Пошук закладів

28/01/15

Інтернат (школа-інтернат) — освітній заклад з цілодобовим перебуванням дітей у віці від 7 до 18 років, створений з метою навчання та виховання дітей, в окремих випадках — з поглибленим вивченням окремих дисциплін (спеціалізована) чи за спеціально розробленою корекційною програмою (спеціальна).

Дитячий будинок-інтернат (навчально-реабілітаційний чи навчально-виховний центр) — соціально-медична установа для постійного проживання дітей віком від 4 до 18 років (з утвореним у разі потреби відділенням для молоді віком від 18 до 35 років) з вадами фізичного та/або розумового розвитку та психічними розладами, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, освітніх та реабілітаційних послуг.

Дитячий будинок – навчальний заклад, який забезпечує розвиток, виховання, навчання та соціальну адаптацію дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дошкільного та шкільного віку.

Будинок дитини – державний заклад для виховання дітей, що залишилися без батьківської опіки чи піклування, дітей, що цього потребують віком від народження до 6 років.

Дитячий будинок сімейного типу - окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менше 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дитячі притулки – соціальні заклади, діяльність яких спрямована на допомогу дітям, які були вимушені залишити або самі залишили сім’ю чи дитячі заклади, де вони виховувались, і не мають певного місця проживання. В таких закладах діти перебувають не більше 3 місяців, після чого їх передають на виховання у дитячий будинок або школу-інтернат.

Навчально-реабілітаційний центр – це загальноосвітній навчальний заклад, метою діяльності якого є реалізація права на освіту дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими складними вадами розвитку, їх інтеграція в суспільство шляхом здійснення комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення здоров’я, здобуття освіти відповідного рівня, розвиток та корекцію порушень

Карта дитячих закладів України

Останнє оновлення: 21/07/17
Текстовий пошук
Спрямований пошук

Click a term to initiate a search.