Новини

 • 23.02.17
  Діти – дітям! Поїздка до Пугачівського дитячого будинку-інтернату
  Палац дитячої та юнацької творчості Солом'янського району м.Києва 18 лютого 2017 р. зібрав лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів Солом’янського району на чолі з педагогами, щоб долучитися до поїздки із волонтерами detdom.info та Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» до Пугачівського дитячого будинку-інтернату (для дівчат, хворих на олігофренію в стадії імбецильності, хворобу Дауна, для дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт)
 • 21.02.17
  Здорові зуби - право кожного!
  15-18 лютого в Новоборівському дитячому будинку-інтернаті Житомирської області розгорнула свою роботу повномаштабна стоматологічна клініка. В рамках проекту "Право на здоров'я" служіння "Фургони Милосердя України" на чолі зі Степаном Терлецьким за підтримки БО "Фонд Справедливого Фінансування" надали стоматологічну допомогу вихованкам інтернату. 
 • 21.02.17
  Там де живе любов!
  Хочемо вас познайомити з чудовою родиною Раранчук.
 • 17.02.17
  Проведено діагностику зору
  Спеціалісти клініки «Аілаз» надали допомогу випускнику дитячого будинку «Перлинка», 18-річному Миколі. 13 лютого лікар-офтальмолог клініки протягом кількох годин проводив діагностику зору юнака. Встановивши діагноз, надав рекомендації щодо лікування. На разі хлопцю необхідно розпочати корекцію зору лінзами та періодично з'являтися на огляд до лікаря.
 • 06.02.17
  Штурмуємо інтернати Дніпропетровщини!
  Вітаємо нову команду волонтерів - штурманів! Нарешті, в Дніпропетровській області розпочалася програма соціалізаціі та формування корисних навичок у дітей з Верхньодніпровської школи - інтернату.
 • 06.02.17
  Штурмуємо інтернати Кіровоградщини!
  Друзі, радо повідомляємо, що ми починаємо штурмувати інтернати Кіровоградщини! Формуємо нову команду на допомогу Новомиргородській школі інтернату, що знаходиться зовсім поруч з м. Кропивницьким.
 • 24.01.17
  Матеріальна підтримка занять в інтернатах
  Любі друзі! Багато хто з вас знає, що за останній час нами та нашими партнерами були розроблені чотири кейси (методичні матеріали) для роботи з дітками, які проживають в інтернатних закладах. Ці методики направленні на формування життєвих навичок та соціалізацію дітей. З початку цього навчального року в Васильківській та Великополовецькій школах-інтернатах стартує пілотний проект, який, ми впевнені, покаже всю важливість саме таких поїздок до дітей.
 • 19.01.17
  Поможем увидеть мир здоровыми глазками!
  13 декабря в специализированной детской больнице "Охматдет" в офтальмологическом отделении микрохирургии была проведена диагностика болезни "Сходящее узкоглазие" маленького воспитанника детского дома "Перлинка" Сергея Вакуленка.
 • 11.01.17
  Аліна та її бабуся можуть залишитися без даху над головою!
  Вже декілька років в нашому проекті знаходиться родина Бабат. Свого часу нас вразила історія дівчинки хворої на ДЦП, яка залишилася без батьків, проживала в дитячому будинку, а бабуся Алла Григорівна оформила опіку та забрала Алінку до себе. Друзі, ми всі разом неодноразово підтримували родину- речами, продуктами, коштами, лікуванням, але з самого початку була потреба - ремонт даху.
 • 04.01.17
  Допоможемо мрії стати реальністю
  В селі Тарасівка Кам`янець-Подільского району проживає чудова родина ієрея Сергія. З матушкою Тетяною ми познайомилися минулого літа у Львові і саме тоді дізналися їх історію.