Куратор закладу

Пікнік у Василькові!!!

Дата: 
Субота, 20 Травень, 2017 - 09:00 - 15:00

20 травня плануємо поїздку в Васильківську школу-інтернат.

Оскільки це остання поїздка в цьому навчальному році, то ми вирішили не проводити звичні заняття по програмі. Цього разу ми влаштуємо пікнік: разом приготуємо шашлик і овочеві салати, спробуємо порахувати вартість пікніка в розрахунку на одну особу (щоб не забувати фінансову грамотність), пограємо в активні ігри, обговоримо як правильно вибирати мясо на шашлик, як поводити себе з багаттям і як прибирати після пікніка, щоб не нашкодити природі.

Сподіваюсь до цієї поїздки приєднаються дівчата, які мріють стати старшими друзями для наших підопічних.

Будь ласка, відписуйтесь в темі, ми також чекаємо на ваші пропозиції та зауваження.


Куратори волонтерської групи: Ніна (098) 478-99-02 

 

Місце зустрічі: метро "Виставковий центр", вихід з першого вагону,в підземному переході ліворуч, зупинка громадського транспорту в напрямку Одеської траси о 9.00


Поділитися з друзями:

Зображення користувача Шередеко Алена.
Не в мережі
БлогерВолонтер
З detdom.info:
2 роки 10 місяців 23 дні
Пікнік у Василькові!!!

Молодці! Навіть пікник можна провести з користю та розказати дітям багато цікавого.

Зображення користувача Нина Киев.
Не в мережі
Куратор закладу
ВолонтерКуратор
З detdom.info:
1 рік 2 місяців 28 днів
Пікнік у Василькові!!!

Дякую всім, хто зміг поїхати і подарувати діткам тепло і радість. Ця поїздка була не схожа на інші з трьох причин: 1) була рекордно низька кількість волонтерів ( 5 чол.), 2) двоє волонтерів в поїздку взяли власних діток, 3) не всі наші плани були реалізовані (частково через зміну погоди частково через певні організаційні моменти). Ми готували конвертики з лаваша з сирною начинкою і овочевий салат. Вийшло дуже смачно і всі отримали величезне задоволення від приготування. Грали в бадмінтон та інші активні ігри. Дітки радували нас своїми щирими посмішками, сильними обіймами та небажанням відпускати. По результатам поїздки особисто для себе зробила висновок, що необхідно збільшити тривалість поїздок, бо одне з перших питань діток - правда ви залишитесь до вечора?