Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Зображення користувача DetDom.Info.
Не в мережі
Модератор
Зареєстрований: 08/12/10
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Команда Детдом.інфо знає цю сім'ю з 2006 року. І ми дуже раді, що зараз у них з'явилися постійні куратори Smile


Поділитися з друзями:
Не в мережі
Волонтер
З detdom.info:
10 років 5 місяців 4 дні
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Вчора спілкувалася по телефону з мамою Людою-все-таки це ЖІНКА не з однієї, а з усіх великих букв.
Як треба любити життя та дітей щоб витримати такі навантаження та удари долі, але зовсім нема в неї песимізму, вона свято вірить що виростить своїх дітей здоровими та щасливими. З мого життєвого досвіду рідні батьки однієї-двох дітей не завжди приділяють своїм дітям стільки уваги скільки приділяє Людмила своїм дітям, яких, як вона сама їм каже "народила сердечком". Вони багато малюють, клеють, щось майструють- дуже приділяє увагу дрібній моториці рук.
Дуже запрошувала в гості поспілкуватися з дітьми і як тільки трохи розпогодиться- ми обов"язково їх відвідаємо.

Наразі самі нагальні питання- це кошти на лікування сина в Криму - дельіфнотерапія, путівки вже виписані, до червня требі зібрати 14 000,00 грн.
В минулому році він вже один такий курс пройшов- результати вражаючі. Хлопець вже почав рахувати, трохи читати. Великі надії на повторний курс.
Також іще одна (і дай Бог остання операція) по відновленню слуху чекає на доцю Інну в кінці серпня- потрібно близько 10 000,00 гривень. Операція буде проводитись в Києві, будемо мати гарну можливість підтримати маму ти налагодити більш-менш нормальне перебування в лікарні.

Збір коштів на форумі не об"являємо, сподіваємось впоратися власними силами та ресурсами серед колег та друзів. Просто побажайте мамі та тату сил, мудрості та терпіння, а дітям- здоров"я.

Зображення користувача Kolokoltseva.
Не в мережі
Волонтер
Головний координатор проекту
З detdom.info:
10 років 8 місяців 11 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Наталю, і Вам дай Бог здоров*я, що підтримуєте цю родину Smile

__________________

Разом змінимо світ на краще!

Не в мережі
Волонтер
З detdom.info:
10 років 8 місяців 7 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Доброго дня. Хочу від себе подякувати Наталії за те що вона погодилась активно допомогти вирішенню проблем з якими що дня зустрічається ця мужня мама Людмила. Це дійсно мужня жінка, вона сама вихованка школи-інтернату і пройшовши цю складну школу життя, особисто на собі відчула все те що відчувають діти які знаходяться в таких закладах, а особливо те, на скільки кожній дитині потрібна сім'я.
Тож коли Людмила вирішила взяти на виховання діток вона повністю була до цього готова. Учасники нашого інтернет-проекту знають цю сім'ю з 2006року і повірте нам що ми багато пройшли з цією мамою по дорозі подолання людської байдужості і тільки завдяки Людмилі дітки яких вона виховує змогли стати такими "ОСОБЛИВИМИ" як вона їх називає.
Можна ще багато писати про особливість цієї родини та думаю що Наталія нас буде інформувати про новини поточні, єдине що хочу зазначити так це те, що всі хто буде читати ці строки, зверніть увагу на потреби цієї сім'ї, давайте разом спробуємо допомогти їм, вони дійсно цього заслуговують!

