Новини партнерів

Багатодітна родина Толкач звертається за допомогою до всіх небайдужих!

Олена з чоловіком Володимиром виховують п'ятеро дітей: синів Анатолія 14 р та Олексія 2 р; доньок Анну 11 р, Анастасію 10 р, Олександру 5 р, а також чека Заклад чи установа:  Громадська організація «Спілка багатодітних родин «Берегиня»

Здійсни “маленьку” мрію сиріт з інвалідністю - допоможи створити “Оселю Віри, Надії та Любові”

Підтримане проживання – це передовий світовий досвід влаштування людей з інвалідністю у невеликі будинки  (спільноти, центри тощо). На відміну від інтернатів у спільноті проживатимуть від 4-х до 8-ми осіб. Мешканці спільноти матимуть змогу зростати особистісно, органузовувати свій побут та приймати інші рішення щодо влаштування свого життя. Вони будуть максимально наближені до громади та зможуть брати участі у житті громади. Заклад чи установа:  Благодійна організація «Українська благодійницька мережа»

"Інтуїтивне правопівкульне малювання" від Світлани Шукшиної

Діти з реабілітаційного центру, що розташовується по вул. Полярна, 7а, прийняли участь у майстер-класі “Інтуїтивне правопівкульне малювання для всіх”, який провела Світлана Шукшина - дитячий і сімейний медичний психолог, психотерапевт в гештальт підході. Заклад чи установа:  Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі” (ФЖМС) Центр соціально-психологічної реабілітації дітей служби в справах дітей та сім`ї КМР (КМДА)

Полікували зуби друзям з Ніжинського дитячого будинку-інтернату

Раді поділитися чудовою новиною - з 6 по 9 червня  вже вдруге ми мали змогу лікувати зубки вихованцям дитячих будинків разом з рухом «Фургони милосердя»! Ми надзвичайно пишаємося цим проектом, адже така допомога дуже необхідна дітям.  Заклад чи установа:  Фонд Справедливого Фінансування Ніжинський дитячий будинок-інтернат

Сезон барбекю відкрито

Нарешті по-справжньому весняна погода і сонечко пестить своїми теплими променями! Настав час для пікніків на природі.

UWCF передав оргтехніку Монтессорі центру

На початку квітня Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» завітав до Пугачівського дитячого будинку-інтернату (для дівчат, хворих на олігофренію в стадії імбецильності, хворобу Дауна, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт), щоб передати до Монтессорі центру розвитку дитини оргтехніку, яка конче необхідна для його функціонування. Заклад чи установа:  Пугачівський дитячий будинок-інтернат (для дівчат)

Пробігти марафон на підтримку організації літнього табору "Мій друг"!

Наші давні та хороші британсько-українські друзі Ukraine Charity знову вирішили підтримати нашу ініціативу

Спільнота підтриманого проживання для дітей з інвалідністю

Державні інтернатні заклади є пережитком радянської системи «опіки» над сиротами. Особливо це стосується соціальних дитбудинків (системи Мінсоцполітики), які за нелюдськими намірами комуністичних чиновників намагалися розміщувати як найдалі від людського ока. За час від здобуття Україною незалежності, у багатьох соціальних сиротинцях відбулося чимало позитивних змін. В одних умови проживання, виховання, реабілітації, навчання неповносправних сиріт стали істотно кращими у порівнянні з радянським минулим, інші – залишаються далеко позаду. Заклад чи установа:  Благодійна організація «Українська благодійницька мережа»

Англійська мова для дітей з дитячих будинків

Шановні керівники інтернатів, дитячих будинків, центрів реабілітаціїї Київської області та батьки - вихователі ДБСТ! 

Зробити дитину схожою на казкову героїню

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», спільно із викладачами та студентами Київської академії перукарського мистецтва та волонтери із detdom.info, давно мріяли бачити своїх дорогоцінних чад із Пугачівського дитячого будинку-інтернату (для дівчат, хворих на олігофренію в стадії імбецильності, хворобу Дауна, для дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт) в образах, які пропонують рекламні проспекти. Акція «Веселий гребінець» у рамках Всеукраїнської програми «Зробимо життя дітей кращим» втілила в життя мрію. Заклад чи установа:  Пугачівський дитячий будинок-інтернат (для дівчат)
Збір матеріалів