ДБСТ родини Лукавенко. З любов'ю в серці.

08/08/18

Дитячий будинок сімейного типу "Росток" родини Лукавенко - наші старі знайомі. Детдом.інфо знає цю родину майже з початку своєї діяльності. 

Назва «Росток» вибрана не випадково, адже діти в родині справжні паростки, тягнуться вгору швидко. Не так давно були маленькі, а вже маму з татом обігнали по зростанню.
 
2007 рік
2007 рік

Старшому Віктору 18 років, Міші 16, Дімі Юлі і Олені - 15, Денису 14 років. Самий маленький Ілля майбутній першокласник. Старші Микола і Ольга вже створили свої сім'ї.
 
Іван Миколайович та  Валентина Іванівна знайомі з дитинства - разом ходили до дитячого садочка, потім - до школи. Іван Миколайович в минулому - військовий льотчик-майор. Валентина Іванівна - викладач музики.

2018 рік
 
Родина працює дружно в своєму господарстві: добудовує господарчій двір, вирощує овочі та ягоди, посадили фруктовий сад, є теплиця, виноградник і пасіка. Хто працює на землі - той знає, як не просто обробити її і отримати хороший урожай. І дітей треба «піднімати на ноги».
В цьому році для потреб родини було  виділено 6 га землі. Раніше це був яблуневий сад. Довелося багато попрацювати: викорчувати старі дерева, розчистити, вирівняти і зорати землю. В планах посіяти на цьому участку озиму пшеницю, але 6 га обробити руками дуже важко. То ж родина звернулася до нас за допомогою в придбанні дискової борони. Ціна її не мала 57 000 грн. Розуміємо, що таку суму зібрати буде не легко, але "з миру по нитці - голому сорочка".
 
Потреба:
- дискова борона навесна ширина 2, 5 метрів. Виробник в м. Біла Церква
Зібрано:
Залишилося зібрати:

Реквізити для перерахування коштів: картковий рахунок Приватбанку 5168 7420 2343 3661 на ім`я волонтера Шило Олега Михайловича

Контактна особа:  координатор проекту «Родині потрібна допомога»  Альона Шередеко +38 (050) 416-06-13

Просимо звернути увагу, що даний картковий рахунок призначено для збору коштів на допомогу родинам, які опинились в складних життєвих умовах. Якщо Ви бажаєте щоб кошти були використані на конкретну сім’ю залишайте, будь ласка, повідомлення в коментарях: "На родину Лукавенко". В іншому випадку detdom.info залишає за собою право використовувати кошти для  будь-якої родини, відповідно до терміновості їхніх потреб.

Звіт надходжень можна подивитися ]]>ось тут>>]]>


Поділитися з друзями: