Новини партнерів

Соціально активні діти - майбутнє нашої країни!

Організація учнівського самоврядування «Гарт» Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія» представляє благодійний проект «Діти — дітям»

Міжнародний день інвалідів у Ніжині

1 грудня ми відвідали ]]>Ніжинський Дитячий Будинок-Інтернат]]>. У програмі даного дня вихованці та їх вихователі провели неймовірну роботу – вони виробили велику кількість виробів ручної роботи, створили костюми, підготували виставу на тему “ В гостях у Діснея” . Заклад чи установа:  Ніжинський дитячий будинок-інтернат Фонд Справедливого Фінансування

Ілюзія захисту

У червні 2016-го я в черговий раз заїхала в гості в наш малий груповий будиночок "Мій дім".  Серед знайомих облич побачила новенького. Максим, привітно усміхаючись, запросив у дім, з гордістю показав свою кімнату і розповів, як йому живеться в маленькій громаді однолітків і дорослих наставників. А ще півроку тому він опускав очі, майже не підводив голови, соромився свого вигляду, не знав, як поводитися, і з острахом відповідав на запитання.  Заклад чи установа:  Благодійна організація "Надія і житло для дітей"

Клуб випускників від Фонду Справедливого Фінансування

Хочемо поділитися новиною - спеціально для випускників дитячих інтернатних установ ми створили спеціальний клуб -  " Клуб ФСФ", створений для адаптації випускників дитячих установ до життя в сучаному суспільстві, для підтримки їх в "дорослому" житті, де потрібно піклуватися про себе. В рамках роботу клубу будуть організовані зустрічі, де спеціалісти різних галузей спілкуватимуться з дітьми. Зустрічі проводитимуться 1 раз на місяць, кожну третю неділю місяця, в середу або четвер. Заклад чи установа:  Фонд Справедливого Фінансування

Благодійна школа“Розумне майбутнє”

Інформація для волонтерів, батьків-вихователів, багатодітних та малозабезпечених родин! Наша місія – надати можливість отримати гідний особистісний розвиток та якісну IT-освіту дітям та підліткам соціально незахищеним верств населення.

Потрібна допомога родинам центру "Промінь надії"

Родина Лопата У вересні 2016 року до Центру “Промінь надії” звернулася сім’я, яка опинилася в складних життєвих обставинах, Наталія з чотирма дітьми: Віктору 20 років, Володимиру 16 р., Тетяні 15 р., а найменшому, Андрію 3 роки. Заклад чи установа:  КЗ "Макарівський районний центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії"

Соціальний проект «РаДІТИ життю» для дітей

МБФ Гарних справ спільно з Благодійним фондом «Свято-Покровським» уже оголосили про новорічний соціальний проект. «РаДІТИ життю» – це головна подія в сфері благодійності напередодні Нового року. Ми організовуємо справжнє диво для малят з особливими потребами. Ви почуєте та побачите мотиваційні історії дітей, які в супереч мають мрію та не здаються. Тож сьогодні ми розпочинаємо прийом мотиваційних історій! Якщо ви: Заклад чи установа:  Міжнародний благодійний Фонд Гарних Справ

НАШ ДІМ - православний Центр для сиріт

НАШ ДІМ - православний Центр для сиріт Найбільш гостро негативний вплив інтернатного закладу на виховання дитини відчувається під час спілкування з випускниками. Заклад чи установа:  "Наш дім" православний Центр для сиріт

Сім'я Клочкової Анни Сергіївни, в я кій діти за крок до державного закладу

Клочкова А.C. є одинокою, багатодітною матір’ю, яка и виховує трьох малолітніх дітей. У 2009 р. померла мати Анни,  через хворобу у 2012 р. помирає чоловік Анни, а у 2013 р. помирає бабуся Анни.. Всі ці події відобразились на здоров’ї Анни. У грудні 2015 року жінка не мала сили піднятися з ліжка, у неї відмовили ноги. Заклад чи установа:  Благодійний фонд "Помогаєм"

До навчання готовий!

«До навчання готовий!» - звіт за перший місяць акціїУже третій рік поспіль ]]>МБФ Гарних справ]]> проводить акцію «До навчання готовий!» у рамках якої допомагає малозабезпеченим сім’ям зібрати дітей до школи!
Збір матеріалів