Модератор

"Чілдрен Кінофест"

Дата: 
Повторювати щотижня до Нед Чер 04 2017 .
П'ятниця, 26 Травень, 2017 - 09:00
П'ятниця, 2 Червень, 2017 - 09:00

Раді повідомити Вам, що цього року заходи дитячого кінофестивалю "Чілдрен Кінофест" традиційно відбудуться наприкінці травня, а саме з 26 травня по 4 червня!
 
Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який представляє як найновіші європейські стрічки, так і світову кінокласику. Лауреата гран-прі шляхом голосування обирають глядачі. У 2017 «Чілдрен Кінофест» відбудеться четвертиий раз. Місія фестивалю – популяризувати мистецтво кіно серед дітей різного віку та соціальних груп.

Вхід на покази в усіх містах – БЕЗКОШТОВНИЙ, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю для самостійних глядачів або за зверненням до координатора фестивалю для організованих груп. 
 
Центром фестивалю стане кінотеатр "Київська Русь" у м. Києві. А у 2017 році покази пройдуть також і у кінотеатрах "Флоренція" та "Лейпциг"
Характер і напрямок фестивалю є благодійними та освітянськими. На сеанси запрошуються організовані групи дітей з обмеженими можливостями, дітей-переселенців, дітей позбавлених батьківської опіки, сиріт. 
 
З програмою можна ознайомитися на сайті фестивалю ]]>http://childrenkinofest.com/]]>
 
Контактна особа:
0631902881 Віра

Поділитися з друзями: