Підтримай випускника інтернату

27/09/18

Новини соціального центру для випускників "Наш дім"

У вересні Центр прийняв вже першого мешканця Андрія. Юнаку 23 роки, сирота. Цього року закінчив аграрний коледж. Але, на жаль, не має ані батьківської хати, ані іншого місця, куди зміг би повернутися після навчання. Минулого року працював у таборі «Мій друг», який був організований detdom.info, зарекомендував себе з найкращої сторони. Андрій буде відповідальним за дисципліну в Центрі, тобто таким собі "граючим тренером". Заклад чи установа:  "Наш дім" Соціальний центр для випускників інтернатних закладів
20/09/18

Продовжуємо стоматологічне лікування

Літо промайнуло, а з ним і літні канікули. Тож з вересня наші підопічні підлітки повернулися на навчання. Так, трохи освоївшись, Руслана поновила курс лікування хворих зубчиків. Лікар-стоматолог «DD clinic» продовжила проводити необхідні для здорової посмішки маніпуляції.
06/09/18

Підтримай випускника інтернату. Яна Шевченко, 17 р.

Яна – випускниця Великополовецької школи-інтернат, закінчила 9 класів. Знаходиться під опікою команди detdom.info. Знаємо дівчину ще з того часу, як цей інтернат почала відвідувати волонтерська група.
30/08/18

Підтримай випускників 2018! Набори необхідних речей для самостійного життя

Починаємо збирати традиційні «Набори випускників»! В цьому році нашої допомоги потребують 23 випускника з 5-ти інтернатних закладів. Це хлопці і дівчата 15-17 років, які починають самостійне життя. Як підказує попередня практика, перший рік навчання і життя у гуртожитку - найскладніший. Найбільше помилок і розчарувань їх чекає саме у цей час.  Для цих молодих людей дуже важлива наша підтримка!
27/08/18

Проведено діагностику зору

6 серпня у супроводі свого старшого друга клініку "Айлаз" відвідав наш підопічний випускник інтернату Артем. 16-річного юнака оглянув спеціаліст клініки Волошин Я.І. Провівши повну діагностику зору, лікар-офтальмолог зазначив, що гострота зору в межах норми, але виявлено вертикальну альтернуючу косоокість. Надано рекомендації щодо подальшої консультації Артема у профільного спеціаліста клініки.

Спасая молодых матерей с детьми, мы заботимся о будущем страны

«Залетела!»,  «Такая молодая, а уже с двумя детьми», «Что она себе думала, рожать без мужа?!», «Нагуляла, чем думала раньше?», «Лучше б сдала ребенка в детдом!»… Такие и подобные замечания в свой адрес слышала почти каждая девушка, которая обращалась в Центр помощи для матерей. Возможно, обвинения справедливые, но этим делу не поможешь. На это девушки отвечают: «Многие только и умеют, что развешивать ярлыки и судить, не вникнув в судьбы людей, не дав при этом копейку на хлеб». Заклад чи установа:  Центр екстреного реагування для матерів з дітьми при МБО "Служба порятунку дітей"
27/06/18

Здорове харчування - здоровий шлунок

Наш підопічний випускник Володимир пройшов діагностику у медичному центрі «АЦМД-МЕДОКС». 13 червня Вова відвідав лікаря гастроентеролога клініки, одразу ж пройшов обстеження шлунку за допомогою зонда та, на жаль, отримав, не втішні результати. Термінова госпіталізація, дієта та стаціонарне лікування - основні рекомендації лікаря. Бажаємо Вові швидшого одужання!
27/06/18

До здорової посмішки залишилось два кроки

Наша тендітна Руслана продовжує стоматологічне лікування в «DD clinic» в рамаках проекту «Право на здоров’я». У червні Руслана тричі відвідала клініку. Врач-стоматолог Гуцало Ольга Анатоліївна поступово лікує проблемні ділянки ротової порожнини. За прогнозами залишилось ще два візити і здорова посмішка засяє.
26/06/18

Соціальний центр для випускників "Наш дім". Відкрита вакансія!

Друзі, вже в липні 2018 «Наш дім», що розміщений в с. Плахтянка Київської обл., відкриє двері для перших мешканців. Заклад чи установа:  "Наш дім" Соціальний центр для випускників інтернатних закладів
30/05/18

Посилка-сюрприз від благодійниці Ірини

Днями прийшла посилка з новими чудовими сукнями від Ірини з Луцьку! Як виявилося, Ірина - власниця компанії ]]>v.i.v.a. life&business]]>, яка шиє стильний і красивий жіночий одяг. Наші юні модниці, випускниці і старшокласниці, будуть у захваті від нарядів. Назабром деякі дівчата приїдуть приміряти і вибирати собі модні сукні.
Збір матеріалів