Події Детдом.інфо

18/01/17

Зустріч координаторів detdom.info з представниками Республіки Корея

Сьогодні відбулася цікава зустріч з ініціативною групою посольства Республіки Кореї.
30/12/16

З Новим роком!

27/12/16

Приємні сюрпризи активним волонтерам!

Система інтернатних закладів була створена за радянських часів і залишається такою донині. Заклад чи установа:  Тучинська спеціальна ЗОШ-інтернат Гощанського району Рівненської обласної ради
14/12/16

Підкорюємо нові вершини – ГО «Команда detdom.info»

Команда detdom.info вже більше 11 років пліч-о-пліч з дітьми-сиротами. За цей час здобуто досвід, волонтери і благодійники стали нашою основною силою. З метою поширення і пропаганди ефективних способів допомоги дітям та розвитку волонтерського руху в 2016 році волонтери та благодійники detdom.info прийняли рішення про створення громадської організації.
06/12/16

Штурмани в Васильківській школі-інтернаті розпочали свою роботу!

В субботу 3 грудня, нарешті, група штурманів рушила в Васильківську школу-інтернат. Заклад чи установа:  КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів"
05/12/16

5 грудня - Міжнародний день волонтера!

Любі друзі! 5 грудня в більшості країн світу святкують Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку. Друга назва цього свята - день волонтерів. Суспільство, безсумнівно, потребує результативної праці волонтерів. Для того, щоб допомогти ближньому, не потрібно нічого, крім доброго серця і бажання.
01/12/16

Штурмуємо інтернати Рівненщини!

Друзі, починаємо штурмувати інтернати Рівненщини! Формуємо нову команду на допомогу Тучинській школі-інтернат, що знаходиться зовсім поруч з м. Рівне. Заклад чи установа:  Тучинська спеціальна ЗОШ-інтернат Гощанського району Рівненської обласної ради
22/11/16

Бажаєш реалізувати себе як лідера, тоді тобі до нас!

Волонтери – головна рушійна сила нашої організації, це  потяг, який складається з багатьох вагончиків і рухається в напрямку «правильна допомога дітям-сиротам». Для руху потяга потрібен сучасний та потужний локомотив. Таким локомотивом є куратор волонтерської групи. Саме від нього залежить успіх  та ефективність команди. А злагоджена робота команди волонтерів може змінити на краще життя дітлахів з дитячих будинків.
21/11/16

Приємні сюрпризи активним волонтерам!

Добрий день! Хочемо в цьому місяці привітати з перемогою в конкурсі "активний волонтер" Олену Боженко! Олена з тих волонтерів, які не зупиняються, завжди знаходиться в пошуку кращих шляхів допомоги, навчається та розвивається. Заклад чи установа:  Новоборівський дитячий будинок-інтернат (для дівчат) ДБСТ родини Гончарук КЗ КОР "Спеціалізований обласний БД м. Боярка"
Збір матеріалів