__________________

С уважением misha tdi

Не в мережі
Новачок
З detdom.info:
9 років 4 місяців 20 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Это Ольга,

Наконец-то мое первое письмо на форуме, Хочу выложить свежую информацию о "Каравеле":
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
19.02.09г. в 15.00 встретились с семей Бугайовых Людмилы Федоровны.
Первое впечатление от встречи в семье, положительное, как говорят в народе " в тесноте но не в обиде ". Семья дружная, дети чувствовали себя не скованно, веселились, рассматривая гостей . Принесенные торты и соки восприняли с радостью.
Квартира 99м2, с мансандрой и пристройкой ( в пристройке находится веранда, кухня - столовая и дальше в глубь,
душевая с туалетом ) чистая, небогатая, но обустроенна со вкусом.
Одежда на детях чистая, выглажена, это наблюдалось и на второй день когда мы посещали строящийся дом. Дети были с родителями в связи с карантином в школе. Самостоятельность детей проявилась при показе быстрого оформления причесок. Людмилу Федоровну называют мамой. Сама встреча носила непринужденный характер, такой себе светской беседы на житейские темы.
О том, что о их детском доме семейного типа " Каравела" есть информация в интернете знали, но самого обозрения не видели. В ходе разговора перешли на семейные проблемы, какой-то назойливости, или суеты, просьб не наблюдалось.
Разговор проходил о здоровье детей. Семья Бугайовых приняла на воспитание 4 мальчика и 3 девочки. Государство выплачивает на детей пособие до 12 лет по 750 гривень, после 12 по 1250 гривень. Этих денег хватает на пропитание и одежду. Все остальное за счет приработка родителей. Сами родители розводят и торгуют на рынке аквариумными рыбками, доход небольшой ,как для нашего города, но стабильный.
Дети :
- Мельник Тимоша ( Вася ) = 7 лет, 1 - А класс, учится хорошо ;
- Лесничий Владик = 7 лет , 1 - А класс ( слабая нервная система ) год назад проходил курс специального лечения в Севостопольском дельфинарии. В этом году курс лечения с 15.06.09г. ( г. Севастополь, ул. Епронивская 7, 8-0692-24-23-09 Wink
Ориентировочная стоимость курса лечения около 5000 гривень. Освоение школьной программы в меру своих возможностей. Хобби, конструирование, рисование.
- Носенко Дмитрий = 11 лет , 5 - Б класс, учится очень хорошо, посещает гурток лесничества, имеет способности к математике. Мечтает стать автомобилеконструктором.
- Демченко Володя = 13 лет, 8 - А класс, учится хорошо, посещает кружок авиамоделирования,пишет стихотворения. Инвалид детства, врожденное заболевание мочеполовой системы, имеет только одну почку, стоит на учете в Киевском институте урологии, там проходит лечение.
- Мельник Катя ( Света ) = 8 лет, 1 - А класс, учится хорошо, любит и умеет петь и танцевать.
- Борисенко Нина = 14 лет, 8 - Б класс, учится в меру своих возможностей, любит рисовать, скромная,нежная и добрая девочка.
- Носенко Инна = 9 лет, 1 - А класс, учится очень хорошо. Проблемы с слухом. С 4 лет проходит лечение в Киевском институте ЛОР, им. професора А. И. Коломийченка АМН Украины. Проведенно 7 операций. Слух востановлен на 70%. В августе предстоит проведение еще одной операции, надеются что последней.
Дети располагаются по комнатам : две девочки в комнате 12м2, пятеро детей в комнате 25м2.
С обсужденных проблем :
- дети выростают, имеющиеся кровати стают малыми. Необходимо три двухярусные кровати, увеличится полезная площадь детских комнат ;
- канцелярские пренадлежности, краски , бумага для рисования, и т. д. Ежемесячно на это расходуется около 200 - 250 гривень ;
- столовый стол с стульями на десять персон ( необходим индивидуальный заказ, по розмерам и высоте ), посуда ( кастрюли на 12 - 15 литров ).
- морозильную камеру для хранения фруктов и ягод на зимний период, соковыжималку ;
- полотенца, постельное белье;
Новый дом : Дом расположен в районе бывшего районного хлебзавода по Кременчутскому шоссе. В самом здании нового дома находится 10 комнат , но работы очень много. Необходимо провести все внутренние работы , от разводки электрочасти, отопления , до отделочных работ. Рядом с домом сделанна пристройка до существующего гаража. С гаража сделана столовая , а в присторойке расположенно кухню и ванну с туалетом и топочное отделение. В летнее время семья живет в этой пристройке, так как рядом находится огород на 30 соток земли, где посаженна клубника и другие ягоды и фруктовые деревья.
- окончание ремонта двух комнат в новом доме ( кухню и ванну с туалетом ) и мягкой кровли ( когда мы посещали этод дом кровля протекала. Ориентировочна стоимость окончаниея ремонта этих комнат и мягкой кровли - около 20000 гривень.
Отдых :
- семья , по рассказам родителей ездит с детьми за город , на озеро, до ставка с проведением пикника ;
- в 2008г. отдыхали в санатории " Ясна поляна " г. Ялта ;
- при приезде в город передвижного цырка, актракционов, посещают их ;
- на Пасху ездили в г. Киев в кукольный театр, посетили зоопарк ;
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

