Новини соціального центру для випускників "Наш дім"

27/09/18

У вересні Центр прийняв вже першого мешканця Андрія. Юнаку 23 роки, сирота. Цього року закінчив аграрний коледж. Але, на жаль, не має ані батьківської хати, ані іншого місця, куди зміг би повернутися після навчання. Минулого року працював у таборі «Мій друг», який був організований detdom.info, зарекомендував себе з найкращої сторони. Андрій буде відповідальним за дисципліну в Центрі, тобто таким собі "граючим тренером". Найближчим часом хлопець почне працювати в ПрАТ «Плахтянський дослідний завод ветеринарних препаратів». Також Андрій буде приймати активну участь у створенні бізнес-плану щодо організації фермерського господарства в Центрі.

Крім того, проходять співбесіди ще декілька випускників, які бажають змінити на краще своє життя і потребують комплексної системної реабілітації та адаптації в соціальному Центрі.

Спільними зусиллями команди detdom.info та Андрія зараз йде робота з прибирання, облаштування будинку та прибудинкової території.

Наразі необхідна наступна допомога:
Оновлено 18.10.2018
- Оплата послуг проведення інтернету – 1500 грн. закрито
- Тепла ковдра – 3 шт.
- Плед – 3 шт.
- Подушка – 3 шт.
- Електричний чайник або чайник для плити
- Рушники банні (70х140 см) – 6 шт.
- Рушники (50х90 см) – 6 шт.
- ]]>Подовжувач]]> - 2 шт.
- ]]>Набір ручного інструменту
]]>- Настільна лампа - 3 шт.
- Тумбочка приліжкова - 3 шт.
- Кошти на придбання необхідних ліків для медичної аптечки закрито
- Велосипед (б/в) 

Реквізити для перерахування коштів: картковий рахунок Приватбанку 5168 7420 2343 3661 на ім`я волонтера Шило Олега Михайловича

Просимо звернути увагу, що даний картковий рахунок призначено для збору коштів на допомогу родинам, які опинились в складних життєвих умовах. Якщо Ви бажаєте, щоб кошти були використані для проекту - Соціальний центр "Наш дім", залишайте, будь ласка, повідомлення в коментарях: "Наш дім". В іншому випадку detdom.info залишає за собою право використовувати кошти для  будь-якої родини, відповідно до терміновості їхніх потреб.

Звіт надходжень можна подивитися ]]>ось тут>>]]>

Контактна особа:  координатор проекту "Підтримай випускника інтернату" Алла Кузьміна +38 (050) 440-43-60
 
Довідково: Соціальний центр «Наш дім» створено для випускників інтернатних закладів, які опинилися в складних життєвих обставинах. Мета: соціалізація та підготовка до самостійного життя. Основним результатом діяльності Центру буде успішна інтеграція особи у суспільство після виходу з Центру, спроможність самостійно забезпечувати себе, бажання та здатність взяти відповідальність за власне життя.
Місце знаходження Центру - с. Плахтянка, Макарівський район, Київська обл.
 
 

Поділитися з друзями:

Зображення користувача Алла Кузьміна.
Не в мережі
Волонтер
З detdom.info:
9 років 10 місяців 19 днів
Новини соціального центру для випускників "Наш дім"

Дякуємо українському музичному гурту "Сальто назад" та лідеру гурту Івану Клименко за оплату проведення інтернету в Центрі! Посмішка

Зображення користувача Алла Кузьміна.
Не в мережі
Волонтер
З detdom.info:
9 років 10 місяців 19 днів
Новини соціального центру для випускників "Наш дім"

Посмішка Дякуємо Оксану Ю. за перераховані 200 грн. (10.10.18)