Мати сирота-одиначка та її син потребують допомоги!

08/08/17

Ольга Яцина – соціальна сирота, позбавлена батьківського піклування, колишня випускниця Градизької спеціалізованої школи-інтернату. Після випуску дівчина стрімко почала будувати самостійне доросле життя: закінчила ПТУ, здобула освіту «кухар-кондитер», влаштувалась на роботу, закохалась… проте, пропрацювавши два місяці дізналась що вагітна, а в січні 2016 року у Олі народився син – Кирил.

Відносини з батьком дитини не склались, чоловік не мав бажання ані створювати сім`ю, ані приймати участь у виховані дитини. Оля також має матір, проте остання між спілкуванням з рідним онуком та алкоголем, обрала «зеленого змія».

Так, залишившись одна з немовлям на руках, Оля переїжджала з місця на місце, по можливості жила у знайомих. Зараз дівчина винаймає кімнату в якій проживає разом з сином, кухню ділить з господинею квартири. Проте соціальної допомоги, яку виплачує держава, вистачає хіба що на оренду житла та харчування, яке складно назвати повноцінним.

До нас Оля звернулась з проханням допомогти теплими дитячими речами, купити які молода мама не може собі дозволити. Просить скромно, нерішуче, лише про саме найнеобхідніше для дитини на осінь-зиму. Так, на сьогодні маленькому Кирилу конче потрібні: тепла куртка, осінні та зимові штанці (розмір 25-32), колготки та шкарпетки, теплі кофтинки, шапка, зимове та осіннє взуття (р.22), по можливості – іграшки.

Ми сподіваємось, що наша підтримка допоможе Олі відчути справжню радість материнства, а маленькому Кирилу - не дозволить повторити материнську долю та подарує шанс на щасливе дитинство.

Просимо усіх небайдужих хто має змогу, підтримати дівчину та допомогти дитячими теплими речами або фінансами для їх закупівлі. Зробити це можна наступним чином:

1. Самостійно через відділення Нової пошти №2 (Полтавська обл.., м. Глобино, вул.  Володимирська, 174), отримувач - Яцин Ольга, тел. (050) 416 06 18.

2. Або шляхом перерахування коштів для придбання необхідних речей за наступними реквізитами: картковий рахунок Приватбанку 5168 7420 2343 3661 на ім`я волонтера Шило Олега Михайловича.

Контактна особа:  координатор проекту «Випускники» Оксана Трегуб, тел. +38 (050)4160618

Звіт надходжень на картку можна подивитися]]> ]]>]]>тут>>]]>
Поділитися з друзями:

Не в мережі
Новачок
З detdom.info:
7 місяців 22 дні 4 години
Мати сирота-одиначка та її син потребують допомоги!

Олі потрібна допомога з одягом для неї? В мене є речі в хорошому стані, які вже не одягаю.