Волонтерський рух

Один з найпоширеніших способів допомоги дітям-сиротам – це волонтерство. Але не слід думати, що це просто.

Волонтерська діяльність:
   добровільна та безкорислива
   систематична і спланована
   не потребує значних капіталовкладень
   направлена на соціалізацію дітей
   передбачає використання особистих здібностей та досвіду
   передбачає особисту участь у житті дитини-сироти
   не потребує значних затрат часу.

Десь на початку нашої діяльності більш досвідчений волонтер розповів таку історію: «У поїздку в дитячий будинок збиралася група небайдужих і кожен горів бажанням допомогти. Напередодні, координатор поїздки зібравши всіх «новачків» розповів їм коротко про особливості волонтерства у дитячому будинку та задав кожному просте питання – Чи готові Ви рік свого життя присвятити допомозі дітям?». Здавалося б навіщо про таке запитувати, сьогодні я тут і хочу поділитися своїм досвідом, а завтра буде завтра. Проте не все так просто – ці діти і так втратили своїх близьких, навики довіри дорослому, встановлення дружніх стосунків, а постійна зміна обличь призведе до ще більшої зневіри та вихованню корисливого ставлення. Тож, питання дуже доречне і, мабуть, починаючи свій шлях волонтера кожен повинен дати відповідь на нього. І тут немає неправильної відповіді, просто шляхи допомоги можуть бути різні. 

Тож волонтерське буття починається тут. Приєднуйся до спілкування однодумців на форумі detdom.info, зустрічей волонтерів detdom.info, поїздок в дитячі будинки, розвитку проектів допомоги дітям. Вирішили взяти під опіку дитячий будинок, скористайся нашими порадами щодо такої допомоги.

Зауважте варто відкласти особистий контакт з дітьми та обрати інший шлях допомоги, якщо ви:

 • не впевнені щодо системності роботи з дітьми
 • психологічно не готові до близького спілкування з дітьми.

Ми акцентуємо увагу на системній роботі, оскільки саме вона здатна дати результат – закласти основи соціалізації дитини, сформувати відносини довіри, дати дитині стимул до навчання та саморозвитку.

Останні новини:

09/10/17

Оновлено контактну базу закладів Волинської області!

9 жовтня закінчено оновлення бази дитячих закладів Волинської області. Нам відомо, що в регіоні є такі заклади: - 1 лікарня - 1 будинок-інтернат - 1 будинок дитини - 2 притулка для дітей - 3 прийомні сім`ї - 3 реабілітаційних центра - 9 ДБСТ - 11 шкіл-інтернатів Більшість директорів мають бажання приймати волонтерів з розвиваючими программами для дітей. То ж волонтери Волині гуртуйтеся! 
04/10/17

Починаємо волонтерську роботу в Кмитові!

Друзі, радо повідомляємо вам, що ми починаємо роботу волонтерів-штурманів та старших друзів в Кмитівській школі-інтернаті. Вчора (3 жовтня) відбулася ознайомча поїздка. Директор закладу Алла Аполлінаріївна  завжди рада гостям. Це приклад керівника, який знаходиться на своєму місті, справжній менеджер, красива жінка з гарним почуттям гумору та головне турботлива мама для всіх дітей. Заклад чи установа:  Кмитівська спеціальна ЗОШ-інтернат Житомирська обласна рада
21/09/17

Допоможіть зібрати кошти на заміну вікон

Друзі, до нас звернулося керівництво коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного Авіаційного Університету, в якому навчається багато випускників інтернатів та дитячих будинків.
21/07/17

Перевірено контактну інформацію закладів Донецької області

В червні-липні 2017 року було перевірено та оновлено контактну інформацію по закладах Донецької області. Дякуємо волонтеру Наталці! На даний час в області функціонує 74 дитячих заклади, із них: Заклад чи установа:  Санаторно-оздоровчий центр соціальної реабілітації "Смарагдове місто" Великоновосілківський центр соціально-психологічної реабілітації дітей Дитячий соціальний центр адміністрації міста Шахтарська
20/07/17

Дорогу осилить той, хто йде

Раз на місяць співробітники Благодійного фонду UWCF та волонтери із detdom.info відвідують вихованок із Пугачівського дитячого будинку-інтернату. Кожна поїздка спрямована на розвиток та виховання дитини, спілкування з нею, впровадження пізнавальних (інтелектуальних) процесів, за допомогою яких вихованки пізнають навколишній світ (сприймання, пам'ять, мислення, мовлення та ін.). Заклад чи установа:  Пугачівський дитячий будинок-інтернат (для дівчат)
27/06/17

Оновлено контактну інформацію закладів Одеської області

Контактну інформацію закладів Одеської області оновлено! Користуйтеся з задоволенням. Дякуємо волонтеру Вікторії за допомогу! На даний час в області функціонує 68 дитячих установ, із них:
12/06/17

Ми стартували!

Ура! Літній детячий реабілітаційний табір "Мій друг" успішно стартував. Вчора поселенці - 4-ро хлопчиків та 4-ри юних леді прибули до табору. Після знайомства та вечері дітлахам влаштували екскурсію околицями села. Тож гарного плавання табору! Дякуємо всім, хто долучився до його організації та підготовки!
01/06/17

Відкрита вакансія!

ГО «Команда detdom.info» запрошує до нашого дружного колективу активного, ініціативного координатора напрямку «Випускники»
01/06/17

Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей!

Друзі, хочемо всіх привітати з «професійним» святом волонтерів detdom.info – днем захисту дітей! Бажаємо миру і добра, адже всі ми родом з дитинства. Будемо прагнути, щоб увага до маленьких людей та їхніх проблем принесла свої плоди у вигляді щасливих доль.
31/05/17

Дневник детдомовца

В течении 4 месяцев мы следили за судьбой мальчика Вити на страничках detdom.info. Много переживаний, радостей и потерь довелось к 16 годам ему пережить. И, да, это книга, но истории её правдивы, ведь более 100 тысяч детей, которые воспитываются в интернатной системе Украины, проживают это каждый день. Автор повести Сергей Обуховский, наш волонтёр, постарался передать чувства этих детей через историю Вити. 25 мая первое издание книги увидело мир :) 
Збір матеріалів