Новини

 • 18.04.17
  UWCF передав оргтехніку Монтессорі центру
  На початку квітня Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» завітав до Пугачівського дитячого будинку-інтернату (для дівчат, хворих на олігофренію в стадії імбецильності, хворобу Дауна, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт), щоб передати до Монтессорі центру розвитку дитини оргтехніку, яка конче необхідна для його функціонування.
 • 04.04.17
  Літній реабілітаційний табір для молодших друзів «Мій друг»
  Для чого? Мета табору - розвиток у дітей необхідних для самостійного життя навиків, реабілітація та адаптація дітей до звичайних побутових умов, соціалізація у суспільстві Для кого?  10 дітей віком від 8 до 16 років Коли? З 12 червня по 13 серпня 2017 року (2 місяці)
 • 21.02.17
  Там де живе любов!
  Хочемо вас познайомити з чудовою родиною Раранчук.
 • 06.02.17
  Штурмуємо інтернати Кіровоградщини!
  Друзі, радо повідомляємо, що ми починаємо штурмувати інтернати Кіровоградщини! Формуємо нову команду на допомогу Новомиргородській школі інтернату, що знаходиться зовсім поруч з м. Кропивницьким.
 • 24.01.17
  Матеріальна підтримка занять в інтернатах
  Любі друзі! Багато хто з вас знає, що за останній час нами та нашими партнерами були розроблені чотири кейси (методичні матеріали) для роботи з дітками, які проживають в інтернатних закладах. Ці методики направленні на формування життєвих навичок та соціалізацію дітей. З початку цього навчального року в Васильківській та Великополовецькій школах-інтернатах стартує пілотний проект, який, ми впевнені, покаже всю важливість саме таких поїздок до дітей.
 • 11.01.17
  Аліна та її бабуся можуть залишитися без даху над головою!
  Вже декілька років в нашому проекті знаходиться родина Бабат. Свого часу нас вразила історія дівчинки хворої на ДЦП, яка залишилася без батьків, проживала в дитячому будинку, а бабуся Алла Григорівна оформила опіку та забрала Алінку до себе. Друзі, ми всі разом неодноразово підтримували родину- речами, продуктами, коштами, лікуванням, але з самого початку була потреба - ремонт даху.
 • 04.01.17
  Допоможемо мрії стати реальністю
  В селі Тарасівка Кам`янець-Подільского району проживає чудова родина ієрея Сергія. З матушкою Тетяною ми познайомилися минулого літа у Львові і саме тоді дізналися їх історію.
 • 14.12.16
  Підкорюємо нові вершини – ГО «Команда detdom.info»
  Команда detdom.info вже більше 11 років пліч-о-пліч з дітьми-сиротами. За цей час здобуто досвід, волонтери і благодійники стали нашою основною силою. З метою поширення і пропаганди ефективних способів допомоги дітям та розвитку волонтерського руху в 2016 році волонтери та благодійники detdom.info прийняли рішення про створення громадської організації.
 • 10.12.16
  Допоможемо відновити слух
  Друзі, ви пам'ятаєте, що у березні 2016 року у рамках проекту "Парво на здоров'я" спеціалісти ЛОР-клініки "Амріта" провели двобічне слухопротезування 16-річному Артему Зизі.  Було встановлено малопомітний слуховий апарат, який допоміг Артему відновити слух та не соромитися однолітків. За цей час юнак закінчив 9 класів та вступив до училища за напрямом "Іконопис", навчається, соціалізується, впевнено комунікує з однолітками.
 • 22.11.16
  Бажаєш реалізувати себе як лідера, тоді тобі до нас!
  Волонтери – головна рушійна сила нашої організації, це  потяг, який складається з багатьох вагончиків і рухається в напрямку «правильна допомога дітям-сиротам». Для руху потяга потрібен сучасний та потужний локомотив. Таким локомотивом є куратор волонтерської групи. Саме від нього залежить успіх  та ефективність команди. А злагоджена робота команди волонтерів може змінити на краще життя дітлахів з дитячих будинків.