Новини

 • 14.12.17
  Безтурботні студентські роки! Чи так це для випускниць школи-інтернату?
  Маша (16 р.) і Руслана (17 р.) – випускниці однієї з шкіл-інтернатів Житомирщини. Зараз вони навчаються в Київському вищому  професійному училищі швейного та перукарського мистецтва. Маша здобуває професію перукаря-модельєра (1 курс), а Руслана - кравця-закрійника (2 курс). Живуть в гуртожитку.Навчання в училищі безкоштовне, але в будь-якому випадку необхідно купувати канцелярські товари, інструменти і матеріали для практичних занять.
 • 14.12.17
  Дорожче срібла і злата душа, яка добром багата
  В Олешківському районі на один дитячий будинок сімейного типу стане більше. Тут у сімейному оточенні будуть виховуватись діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
 • 05.12.17
  Навішування ярликів: «Вагітна жінка з ВІЛ - наркоманка"
  На жаль, наше суспільство не готове до толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих вагітних жінок. Домінує стереотип: "якщо вагітна жінка з ВІЛ, то обов'язково повія або наркоманка, і сама в усьому винна." Хочемо поділитися інтерв'ю ВІЛ-позитивної Вікторії, випускниці школи-інтернат, яка невдовзі стане мамою. МІЙ МАЛЮК БУДЕ АБСОЛЮТНО ЗДОРОВИМ
 • 24.11.17
  Діти в спадок від дочки
  Ніколи не опускайте рук, яким би не справедливим не видавалося життя. І як приклад цього вислову хочемо розказати вам про одну родину з села Пилявка Хмельницької області.
 • 21.11.17
  Штурманська група розпочинає роботу у Миколаєві!
  Друзі, сьогодні є радісна новина! Дві чудови дівчини Тетяна та Альона розпочинають штурманську роботу у Миколаївський спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 2. Ще з травня місяця ми почали планувати роботу але якісь негаразди та перешкоди не давали планам здійсниться. І ось, нарешті!!!
 • 06.11.17
  Есть ли шанс у выпускницы интерната стать хорошей мамой…
  С марта 2016 года под патронатом проекта detdom.info находилась Диана, выпускница интерната. Связь с ней была потеряна в сентябре 2016 года.
 • 27.10.17
  Потрібна допомога у розробці ТЗ
  Друзі ми робимо наступний важливий крок у розвитку нашого проекту. Орієнтуючись на наших користувачів, ми змінюємося та створюємо зручний майданчик для спілкування, обміну інформацією, ведення проектів допомоги дітям. Наразі ми шукаємо компанію чи спеціаліста, готового на базі нашої концепції розробити Технічне Завдання для подальшої роботи над новим порталом detdom.info. Що ми хочемо?
 • 21.09.17
  Допоможіть зібрати кошти на заміну вікон
  Друзі, до нас звернулося керівництво коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного Авіаційного Університету, в якому навчається багато випускників інтернатів та дитячих будинків.
 • 20.09.17
  Багатодітна родина зі Львова звертається за допомогою до волонтерів detdom.info
  Друзі,  знайомтеся - це дітвора родини Глущак  Всього мама Анжела Глущак виховує дев`ять дітей: Кароліна – 2 рочки, Макар -4, Ростислав – 5, Елеонора – 6, Вікторія – 7, Олександр – 10, Андріан – 11, Юліан – 12, Святослав -13 років. Батько є але з родиною зараз не мешкає (за станом здоров`я) та працювати також не може. Сім`я проживає у Львові та знаходиться на обліку у Львівському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
 • 15.09.17
  ДЦП - це не вирок! Богданчик буде ходити!!!
  Останнє оновлення інформації 15 вересня 2017 року Прізвище, ім'я, по-батькові