В настоящще время мы занимаемся поском средств на ремонт и лечение(почти собрали).

Надеемся, что с Божьей помощью все у нас получится.

Не в мережі
Волонтер
З detdom.info:
10 років 8 місяців 7 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Оля Вы молодцы, так оперативно всё узнали и описали. Думаю что Ваша помощь поможет намного быстрее поставить деток на ноги. А мы вместе с Вами будем старатся помагать им по мере сил.

__________________

С уважением misha tdi

Не в мережі
Волонтер
З detdom.info:
10 років 8 місяців 7 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Ось декілька фотографій ДБСТ "КАРАВЕЛА"

__________________

С уважением misha tdi

Не в мережі
Волонтер
З detdom.info:
10 років 5 місяців 4 дні
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Вчора телефонували Людмилі. У них все гаразд, нещодавно повернулися з Киева, де Вовчику (хлопчик, який народився з 1 ниркою) робили планове обстеження та аналізи. Слава Богу, все гаразд, аналізи в нормі, стан стабільний. Нажаль, вона нам не повідомила коли була тут, ми б забезпечили транспортом та гарячим домашнім борщем, бо що таке лікарняна їжа для 14-річної дитини! Домовились, що наступного разу не буде соромитись і повідомить нас про приїзд.

Також запевнили її, що гроші на дельфінотерапію та операцію на вушко ми зберемо. На сьогодні вже є 5000 грн!

Надалі будемо тримати всіх в курсі про цю чудову жінку та її сім"ю Smile

Не в мережі
Волонтер
З detdom.info:
10 років 5 місяців 4 дні
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Велике прохання віддати свій голос за нашу Людмилу- ]]>http://www.tvoymalysh.com.ua/gold/2008/32/.]]>
Якщо вона переможе- приїде в Київ Laughing out loud

сьогодні 13 тис гривень їдуть в Александрію- Владику на дельфінотерапію. Мама Людмила пообіцяла надіслати фотографіі після приїзду.

Не в мережі
Новачок
З detdom.info:
9 років 4 місяців 20 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

У нас хорошая новость Tongue Людмила (наша МАМА) стала победителем конкурса "Золотое сердце", ниже сообщение от нее
:P+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Tongue
Нещодавно сталася ще одна при мна под я. Я стала переможцем щор чного конкурсу "Золоте серце". Я дуже вдячна Вам за п дтримку. За те, що чи то у скрутну хвилину, чи в хвилину радост ми пост йно в дчува мо себе захищеними.
Родина Бугайових (Дитячий будинок с мейного типу "Каравела"), м. Олександр я
:P++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Tongue

Спасибо огромное ВСЕМ тем, кто проголосовал за Людмилу и за ВАШУ поддержку!

Зображення користувача DetDom.Info.
Не в мережі
Модератор
З detdom.info:
7 років 6 місяців 19 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Ура!!! ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!

