Доля, як футбольний м’яч!

14/05/18

Артем в 2017 році закінчив Великополовецьку школу-інтрернат. З цього моменту й почалися його поневіряння. Його старшого друга і хрещеного зупинили на половині шляху до оформлення опікунства, тому що Артема передали на всиновлення. В новій родині хлопець не прижився і вже через півроку з власної ініціативи покидає родину. Далі дитячий будинок в Вишгородському районі, потім направлення до психіатра і 3 місяці перебування в Київській обласній психоневрологічній лікарні № 2. Лікарню Артем покинув з інвалідністю і діагнозом, на підставі чого його перевели в інтернат, де проживають діти з тяжкими захворюваннями до 35 років.
Тримається хлопець в цьому закладі лише думкою про те, що в цьому році він зможе вступити до навчального закладу. Його наставник і вся наша команда роблять все можливе, щоб так і сталося!
Артем дуже любить грати у футбол, це йому зараз дуже допомагає (така іронія долі – його історія так схожа на футбольний м’яч, який він так полюбляє ганяти).
Але, на жаль, юнак не має футбольної форми. Ми звертаємося за допомогою підтримати Артема і подарувати йому футбольну форму і м’яч.
Розміри юнака: зріст – 160 см, розмір одягу – 48, взуття – 42 розмір  


Поділитися з друзями: