Підтримка випускників

28/08/17

Допоможіть дітям залишитись в родині!

І знову до нас в проект потрапляє колишня випускниця інтернату. Родина Тетяни Цявко проживає в Олешківському районі Херсонської області та знаходиться на обліку в РЦСССДМ.
08/08/17

Мати сирота-одиначка та її син потребують допомоги!

Ольга Яцина – соціальна сирота, позбавлена батьківського піклування, колишня випускниця Градизької спеціалізованої школи-інтернату. Після випуску дівчина стрімко почала будувати самостійне доросле життя: закінчила ПТУ, здобула освіту «кухар-кондитер», влаштувалась на роботу, закохалась… проте, пропрацювавши два місяці дізналась що вагітна, а в січні 2016 року у Олі народився син – Кирил.
01/08/17

Типова історія випускниці інтернату

На жаль, нам знову доводиться розповідати історію, де головною героїнею стає випускниця інтернату. Аня познайомилася з Наталею ще в далекому 2006 році, коли молодий і ще не досвідчений інтернет-проект «детдом.інфо» організовував автопробіг дитячими будинками України.
14/07/17

Дбай про зір змолоду!

Спеціалісти клініки «Айлаз» провели огляд нашого підопічного випускника дитячого будинку, 18-річного Валерія. 12 липня лікар-офтальмолог провела повторну діагностику зору, відзначила тенденцію до погіршення зору та призначила курс коригування зору окулярами. Валерій зараз навчається та працює у м. Києві. Влітку має досить часу, щоб присвятити його власному здоров'ю.
05/07/17

Чути навколишній світ!

Радісно, коли старі друзі-лікарі, змінюючи місце роботи, продовжують підтримувати наших діток. Так, Олена Євгенівна, лікар-сурдолог, в черговий раз оглянула нашого підопічного випускника, Артема. На жаль, огляд та повторна діагностику слуху Артема показали тенденцією до погіршення. Лікар наполегливо рекомендує продовжити лікування слуху за допомогою слухового апарату. 
21/06/17

Вакансії для випускників!

Якщо ти випускник інтернату (або знаєш випускника), шукаєш роботу і готовий розпочати свою кар’єру в аграрному секторі заповнюй форму
16/05/17

Випускників інтернатів запрошують на навчання в університет

Департамент Захисту Економики Національної поліції України оголошує відбір кандидатів на навчання за денною формою до факультету економічно-правової безпеки Дніпропетровського Державного Університету Внутрішних Справ (випускники інтернатів та дитячих будинків можуть розраховувать на прихильність при вступі) Студенти університету мають можливість проживати у гуртожитку, забезпечуються безкоштовним харчуванням та обмундированням.
15/05/17

Мій дім- моя фортеця!

Друзі, впевнена всі пам'ятають нашого підопічного випускника інтернату, Юрка. У 2015 році ми всім світом збирали кошти на купівлю житла юнаку. І ще тоді Юрко, за домовленістю з власником, почав обживати будиночок, облаштовувати територію, вести господарство. Так от, нарешті, всі паперові справи завершилися і 10 травня Юрко став повноправним власником будинку. Щиро вітаємо молодого господаря! Наснаги, здоров'я та доброї долі!
29/03/17

Новини родини Мурашко

В рамках проекту "Право на здоров'я" продовжуємо лікування нашої підопічної родини Мурашко. 24 березня 17-річного Олега повторно оглянув лікар медичного центру "АЦМД-МЕДОКС". На основі проведених досліджень лікар дала заключення та порекомендувала Олегу не зловживати різними снеками, газованими напоями, гострою їжею, вести здоровий спосіб життя та харчування.
17/02/17

Проведено діагностику зору

Спеціалісти клініки «Аілаз» надали допомогу випускнику дитячого будинку «Перлинка», 18-річному Миколі. 13 лютого лікар-офтальмолог клініки протягом кількох годин проводив діагностику зору юнака. Встановивши діагноз, надав рекомендації щодо лікування. На разі хлопцю необхідно розпочати корекцію зору лінзами та періодично з'являтися на огляд до лікаря. Заклад чи установа:  Дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку "Перлинка"
Збір матеріалів