Новини

 • 27.08.18
  6 серпня у супроводі свого старшого друга клініку "Айлаз" відвідав наш підопічний випускник інтернату Артем. 16-річного юнака оглянув спеціаліст клініки Волошин Я.І. Провівши повну діагностику зору, лікар-офтальмолог зазначив, що гострота зору в межах норми, але виявлено вертикальну альтернуючу косоокість. Надано рекомендації щодо подальшої консультації Артема у профільного спеціаліста клініки.
 • 16.08.18
  Як показує практика, допомога «неблагополучним»» сім'ям приваблює не багато бажаючих допомогти в порівнянні з допомогою дітям сиротам. Але нам хочеться спробувати змінити в свідомості людей цей стереотип. Наприклад, родина Багара із Закарпаття – 7 дітей, яких покинув батько, та ще й до то ж залишив без житла. Мама була вимушена віддати дітей в інтернат поки знайде житло та засоби існування. І Наталя зробила все, щоб діти повернулися в родину.
 • 06.08.18
  Разом з вами, добрими нашими друзями, ми здійснили сплав на байдарках по Ворсклі - 2018. Разом ми подарували дітям незабутні враження, активний відпочинок, душевну атмосферу, кумедні ігри біля вогнища,ми показали, що є інше життя - цікаве та вільне від болю. Дякуємо усім, хто долучився до збору, хто підтримував і вірив в нас!Тепер ми, волонтери та наші діти, даруємо вам свої посмішки та ділимося щастям)
 • 03.08.18
  Поступово наповнюється скринька можливостей для наших волонтерських груп.
 • 24.07.18
  Літні канікули у розпалі. Дітвора відпочиває та радіє сонячним дня. Та поряд з тим це час, коли можна приділити увагу здоров'ю. Тож, Танюша, скористалася канікулами та, дякуючи нашій підтримці, продовжує супроводжувати свого молодшого друга на стоматологічне та офтальмологічне лікування. Так, за два прийоми у липні лікар-стоматолог клініки "Mamadetist", полікувала канали хворих зубчиків та встановила необхідні пломби.
 • 12.07.18
  В червні-липні закінчили оновлення бази закладів Харьківської області, як завжди дякуємо волонтеру Владу, який сам є вихованцем інтернатного закладу. Нам відомо про існування 59 закладів, із них: Дитячих будинків - 2 Притулків – 3
 • 06.07.18
  В липні провели оновлення контактної інформації по всім нам відомим закладам Тернопільської області. Дякуємо волонтеру Владу, який постійно допомагає у цьому питанні. На цей час в регіоні: Притулок – 1 Будинок дитини – 1
 • 05.07.18
  Дорогая наша Алёнушка! Поздравляем тебя с этим замечательным днём!
 • 27.06.18
  Наш підопічний випускник Володимир пройшов діагностику у медичному центрі «АЦМД-МЕДОКС». 13 червня Вова відвідав лікаря гастроентеролога клініки, одразу ж пройшов обстеження шлунку за допомогою зонда та, на жаль, отримав, не втішні результати. Термінова госпіталізація, дієта та стаціонарне лікування - основні рекомендації лікаря. Бажаємо Вові швидшого одужання!
 • 27.06.18
  Наша тендітна Руслана продовжує стоматологічне лікування в «DD clinic» в рамаках проекту «Право на здоров’я». У червні Руслана тричі відвідала клініку. Врач-стоматолог Гуцало Ольга Анатоліївна поступово лікує проблемні ділянки ротової порожнини. За прогнозами залишилось ще два візити і здорова посмішка засяє.