Підтримай випускника інтернату

20/03/18

Стоматологічне лікування у березні

Наші підопічні випускниці Марія та Руслана успішно продовжують стоматологічне лікування в клініках Києва. 6-го та 16-го березня лікар-стоматолог стоматологічної клініки "MamaDentist" провела лікування кількох хворих зубів Маші. Марія по-троху наближається до здорової ротової порожнини. Руслана в черговий раз відвідала «DD clinic» 6-го березня. Лікар-стоматолог провела чистку ротової порожнини та продовжила лікування хворих зубів. 
02/03/18

Важливість підтримки в складний час. Родина Пчелинцевих.

Наталя Пчелинцева (27 р.) - випускниця школи-інтернат (Херсонська обл.), мама одиначка 3-х дітей: Максим 7 років, Мирослав 3.5 роки, Даніл 2.5 роки. У зв’язку з невідповідними житловими умовами та фінансовими труднощами, старший син тимчасово знаходиться з тіткою Наталії в Києві, де і відвідує школу. Наталя підтримує тісний зв'язок з дитиною: спілкування телефоном, через скайп, відвідування.
26/02/18

Проект - Соціальний Центр “Наш дім” для випускників інтернатних закладів

Найбільш гостро негативний вплив інтернатного закладу на виховання дитини відчувається під час спілкування з випускниками.Випускники інтернату – особливо вразлива категорія дітей групи ризику. За дослідженнями 40% випускників інтернатних закладів в перші роки потрапляють у в'язницю, ще 40% стають безхатченками, 10% закінчують життя самогубством. Решта 10% - це «умовно успішні», тобто ті, хто не завдає особливого клопоту державі. По-справжньому успішні – частка відсотку. Заклад чи установа:  "Наш дім" Соціальний центр для сиріт
20/02/18

Призначено курс лікування

Ми завершили процес діагностики нашого підопічного випускника Влада у рамках проекту "Право на здоров'я". 14 лютого лікар невролог клініки "Оберіг" провела поторний огляд Влада та, вивчивши всі дослідження, встановила діагноз. Призначено медикаментозний курс лікування. Крім того юнак має вести щоденник головного болю, контролювати артеріальний тиск та з'явитися на плановий огляд до лікаря через 3 місяці.
19/02/18

Розпочато стоматологічне лікування

Розпочато стоматологічне лікування ще однієї підопічної випускниці, 16-річної Марії.  14-го лютого Марія відвідала клініку "Mamadetist". Лікар-стоматолог провела санацію ротової порожнини дівчини, визначила проблемні місця та розпочала лікування. Виявилося, що лікування потребують 7 зубів, один, на жаль, необхідно видалити. Тож лікування Марії розподілили на кілька етапів. Наступний візит заплановано на 27 лютого.
09/02/18

Проведено діагностичні дослідження

В рамках проекту "Право на здоров'я" продовжуємо діагностику нашого підопічного випускника Влада. У січні Влад за підтримки о. Іоана зробив рентген легень в місцевій районній поліклініці. А 5 лютого спеціалісти діагностичного центру "Омега-Київ" провели електроенцефалографію головного мозку юнака. На руках вже є всі необхідні дослідження, тож очікуємо на встановлення діагнозу. Дякуємо керівництву клініки за співпрацю!
09/02/18

Продовжено стоматологічне лікування

Руслана, випускниця школи-інтернат, продовжила стоматологічне лікування в «DD clinic» в рамаках проекту «Право на здоров’я». 1 лютого врач-стоматолог Гуцало Ольга Анатоліївна провела пломбування хворого зуба та виявила ряд інших проблем ротової порожнини. Заплановано ще два візити у клініку для завершення процесу лікування хворих зубів.
09/02/18

Вирішення побутових проблем може врятувати родину!

Під соціальним супроводом Олешківського центру соціальних служб перебуває родина Варлачової Альбіни Михайлівни, 1994 р.н.,  яка опинилася в складних життєвих обставинах. Жінка  є особою з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховує двох малолітніх дітей – Варлачова Руслана, 2012 р.н. та Варлачову Вероніку, 2014 р.н.
10/01/18

Слуховий апарат замовлено

Завдяки нашим благодійникам збір коштів на слуховий апарат для Артема було завершено у грудні 2017 року. Тож, 4-го січня Артем відвідав клініку "Гарний слух". Лікар-сурдолог провела повторну діагностику слуху, зробила зліпки вушних раковин юнака та замовила виготовлення слухового апарату. 17-го січня очікуємо на налаштування та встановлення слухових апаратів в обидва вуха.
29/12/17

Діагностика захворювання

У рамках проекту "Право на здоров'я" продовжуємо проводити діагностику захворювань нашого підопічного випускника 20-річного Владислава. 28 грудня Влад здав матеріали на цілий ряд досліджень у лабораторії "Сінево" та пройшов МРТ головного мозку в діагностичному центрі "Сучасні діагностичні системи". Результати вже отримано - швидко та якісно! Залишилося ще кілька досліджень і після свят на повторну консультацію до лікаря невролога.
Збір матеріалів