Куратор закладу

Їдемо до дітлахів у Васильків!

Дата: 
Субота, 22 Квітень, 2017 - 09:00 - 16:00

     Шановні друзі!!!Посмішка

 

Поїздка в Васильківську школу-інтернат  відбудеться 22 квітня.

На порядку денному такі заняття:

- кулінарія 

- фінансова грамотність 

- малюки 

Сподіваємось до цієї поїздки приєднаються дівчата, які мріють стати старшими друзями для наших підопічних.

     Будь ласка, відписуйтесь в темі, ми також чекаємо на ваші пропозиції .

     Куратори волонтерської групи:  Альона (097) 894-73-73, Ніна (098) 478-99-02 

     Місце зустрічі: метро "Виставковий центр", вихід з першого вагону,в підземному переході ліворуч, зупинка громадського транспорту в напрямку Одеської траси о 9.00


Поділитися з друзями:

Зображення користувача ALEN.
Не в мережі
Куратор закладу
ВолонтерКуратор
З detdom.info:
1 рік 5 місяців 12 днів
Їдемо до дітлахів у Васильків!

      Кожна з поїздок по-своєму унікальна і незабутня. Поїздка 22.04.2017 року  показала, що діти справді звикли до нас і впустили нас у свої маленькі щирі серця. Вони зустрічали нас трохи сором’язливо, але радісно, обіймали, розпитували про волонтерів, які захворіли та не змогли приїхати. Випускники з задоволенням розповідали про батьків і родичів, які приїдуть 26.05. на їх випускний. Дівчата описували свої випускні сукні, ділились своїми планами щодо святкування випускного та подальшого навчання. 

      Кулінарія цього разу принесла солодке задоволення як волонтерам, так і дітям.  Дітлахи навчились робити тістечка «Картопя» з подрібненого печива і вареного згущеного молока. А потім всі разом куштували результати спільної праці. Після смачного частування приступили до більш серйозних занять: математика і складання бюджету.

      Малеча займалась веселою математикою з новими волонтерами, котрі пришли  після тренінгу старших друзів. Дуже  відповідально дівчата поставились до організації  уроку.Дітям було цікаво та весело.

     Старшокласники поглиблювали свої здібності в складанні сімейного бюджету, рахували повсякденні витрати, обговорювали можливі методи економії. Ще однією і не менш цікавою темою нашого заняття була Благодійність. Діти, звісно, знали, що це і з задоволенням наводили приклади благодійних вчинків.

     Також  вдячні  Наталі з Дніпра за сюрпризи для наших випускниць.

      Ми як  волонтери і просто люди отримали велике задоволення від цієї поїздки. Дякуємо волонтерам, які регулярно , організовано приїжджають до дітлахів  і зробили поїздки в Васильків невід’ємною частиною свого життя. Дякуємо керівництву за можливість приїжджати до наших маленьких друзів. Сміх

      

Зображення користувача Шередеко Алена.
Не в мережі
БлогерВолонтер
З detdom.info:
3 роки 20 днів 22 години
Їдемо до дітлахів у Васильків!

Алена, спасибо за интересный рассказ о поездке. Вы у нас просто молодцы!