Не в мережі
Волонтер
З detdom.info:
10 років 5 місяців 4 дні
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

в понеділок чекаємо на Людмилу та Інеску в Києві- остання (ми дуже на це сподіваємося!) операція на вушко.
Тільки-що говорила з Людмилою- останні дні дівчинка нервує дуже, пошалює сердечко- мабуть, згадує попередні операції, особливо без наркозу. Людмила з сім"єю робить все, щоб налаштувати її позитивно.

в офісі зібрали біля 7 тис грн (дякую всім своїм співробітникам-вони в нас супер!) - на місці , після консультації лікаря, будемо визначати куди і що і скільки потрібно.

зараз збігаю в "Антошку"- куплю Інесці щось для малювання (вона це дуже любить), щоб якось прикрасити її перебування в лікарні.

якщо хтось щось захоче передати їй (вона, як всі дівчата власне, любить все дівоче-блискуче-яскраве) телефонуйте мені (050- 874-02-67).

Не в мережі
Волонтер
З detdom.info:
10 років 8 місяців 7 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Потреби ДБСТ "Каравела" сім’я Бугайових.
Пропонуємо Вам переглянути найголовніші потреби ДБСТ "Каравела". Можливо хтось зможе допомогти у їх вирішенні.

Загальні потреби, вирішення яких необхідне для того щоб сім’я цього року змогла перейти жити в новий будинок.
Ванна кімната:
• ванна - 3 000 грн.
• умивальник (комплект) - 1 200 грн.
• змішувачі ( 4 шт.) - 280 грн/шт. - 1 120 грн.
• душова кабіна - 2 800 грн.
• унітаз - 650 грн.

Кімнати:
• меблі(шафи дитячі) - 7 500 грн.
• матраци (12 шт.) - 800 грн./шт 9 600 грн.
• ковдри (12 шт) - 185 грн./шт. 2 220 грн.
• комплекти постільні (12 шт.) - 96 грн/шт. -1 152 грн.
• письмові столи( 4 шт.) - 800 грн/шт. - 3 200 грн.
• телевізор - 4 500 грн.
Кухня:
• великий обідній стіл (на 12 чоловік) - 2 000 грн.
• комплект кухонних меблів 6 000 грн.
• стільці зі спинками (12 шт) - 180 грн./шт. - 2 160 грн.
• газова плита - 2 800 грн.
• холодильник двокамерний 3 700 грн.
• каструлі 7 л - 2 шт, 12 л. - 2 шт., 15 л. - 2шт. - 180 грн/шт. - 1 080 грн.
• соковижималка - 1 800 грн.
• кухонний комбайн - 2 200 грн.

Вказані вище суми потребують корекції в залежності від матеріалів, фірм виробників, та коливання курсу валют.
Це звісно найголовніші потреби від вирішення яких залежить чи зможуть діти цього року перезимувати в теплій затишній оселі.

Банківські реквізити
Р/р 29244816000011 в ВАТ КБ "Надра"
Код ЄДРПОУ 24717174
МФО 323624
поповнення п/р №77724712 Бугайова Л.Ф.

Телефони: 8 (05235) 9-12-07, 8 (066) 911-79-43, 8 (095) 908-77-32 Людмила.

__________________

С уважением misha tdi

Не в мережі
Волонтер
З detdom.info:
10 років 8 місяців 7 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

ФОТО:
[img]
]]>]]> Альбом: ]]>BUGAYOVY]]>

[/img]
[img]
]]>]]> Альбом: ]]>BUGAYOVY]]>

[/img] [img]
]]> Альбом: BUGAYOVY]]>

[/img] [img]
]]> Альбом: BUGAYOVY]]>

[/img] [img]
]]> Альбом: BUGAYOVY]]>

[/img]

__________________

С уважением misha tdi

Не в мережі
Волонтер
З detdom.info:
10 років 5 місяців 4 дні
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

у нас гарна новина-сьогодні Людмилу з Інескою відправляють додому без операції-у дитини на 5% піднявся слух- організм сам працює. через пів-року знову треба з"явитися на контроль, але великий шанс що операцій вже не буде.
Людмила плаче від щастя...

