
 • 11.01.17
  Аліна та її бабуся можуть залишитися без даху над головою!
  Вже декілька років в нашому проекті знаходиться родина Бабат. Свого часу нас вразила історія дівчинки хворої на ДЦП, яка залишилася без батьків, проживала в дитячому будинку, а бабуся Алла Григорівна оформила опіку та забрала Алінку до себе. Друзі, ми всі разом неодноразово підтримували родину- речами, продуктами, коштами, лікуванням, але з самого початку була потреба - ремонт даху.
 • 10.01.17
  Проведено лор огляд Влада
  9-го січня у рамках проекту "Право на здоров'я" спеціалісти Лор-клініки "Амріта" оглянули вихованця одного з інтернатів Київщини, 14-річного Владислава. У 2015 році Владиславу провели операційне втручання в Київському інституті отоларингології. Наразі хлопця турбує зниження гостроти слуху та закладеність носа. Тож лор-лікар клініки оглянув юнака та для встановлення точного діагнозу направив його на проходження КТ.
 • 05.01.17
  Знакомьтесь Старший и Младший друг!
  Знакомьтесь Дарина и Оксана!
 • 04.01.17
  Допоможемо мрії стати реальністю
  В селі Тарасівка Кам`янець-Подільского району проживає чудова родина ієрея Сергія. З матушкою Тетяною ми познайомилися минулого літа у Львові і саме тоді дізналися їх історію.
 • 27.12.16
  Приємні сюрпризи активним волонтерам!
  Система інтернатних закладів була створена за радянських часів і залишається такою донині.
 • 14.12.16
  Підкорюємо нові вершини – ГО «Команда detdom.info»
  Команда detdom.info вже більше 11 років пліч-о-пліч з дітьми-сиротами. За цей час здобуто досвід, волонтери і благодійники стали нашою основною силою. З метою поширення і пропаганди ефективних способів допомоги дітям та розвитку волонтерського руху в 2016 році волонтери та благодійники detdom.info прийняли рішення про створення громадської організації.
 • 10.12.16
  Допоможемо відновити слух
  Друзі, ви пам'ятаєте, що у березні 2016 року у рамках проекту "Парво на здоров'я" спеціалісти ЛОР-клініки "Амріта" провели двобічне слухопротезування 16-річному Артему Зизі.  Було встановлено малопомітний слуховий апарат, який допоміг Артему відновити слух та не соромитися однолітків. За цей час юнак закінчив 9 класів та вступив до училища за напрямом "Іконопис", навчається, соціалізується, впевнено комунікує з однолітками.
 • 22.11.16
  Бажаєш реалізувати себе як лідера, тоді тобі до нас!
  Волонтери – головна рушійна сила нашої організації, це  потяг, який складається з багатьох вагончиків і рухається в напрямку «правильна допомога дітям-сиротам». Для руху потяга потрібен сучасний та потужний локомотив. Таким локомотивом є куратор волонтерської групи. Саме від нього залежить успіх  та ефективність команди. А злагоджена робота команди волонтерів може змінити на краще життя дітлахів з дитячих будинків.