Держава до дітей

08/09/16

Рада ввела інститут наставництва над дітьми-сиротами

Верховна Рада України прийняла в другому читанні президентський законопроект ]]>№4784 "Про внесення змін до закону "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"]]> з наставництва над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування". За проект закону проголосували 247 парламентарів, передає кореспондент РБК-Україна.
10/03/16

Интервью с детским омбудсменом Н. Кулебой: "В интернатах сирота – лишь каждый десятый"

Кулеба рассказал газете "Сегодня" о реформировании интернатных учреждений, забастовках чиновников в Тернополе и создании спецклассов для инвалидов в обычных школах — Николай Николаевич, расскажите, чем вот уже год занимается омбудсмен? 
05/02/16

Відбулось перше засідання робочої групи з реформування інтернатних закладів

На виконання розпорядження Президента про робочу групу з опрацювання пропозицій щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей відбулось перше засідання експертів.
28/01/16

Довгоочікуваний Законопроект в сфері захисту прав дітей прийнято!

26 січня Верховною Радою прийнято законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми". Законопроект було розроблено з метою удосконалення системи забезпечення прав дітей в Україні, шляхом удосконалення механізмів та процедур прийняття рішень щодо захисту дитини за місцем її фактичного перебування, розвитку соціальних послуг з підтримки сімей з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини, постраждали внаслідок воєнний дій чи збройних конфліктів.
25/01/16

Волонтерство в Украине: как поддержать и усилить мотивацию?

Волонтерство стало частью мировоззрения украинцев. Однако законодательно масштабное волонтерское движение "легализировано" только в начале года. Как поддержать организационно и мотивационно волонтерство, чтобы обеспечить волонтерскую традицию для будущих поколений украинцев? Лучшие мировые практики дают ответ на этот вопрос. 
05/01/16

Президент дав старт реформуванню інтернатної системи

28 грудня Президент Петро Порошенко підписав розпорядження ‘Про робочу групу з опрацювання пропозицій щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей’. Це розпорядження фактично легалізувало проведення аудиту системи захисту дітей в Україні та забезпечило врахування його результатів при розробці стратегії реформування інституційного догляду в Україні
30/11/15

В Киево-Печерской Лавре открывается резиденция Николая

Уже завтра на территории Национального Киево-Печерского заповедника (Лаврская, 9) откроется главная резиденция святого Николая в Украине. Кабинет чудотворца разместился в колокольне Успенского собора, и попасть туда смогут абсолютно все желающие.
27/11/15

В Одесской области закроют интернаты, а мамам вернут родительские права

В ОГА назвали договор "знаковым", а "Сегодня" узнала, что это даст детям, вынужденным расти без мам и пап. Детский дом семейного типа. Семья Божковых вырастила своих детей, а теперь воспитывает приемных. Фото: А. Калинина
17/09/15

Інклюзивні заняття - відтепер в музеї історії України

У 2015 році в Національному музеї історії України стартував проект «Бути ближчими до кожного». Метою проекту є адаптація музею для відвідування його людьми з особливими потребами. Особливу увагу у здійсненні проекту приділено облаштуванню приміщення для потреб саме слабозорих та незрячих відвідувачів.
20/07/15

Половина багатодітних родин живе за межею бідності

Коли в родині з’являється дитина, ризик зіткнутися із бідністю автоматично збільшується на 50%. Кожна друга багатодітна родина живе за межею бідності. Про це повідомив Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба під час засідання круглого столу “Формування політики щодо дітей в Україні в час кризи”, передає прес-служба АП.
Збір матеріалів