Події Детдом.інфо

22/03/17

Нам сьогодні 12 років!

Detdom.info сьогодні 12 років! Приймаємо вітання та вітаємо всіх, хто причетний до діяльності нашої команди! Дякуємо, що всі 12 років Ви поруч з дітьми, яким потрібна допомога та пишаємося нашими волонтерами, меценатами та благодійниками.
15/03/17

Подорож в старовинне місто Радомишль

Вчора 14 березня відбулася цікава поїздка координатора detdom.info та групи активних волонтерів в Радомишльську загальноосвітню санаторну школу-інтернат. Заклад чи установа:  КЗ „Радомишльська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст.” Житомирської обласної ради ( для дітей із серцево-судинними захворюваннями)
09/03/17

Весна прийшла, красу принесла

В березневий день, що на початку весни, вдень, коли прокидаються сили природи, до школярів Коростишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Житомирської області завітала акція «Веселий гребінець», в рамках благодійної програми «Зробимо життя дітей кращим» Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», спільно із викладачами та студентами Київської академії перукарського мистецтва та волонтерами із detdom.info. Заклад чи установа:  Коростишівська спеціальна ЗОШ-інтернат
28/02/17

"Дневник детдомовца" - Ваше мнение?

Друзья, волонтеры, гости и партнеры, на нашем сайте с 1 февраля ежедневно обновлялись записи из "Дневника детдомовца". 22 дня из жизни маленького Вити, которого изъяли из семьи, и переместили в государственный детский дом... Это только начало его истории.
27/02/17

Приємні сюрпризи активним волонтерам!

Лютий місяць виявився плідним на поїздки до дітей та активну роботу волонтерів. Хочеться відзначити багато людей: тих, хто допомагав та організовував роботу бригади стоматологів в Новій-Боровій, нових волонтерів-штурманів в Дніпропетровській області, штурманів, які вже цілий учбовий рік працюють в Великополовецькій школі-інтернаті, поїздки корпоративних волонтерів в Яблунівку, Копилів. Заклад чи установа:  КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
23/02/17

Діти – дітям! Поїздка до Пугачівського дитячого будинку-інтернату

Палац дитячої та юнацької творчості Солом'янського району м.Києва 18 лютого 2017 р. зібрав лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів Солом’янського району на чолі з педагогами, щоб долучитися до поїздки із волонтерами detdom.info та Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» до Пугачівського дитячого будинку-інтернату (для дівчат, хворих на олігофренію в стадії імбецильності, хворобу Дауна, для дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт) Заклад чи установа:  Пугачівський дитячий будинок-інтернат (для дівчат)
06/02/17

Штурмуємо інтернати Дніпропетровщини!

Вітаємо нову команду волонтерів - штурманів! Нарешті, в Дніпропетровській області розпочалася програма соціалізаціі та формування корисних навичок у дітей з Верхньодніпровської школи - інтернату. Заклад чи установа:  КЗО «Верхньодніпровський навчально-реабілітаційний центр»ДОР»
06/02/17

Штурмуємо інтернати Кіровоградщини!

Друзі, радо повідомляємо, що ми починаємо штурмувати інтернати Кіровоградщини! Формуємо нову команду на допомогу Новомиргородській школі інтернату, що знаходиться зовсім поруч з м. Кропивницьким. Заклад чи установа:  Новомиргородська спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ Кіровоградської обласної ради
30/01/17

Корейські громадяни налаштовані на допомогу родинам центру "Промінь надії"

Відбулася перша поїздка представників посольства Республіки Корея в Україні до Макарівського центру "Промінь надії". Дружина посла та дружини дипломатів налаштовані на допомогу кризовим родинам Макарівського району. Сподіваємось, що спільна робота дасть свої результати та допоможе родинам, які потрабили в складні життєві обставини подолати труднощі.  Заклад чи установа:  КЗ "Макарівський районний центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії"
Збір матеріалів