Підтримка випускників

14/12/17

Безтурботні студентські роки! Чи так це для випускниць школи-інтернату?

Маша (16 р.) і Руслана (17 р.) – випускниці однієї з шкіл-інтернатів Житомирщини. Зараз вони навчаються в Київському вищому  професійному училищі швейного та перукарського мистецтва. Маша здобуває професію перукаря-модельєра (1 курс), а Руслана - кравця-закрійника (2 курс). Живуть в гуртожитку.Навчання в училищі безкоштовне, але в будь-якому випадку необхідно купувати канцелярські товари, інструменти і матеріали для практичних занять.
05/12/17

Навішування ярликів: «Вагітна жінка з ВІЛ - наркоманка"

На жаль, наше суспільство не готове до толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих вагітних жінок. Домінує стереотип: "якщо вагітна жінка з ВІЛ, то обов'язково повія або наркоманка, і сама в усьому винна." Хочемо поділитися інтерв'ю ВІЛ-позитивної Вікторії, випускниці школи-інтернат, яка невдовзі стане мамою. МІЙ МАЛЮК БУДЕ АБСОЛЮТНО ЗДОРОВИМ
22/11/17

Профорієнтаційна екскурсія

15 листопада учні старших класів Васильківської та Великополовецької шкіл-інтернатів відвідали ПрАТ «Миронівську птахофабрику», а саме комплекс з переробки курчат-бройлерів. Заклад чи установа:  КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Великополовецька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів
06/11/17

Есть ли шанс у выпускницы интерната стать хорошей мамой…

С марта 2016 года под патронатом проекта detdom.info находилась Диана, выпускница интерната. Связь с ней была потеряна в сентябре 2016 года.
28/08/17

Допоможіть дітям залишитись в родині!

І знову до нас в проект потрапляє колишня випускниця інтернату. Родина Тетяни Цявко проживає в Олешківському районі Херсонської області та знаходиться на обліку в РЦСССДМ.
08/08/17

Мати сирота-одиначка та її син потребують допомоги!

Ольга Яцина – соціальна сирота, позбавлена батьківського піклування, колишня випускниця Градизької спеціалізованої школи-інтернату. Після випуску дівчина стрімко почала будувати самостійне доросле життя: закінчила ПТУ, здобула освіту «кухар-кондитер», влаштувалась на роботу, закохалась… проте, пропрацювавши два місяці дізналась що вагітна, а в січні 2016 року у Олі народився син – Кирил.
01/08/17

Типова історія випускниці інтернату

На жаль, нам знову доводиться розповідати історію, де головною героїнею стає випускниця інтернату. Аня познайомилася з Наталею ще в далекому 2006 році, коли молодий і ще не досвідчений інтернет-проект «детдом.інфо» організовував автопробіг дитячими будинками України.
14/07/17

Дбай про зір змолоду!

Спеціалісти клініки «Айлаз» провели огляд нашого підопічного випускника дитячого будинку, 18-річного Валерія. 12 липня лікар-офтальмолог провела повторну діагностику зору, відзначила тенденцію до погіршення зору та призначила курс коригування зору окулярами. Валерій зараз навчається та працює у м. Києві. Влітку має досить часу, щоб присвятити його власному здоров'ю.
05/07/17

Чути навколишній світ!

Радісно, коли старі друзі-лікарі, змінюючи місце роботи, продовжують підтримувати наших діток. Так, Олена Євгенівна, лікар-сурдолог, в черговий раз оглянула нашого підопічного випускника, Артема. На жаль, огляд та повторна діагностику слуху Артема показали тенденцією до погіршення. Лікар наполегливо рекомендує продовжити лікування слуху за допомогою слухового апарату. 
21/06/17

Вакансії для випускників!

Якщо ти випускник інтернату (або знаєш випускника), шукаєш роботу і готовий розпочати свою кар’єру в аграрному секторі заповнюй форму
Збір матеріалів