Події Детдом.інфо

09/10/17

Оновлено контактну базу закладів Волинської області!

9 жовтня закінчено оновлення бази дитячих закладів Волинської області. Нам відомо, що в регіоні є такі заклади: - 1 лікарня - 1 будинок-інтернат - 1 будинок дитини - 2 притулка для дітей - 3 прийомні сім`ї - 3 реабілітаційних центра - 9 ДБСТ - 11 шкіл-інтернатів Більшість директорів мають бажання приймати волонтерів з розвиваючими программами для дітей. То ж волонтери Волині гуртуйтеся! 
04/10/17

Починаємо волонтерську роботу в Кмитові!

Друзі, радо повідомляємо вам, що ми починаємо роботу волонтерів-штурманів та старших друзів в Кмитівській школі-інтернаті. Вчора (3 жовтня) відбулася ознайомча поїздка. Директор закладу Алла Аполлінаріївна  завжди рада гостям. Це приклад керівника, який знаходиться на своєму місті, справжній менеджер, красива жінка з гарним почуттям гумору та головне турботлива мама для всіх дітей. Заклад чи установа:  Кмитівська спеціальна ЗОШ-інтернат Житомирська обласна рада
20/09/17

Багатодітна родина зі Львова звертається за допомогою до волонтерів detdom.info

Друзі,  знайомтеся - це дітвора родини Глущак  Всього мама Анжела Глущак виховує дев`ять дітей: Кароліна – 2 рочки, Макар -4, Ростислав – 5, Елеонора – 6, Вікторія – 7, Олександр – 10, Андріан – 11, Юліан – 12, Святослав -13 років. Батько є але з родиною зараз не мешкає (за станом здоров`я) та працювати також не може. Сім`я проживає у Львові та знаходиться на обліку у Львівському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
15/09/17

ДЦП - це не вирок! Богданчик буде ходити!!!

Останнє оновлення інформації 15 вересня 2017 року Прізвище, ім'я, по-батькові               
14/09/17

Проект завершено!

Гарні новини! Нарешті! В будинку нашої підопічної Алінки та її бабусі Алли тепло та сухо!
05/09/17

Приємні сюрпризи активним волонтерам!

Головною подією літа на детдом.інфо, безсумнівно, є організація табору соціальної реабілітації "Мій друг". Для нас цей досвід був вперше. Впевнилися в тому, що такі табори вкрай необхідні дітям, які проживають в інституційних закладах. За місяць дітлахи навчилися багатьом корисним речам: готувати, дбати про себе, відвідувати супермаркети, користуватися громадським транспортом та інше.
28/08/17

Допоможіть дітям залишитись в родині!

І знову до нас в проект потрапляє колишня випускниця інтернату. Родина Тетяни Цявко проживає в Олешківському районі Херсонської області та знаходиться на обліку в РЦСССДМ.
18/08/17

Мати покинула дітей напередодні першого вересня. Потрібна допомога.

Дякуємо всім волонтерам та благодійникам, потреби дітей майже закриті! В селі Плахтянка Макарівського района Києвської області проживає родина Марченко.
11/08/17

А у нас нові партнери

В серпні 2017 року ГО "Команда детдом.інфо" уклала партнерський договір з Громадською ініціативою "]]>Рідна Земле]]>". Олександр та Олексій поставили за мету створити не просто бізнес проект, а на практиці зробити щось важливе для своєї країни, об’єднавши українців з усього світу. А ми, спираючись на свій 12 річний досвід, допоможемо реалізувати ці наміри
11/08/17

Родина переселенців із Криму потрапила в біду

На обліку  отримувачів послуг ОРЦ ССС ДМ як внутрішньо-переміщені особи перебуває родина Клапоушко, яка переїхала в м. Олешки  з АР Крим. Сім`я не велика: мама, тато та двоє діточок школярка Анастасія і півторарічна Софійка.
Збір матеріалів