Волонтерський рух

Один з найпоширеніших способів допомоги дітям-сиротам – це волонтерство. Але не слід думати, що це просто.

Волонтерська діяльність:
   добровільна та безкорислива
   систематична і спланована
   не потребує значних капіталовкладень
   направлена на соціалізацію дітей
   передбачає використання особистих здібностей та досвіду
   передбачає особисту участь у житті дитини-сироти
   не потребує значних затрат часу.

Десь на початку нашої діяльності більш досвідчений волонтер розповів таку історію: «У поїздку в дитячий будинок збиралася група небайдужих і кожен горів бажанням допомогти. Напередодні, координатор поїздки зібравши всіх «новачків» розповів їм коротко про особливості волонтерства у дитячому будинку та задав кожному просте питання – Чи готові Ви рік свого життя присвятити допомозі дітям?». Здавалося б навіщо про таке запитувати, сьогодні я тут і хочу поділитися своїм досвідом, а завтра буде завтра. Проте не все так просто – ці діти і так втратили своїх близьких, навики довіри дорослому, встановлення дружніх стосунків, а постійна зміна обличь призведе до ще більшої зневіри та вихованню корисливого ставлення. Тож, питання дуже доречне і, мабуть, починаючи свій шлях волонтера кожен повинен дати відповідь на нього. І тут немає неправильної відповіді, просто шляхи допомоги можуть бути різні. 

Тож волонтерське буття починається тут. Приєднуйся до спілкування однодумців на форумі detdom.info, зустрічей волонтерів detdom.info, поїздок в дитячі будинки, розвитку проектів допомоги дітям. Вирішили взяти під опіку дитячий будинок, скористайся нашими порадами щодо такої допомоги.

Зауважте варто відкласти особистий контакт з дітьми та обрати інший шлях допомоги, якщо ви:

 • не впевнені щодо системності роботи з дітьми
 • психологічно не готові до близького спілкування з дітьми.

Ми акцентуємо увагу на системній роботі, оскільки саме вона здатна дати результат – закласти основи соціалізації дитини, сформувати відносини довіри, дати дитині стимул до навчання та саморозвитку.

Останні новини:

18/01/17

Зустріч координаторів detdom.info з представниками Республіки Корея

Сьогодні відбулася цікава зустріч з ініціативною групою посольства Республіки Кореї.
16/01/17

Зберегти сім'ю

Завжди приємно розповідати історії зі щасливим кінцем. Тим більше, коли до успіху були прикладені і наші з вами зусилля.

Соціально активні діти - майбутнє нашої країни!

Організація учнівського самоврядування «Гарт» Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія» представляє благодійний проект «Діти — дітям»
11/01/17

Аліна та її бабуся можуть залишитися без даху над головою!

Вже декілька років в нашому проекті знаходиться родина Бабат. Свого часу нас вразила історія дівчинки хворої на ДЦП, яка залишилася без батьків, проживала в дитячому будинку, а бабуся Алла Григорівна оформила опіку та забрала Алінку до себе. Друзі, ми всі разом неодноразово підтримували родину- речами, продуктами, коштами, лікуванням, але з самого початку була потреба - ремонт даху.
04/01/17

Допоможемо мрії стати реальністю

В селі Тарасівка Кам`янець-Подільского району проживає чудова родина ієрея Сергія. З матушкою Тетяною ми познайомилися минулого літа у Львові і саме тоді дізналися їх історію. Заклад чи установа:  Дитячий будинок сімейного типа родини Олексюк
27/12/16

Приємні сюрпризи активним волонтерам!

Система інтернатних закладів була створена за радянських часів і залишається такою донині. Заклад чи установа:  Тучинська спеціальна ЗОШ-інтернат Гощанського району Рівненської обласної ради
16/12/16

Хотите сделать подарок ребёнку сироте на Новый год?

Совсем скоро Новый год, и многие хотят поздравить детей-сирот в детских домах. Как понять, стоит ли ехать с игрушками или конфетами? Будет от этого польза или вред? И если не стоит - то какая есть альтернатива? Отвечаем. Почему не стоит дарить подарки, если вы не знакомы с ребенком лично?
12/12/16

Волонтери detdom.info отримали нагороду «Благодійник року – 2016 ім. меценатів Тарновських»

Як вшанувати щедрість душі та доброту серця? Мабуть, простою увагою. Тому напередодні Дня благодійництва, що відзначається щорічно у другу неділю грудня, у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського вітали учасників обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських. Заклад чи установа:  Ніжинський дитячий будинок-інтернат
06/12/16

Штурмани в Васильківській школі-інтернаті розпочали свою роботу!

В субботу 3 грудня, нарешті, група штурманів рушила в Васильківську школу-інтернат. Заклад чи установа:  КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
05/12/16

5 грудня - Міжнародний день волонтера!

Любі друзі! 5 грудня в більшості країн світу святкують Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку. Друга назва цього свята - день волонтерів. Суспільство, безсумнівно, потребує результативної праці волонтерів. Для того, щоб допомогти ближньому, не потрібно нічого, крім доброго серця і бажання.
Збір матеріалів