Події Детдом.інфо

19/06/17

Вітаємо з днем народження Альону Гребеннікову!

Сьогодні день народження у координатора detdom.info Альони Гребеннікової! Щиро вітаємо з новим роком твого життя!
01/06/17

Відкрита вакансія!

ГО «Команда detdom.info» запрошує до нашого дружного колективу активного, ініціативного координатора напрямку «Випускники»
01/06/17

Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей!

Друзі, хочемо всіх привітати з «професійним» святом волонтерів detdom.info – днем захисту дітей! Бажаємо миру і добра, адже всі ми родом з дитинства. Будемо прагнути, щоб увага до маленьких людей та їхніх проблем принесла свої плоди у вигляді щасливих доль.
23/05/17

Запрошуємо всіх волонтерів на традиційне свято Detdom.info- ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дорогі наші друзі! У detdom.info за 12 років  діяльності склалося багато традицій та звичаїв. Мабуть, найулюбленіша традиція – це волонтерський шашлик. Ми дуже хочемо бачити всіх вас, то ж запрошуємо партнерів, меценатів, волонтерів новеньких та стареньких , київських та  регіональних. Сподіваємось, що ви також будете раді відсвяткувати це свято разом з нами, бо всі ми і є захисниками тих, кому це найпотрібніше. 
15/05/17

Потрібна волонтерська допомога в перевірці контактної інформації дитячих будинків!

Шановні друзі! Хто не має можливості їздити до дітей у заклади але хоче бути корисним, для вас є дуже важлива та відповідальна робота - в телефоному режимі потрібно перевірити контактну інформацію по дитячих закладах з нашої бази. DetDom.info має базу всіх існуючих закладів (інтернатів, дитячих будинків) України. Їх дуже багато, близько 1300 і самостійно обзвонити і уточнити інформацію ми майже не в силах. Зараз в стадії перевірки знаходиться Одеська область. Потрібно ще перевірити:
18/04/17

Вітаємо з днем народження!

Сегодня день рождения у нашего вдохновителя, красивой и нежной женщины, исполнительного директора detdom.info Натальи Колокольцевой!
04/04/17

Літній реабілітаційний табір для молодших друзів «Мій друг»

Для чого? Мета табору - розвиток у дітей необхідних для самостійного життя навиків, реабілітація та адаптація дітей до звичайних побутових умов, соціалізація у суспільстві Для кого?  10 дітей віком від 8 до 16 років Коли? З 10 червня по 11 липня 2017 року
22/03/17

Нам сьогодні 12 років!

Detdom.info сьогодні 12 років! Приймаємо вітання та вітаємо всіх, хто причетний до діяльності нашої команди! Дякуємо, що всі 12 років Ви поруч з дітьми, яким потрібна допомога та пишаємося нашими волонтерами, меценатами та благодійниками.
Збір матеріалів