Зображення користувача Kolokoltseva.
Не в мережі
Волонтер
Головний координатор проекту
З detdom.info:
10 років 8 місяців 11 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Це просто чудо :!:
Слава Богу :!:

__________________

Разом змінимо світ на краще!

Не в мережі
Волонтер
З detdom.info:
10 років 5 місяців 4 дні
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

зі співробітниками вирішили гроші, не використані на цю операцію, передати на лікування льоші http://www.detdom.info/forum/posts/list/30/1355.page, що і було зроблено -перевели на картковий рахунок мамі. щоро сподіваємось на скоріше одуження хлопчика!

Не в мережі
Новачок
З detdom.info:
8 років 5 місяців 21 день
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

У день святий РІЗДВА ХРИСТОВОГО, Бажаєм щастя вам земного! В душі бажаєм зберегти уміння вірити й любити, а Бог вам щедрою рукою за вашу віру, за терпіння своє надасть благословіння!

Дякую за постійну підтримку та допомогу нашій родині із світлими святами, вітаєм вас всіх!

Людмила Бугайова.

Не в мережі
Волонтер
З detdom.info:
10 років 5 місяців 4 дні
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

На днях розмовляли з Людмилою, вона якраз була в Києві з дітьми у стоматолога. Все-таки яка світла жінка, в мене такий заряд енергії від її кипучого оптимізму та любові до дітей Laughing out loud :D Laughing out loud
в червні з Ольгою LIPA плануємо відвідати їх, а зараз починаємо збір коштів для чергової дельфінотерапіі для Владика- їх записали на серпень, також Людмила дуже хоче організувати повний курс для Інески та Ніни. Вона не розуміє як дельфінотерапія діє, але результати очевидні для неї- після минулорічного спілкування з дельфінами покращились успіхи в школі, змінилося ставлення до оточуючого світу та людей.
Отож, будемо тримати вас в курсі.

Не в мережі
Новачок
З detdom.info:
9 років 4 місяців 20 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

В четверг ездили в госте к семье Бугайових.

В семье прибавление +3 ребенка девочки Маша 3 года, Даша 4 года и Диана 15 лет. Все дети со своим "прошлым грузом", с которым нашим Родителям прийдется бороться!
Очень порадовало, что ремонт нового дома продвигается, в основном силами семьи и много новых покупок для дома было сделано за деньги английского фонда,
Мы привезли деньги на дельфинотерапию, которые уже дала деткам огромный толчек в умственном и эмоциональном развитии.
Нас очень хороши встретили и очень вкусно накормили!
Очень вхдохновила атмосфера Любви, Радости и Добродушия!

Еще раз хочу подтвердить, что наши МАМА и ПАПА это действительно люди с большой буквы!

Наташа разместит более подробное описание нашей поездки.

Сейчас мы занимаемся поиском и покупкой стиралной машины загрузкой 9 кг и посудомоечной машины на 12 комплектов.

Зображення користувача DetDom.Info.
Не в мережі
Модератор
З detdom.info:
7 років 6 місяців 19 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Супер! Ждём фото и подробный рассказ!

Не в мережі
Новачок
З detdom.info:
9 років 4 місяців 20 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

В этом году мы опять собирали деньги на дельфинотерапию, очень радует положительный результат!
В приложении заключение специалистов и справка.

Не в мережі
Новачок
З detdom.info:
9 років 4 місяців 20 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Купили и передали посудомоечную(12 ) и стиральную (9 кг) машинку. Установлены в новой кухне и с удовольствоем эксплуатируются нашей семьей!

Зображення користувача Лёля.
В мережі
Модератор
Волонтер
З detdom.info:
9 років 9 місяців 24 дні
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Хорошие новости! Так держать!

Зображення користувача DetDom.Info.
Не в мережі
Модератор
З detdom.info:
7 років 6 місяців 19 днів
Створення, потреби сім'ї та найближці плани

Цє фото нам надіслала сьогодні родина.