Підтримай випускника інтернату

27/06/18

Здорове харчування - здоровий шлунок

Наш підопічний випускник Володимир пройшов діагностику у медичному центрі «АЦМД-МЕДОКС». 13 червня Вова відвідав лікаря гастроентеролога клініки, одразу ж пройшов обстеження шлунку за допомогою зонда та, на жаль, отримав, не втішні результати. Термінова госпіталізація, дієта та стаціонарне лікування - основні рекомендації лікаря. Бажаємо Вові швидшого одужання!
27/06/18

До здорової посмішки залишилось два кроки

Наша тендітна Руслана продовжує стоматологічне лікування в «DD clinic» в рамаках проекту «Право на здоров’я». У червні Руслана тричі відвідала клініку. Врач-стоматолог Гуцало Ольга Анатоліївна поступово лікує проблемні ділянки ротової порожнини. За прогнозами залишилось ще два візити і здорова посмішка засяє.
26/06/18

Соціальний центр для випускників "Наш дім". Відкрита вакансія!

Друзі, вже в липні 2018 «Наш дім», що розміщений в с. Плахтянка Київської обл., відкриє двері для перших мешканців. Заклад чи установа:  "Наш дім" Соціальний центр для сиріт
30/05/18

Посилка-сюрприз від благодійниці Ірини

Днями прийшла посилка з новими чудовими сукнями від Ірини з Луцьку! Як виявилося, Ірина - власниця компанії ]]>v.i.v.a. life&business]]>, яка шиє стильний і красивий жіночий одяг. Наші юні модниці, випускниці і старшокласниці, будуть у захваті від нарядів. Назабром деякі дівчата приїдуть приміряти і вибирати собі модні сукні.
22/05/18

Повар має мати здорові зуби ;)

До допомоги нашим підопічним випускникам іноді долучаються окремі спеціалісти, які готові виділити час та матеріали задля поліпшення стану здоров'я юних пацієнтів.
08/05/18

Проведено операційне втручання

5-го травня спеціалісти Центру мікрохірургії ока провели заплановане операційне втручання на сітківці ока Дмитра. Все пройшло успішно, Дмитро мужньо витримав всі процедури та наразі проходить процес післяопераційної реабілітації.  
04/05/18

Програма підтримки випускника інтернату «Персональний помічник»

Ми започатковуємо нову програму підтримки випускника інтернату «Персональний помічник».
30/04/18

Юна сім’я. Право на щасливе майбутнє

Під опіку detdom.info взято молоду сім’ю випускників інтернатів. Тетяні - 16 років, Олегу – 17. В липні юна пара чекає на народження дитини. Їх історія розпочалася в 2016 р. Дівчина та хлопець познайомились в притулку і з тих пір практично вже не розлучалися. Обидва мають статус дітей, що позбавлені батьківського піклування. Зараз вони - студенти київських коледжів, мають старших друзів (наставників).Олег і Таня самі практично ще діти, але налаштовані стати люблячими та відповідальними батьками, і вже зараз турбуються про майбутню дитину.
24/04/18

Проведено лор-огляд двох випускників

Весняні перепади температур зумовили загострення хвороб органів дихання Ігора та Богдана. Тож, на минулому тижні у рамках проекту "Право на здоров'я" спеціалісти Лор-клініки "Амріта" оглянули двох наших підопічних випускників. У вівторок 17 квітня лор-лікар клініки провів огляд Ігоря, встановив діагноз - гострий риніт та гострий лівобічний сальпінгоотит. Призначено медикаментозний курс лікування. 
Збір матеріалів