Події Детдом.інфо

23/02/17

Діти – дітям! Поїздка до Пугачівського дитячого будинку-інтернату

Палац дитячої та юнацької творчості Солом'янського району м.Києва 18 лютого 2017 р. зібрав лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів Солом’янського району на чолі з педагогами, щоб долучитися до поїздки із волонтерами detdom.info та Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» до Пугачівського дитячого будинку-інтернату (для дівчат, хворих на олігофренію в стадії імбецильності, хворобу Дауна, для дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт) Заклад чи установа:  Пугачівський дитячий будинок-інтернат (для дівчат)
06/02/17

Штурмуємо інтернати Дніпропетровщини!

Вітаємо нову команду волонтерів - штурманів! Нарешті, в Дніпропетровській області розпочалася програма соціалізаціі та формування корисних навичок у дітей з Верхньодніпровської школи - інтернату. Заклад чи установа:  КЗО «Верхньодніпровський навчально-реабілітаційний центр»ДОР»
06/02/17

Штурмуємо інтернати Кіровоградщини!

Друзі, радо повідомляємо, що ми починаємо штурмувати інтернати Кіровоградщини! Формуємо нову команду на допомогу Новомиргородській школі інтернату, що знаходиться зовсім поруч з м. Кропивницьким. Заклад чи установа:  Новомиргородська спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ Кіровоградської обласної ради
30/01/17

Корейські громадяни налаштовані на допомогу родинам центру "Промінь надії"

Відбулася перша поїздка представників посольства Республіки Корея в Україні до Макарівського центру "Промінь надії". Дружина посла та дружини дипломатів налаштовані на допомогу кризовим родинам Макарівського району. Сподіваємось, що спільна робота дасть свої результати та допоможе родинам, які потрабили в складні життєві обставини подолати труднощі.  Заклад чи установа:  КЗ "Макарівський районний центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії"
25/01/17

Дневник детдомовца

Дневник детдомовца - это нерассказанная, а написанная история. Что испытывает ребенок, которого забрали от мамы? Что он думает, о чем мечтает? Надеется на что-то? Зачем он ведет дневник? Как ему живется в детском доме? Проживая вместе с ним его жизнь, вы найдете ответы на многие вопросы.  Сроки: С 1 февраля, ежедневно, на протяжении 3 месяцев, Дневник детдомовца будет пополняться новой записью.
18/01/17

Зустріч координаторів detdom.info з представниками Республіки Корея

Сьогодні відбулася цікава зустріч з ініціативною групою посольства Республіки Кореї.
30/12/16

З Новим роком!

27/12/16

Приємні сюрпризи активним волонтерам!

Система інтернатних закладів була створена за радянських часів і залишається такою донині. Заклад чи установа:  Тучинська спеціальна ЗОШ-інтернат Гощанського району Рівненської обласної ради
14/12/16

Підкорюємо нові вершини – ГО «Команда detdom.info»

Команда detdom.info вже більше 11 років пліч-о-пліч з дітьми-сиротами. За цей час здобуто досвід, волонтери і благодійники стали нашою основною силою. З метою поширення і пропаганди ефективних способів допомоги дітям та розвитку волонтерського руху в 2016 році волонтери та благодійники detdom.info прийняли рішення про створення громадської організації.
Збір матеріалів