Підтримай випускника інтернату

22/05/18

Повар має мати здорові зуби ;)

До допомоги нашим підопічним випускникам іноді долучаються окремі спеціалісти, які готові виділити час та матеріали задля поліпшення стану здоров'я юних пацієнтів.
14/05/18

Доля, як футбольний м’яч!

Артем в 2017 році закінчив Великополовецьку школу-інтрернат. З цього моменту й почалися його поневіряння. Його старшого друга і хрещеного зупинили на половині шляху до оформлення опікунства, тому що Артема передали на всиновлення. В новій родині хлопець не прижився і вже через півроку з власної ініціативи покидає родину. Далі дитячий будинок в Вишгородському районі, потім направлення до психіатра і 3 місяці перебування в Київській обласній психоневрологічній лікарні № 2.
08/05/18

Проведено операційне втручання

5-го травня спеціалісти Центру мікрохірургії ока провели заплановане операційне втручання на сітківці ока Дмитра. Все пройшло успішно, Дмитро мужньо витримав всі процедури та наразі проходить процес післяопераційної реабілітації.  
04/05/18

Програма підтримки випускника інтернату «Персональний помічник»

Ми започатковуємо нову програму підтримки випускника інтернату «Персональний помічник».
30/04/18

Юна сім’я. Право на щасливе майбутнє

Під опіку detdom.info взято молоду сім’ю випускників інтернатів. Тетяні - 16 років, Олегу – 17. В липні юна пара чекає на народження дитини. Їх історія розпочалася в 2016 р. Дівчина та хлопець познайомились в притулку і з тих пір практично вже не розлучалися. Обидва мають статус дітей, що позбавлені батьківського піклування. Зараз вони - студенти київських коледжів, мають старших друзів (наставників).Олег і Таня самі практично ще діти, але налаштовані стати люблячими та відповідальними батьками, і вже зараз турбуються про майбутню дитину.
24/04/18

Проведено лор-огляд двох випускників

Весняні перепади температур зумовили загострення хвороб органів дихання Ігора та Богдана. Тож, на минулому тижні у рамках проекту "Право на здоров'я" спеціалісти Лор-клініки "Амріта" оглянули двох наших підопічних випускників. У вівторок 17 квітня лор-лікар клініки провів огляд Ігоря, встановив діагноз - гострий риніт та гострий лівобічний сальпінгоотит. Призначено медикаментозний курс лікування. 
13/04/18

Пасхальная радость!

Друзья, спешим поделиться хорошей новостью! Участники команды detdom.info, семья Игоря и Татьяны, приняли решение о покупке дома для Социального Центра "Наш дім". Центру быть! Напоминаем, Социальный Центр "Наш дім" создается с целью адаптации и подготовки к самостоятельной жизни выпускников интернатных учреждений, которые оказались в сложных жизненных обстоятельствах. Заклад чи установа:  "Наш дім" Соціальний центр для сиріт
13/04/18

Допомога стоматологів

На початку березня троє наших підопічних випускників отримали професійну стоматологічну консультацію та допомогу. 6-го квітня лікар-стоматолог «DD clinic» оглянув зламаний зуб 20-річного Толіка, зробив знімок та розписав програму подальшого лікування. На жаль, зуб доведеться видалити і замінити його штучним. 10 квітня лікар-стоматолог цієї ж клініки, Ольга Анатоліївна, продовжила лікування хворих зубів Руслани.
06/04/18

Проведено консультацію

Продовжено обстеження стану здоров'я нашого підопічного випускника дитячого будинку, Ігоря. За направленням лікаря офтальмолога, 4-го квітня Ігор отримав професійну консультацію у спеціаліста Центру нейродіагностики. Лікар-невролог оглянувши хлопця, призначив місячний медикаментозний курс лікування і лікувальну фізкультуру для хребта. Після проходження курсу - повторний огляд.
27/03/18

Допомога офтальмолога

Якісна офтольмологічна діагностика часто не доступна діткам в інтернаті. Але, дякуючи співпраці з професійними клініками в рамках проекту "Право на здоров'я", ми допомагаємо дітям і випускникам інтернатів покращити зір та намітити план ефективного лікування.
Збір матеріалів