Новини

 • 12.07.18
  Закінчено оновлення бази закладів Харьківської області
  В червні-липні закінчили оновлення бази закладів Харьківської області, як завжди дякуємо волонтеру Владу, який сам є вихованцем інтернатного закладу. Нам відомо про існування 59 закладів, із них: Дитячих будинків - 2 Притулків – 3
 • 26.06.18
  Соціальний центр для випускників "Наш дім". Відкрита вакансія!
  Друзі, вже в липні 2018 «Наш дім», що розміщений в с. Плахтянка Київської обл., відкриє двері для перших мешканців.
 • 11.05.18
  Набагато легше батьком стати, чим залишитися ним
  Головна потреба родини - робота для тата! На превеликий жаль, ситуація, коли жінка виховує сама одного або декількох дітей, абсолютно нікого не шокує. Ситуації, коли батько сам виховує дитину більш рідкісні, але вони все ж зустрічаються, і називають таких батьків, батьками-одинаками.
 • 04.05.18
  Програма підтримки випускника інтернату «Персональний помічник»
  Ми започатковуємо нову програму підтримки випускника інтернату «Персональний помічник».
 • 30.04.18
  Юна сім’я. Право на щасливе майбутнє
  Під опіку detdom.info взято молоду сім’ю випускників інтернатів. Тетяні - 16 років, Олегу – 17. В липні юна пара чекає на народження дитини. Їх історія розпочалася в 2016 р. Дівчина та хлопець познайомились в притулку і з тих пір практично вже не розлучалися. Обидва мають статус дітей, що позбавлені батьківського піклування. Зараз вони - студенти київських коледжів, мають старших друзів (наставників).Олег і Таня самі практично ще діти, але налаштовані стати люблячими та відповідальними батьками, і вже зараз турбуються про майбутню дитину.
 • 27.04.18
  Зір під пильним наглядом спеціалістів
  Цього тижня спеціалісти Центру мікрохірургії ока провели чергову діагностику зору нашого підопічного випускника Дмитра Ткаченка.  
 • 24.04.18
  Операція "Сплав на байдарках по Ворсклі - 2018"
  Операція "Сплав на байдарках по Ворсклі - 2018" починається!
 • 16.04.18
  Родина втратила годувальника, потрібні кошти на реабілітацію дитини!
  До нас звернувся постійний благодійник детдом.інфо з проханням допомогти родині, яку знає вже багато років.
 • 06.04.18
  2000 грн. можуть врятувати життя
  До нас звернулися працівники соціального центру Білоцерківського району з проханням допомогти багатодітній родині, яка потрапила в складні життєві обставини. Зовсім несподівано виявилося, що це родина нашої підопічної дівчинки з однієї школи-інтернату, яку давно відвідують волонтери детдом.інфо.
 • 02.03.18
  Важливість підтримки в складний час. Родина Пчелинцевих.
  Наталя Пчелинцева (27 р.) - випускниця школи-інтернат (Херсонська обл.), мама одиначка 3-х дітей: Максим 7 років, Мирослав 3.5 роки, Даніл 2.5 роки. У зв’язку з невідповідними житловими умовами та фінансовими труднощами, старший син тимчасово знаходиться з тіткою Наталії в Києві, де і відвідує школу. Наталя підтримує тісний зв'язок з дитиною: спілкування телефоном, через скайп, відвідування.