Потрібна допомога

14/11/17

Розвантажимо 15-річну господиню!

Дякуємо всім, хто залучився до збору! Потребу закрито! Друзі! Нашій підопічній родині Марченко дуже потрібна пральна машина!
06/11/17

Есть ли шанс у выпускницы интерната стать хорошей мамой…

Потреби закрито! Дякуємо всім благодійникам! С марта 2016 года под патронатом проекта detdom.info находилась Диана, выпускница интерната. Связь с ней была потеряна в сентябре 2016 года.
08/08/17

Мати сирота-одиначка та її син потребують допомоги!

Ольга Яцина – соціальна сирота, позбавлена батьківського піклування, колишня випускниця Градизької спеціалізованої школи-інтернату. Після випуску дівчина стрімко почала будувати самостійне доросле життя: закінчила ПТУ, здобула освіту «кухар-кондитер», влаштувалась на роботу, закохалась… проте, пропрацювавши два місяці дізналась що вагітна, а в січні 2016 року у Олі народився син – Кирил.
01/08/17

Типова історія випускниці інтернату

Допомогу цій родині призупинено. Старша дівчинка знаходиться в інтернаті. Відновлення допомоги відбудеться, коли мама забере дитину додому. На жаль, нам знову доводиться розповідати історію, де головною героїнею стає випускниця інтернату.
29/05/17

Маленький хлопчик хоче жити!

Друзі, у колегі одного нашого давнього волонтера біда - синочок, який народився з цілою низкою діагнозів. В Україні його не можливо вилікувати, а іспанські лікарі дають родині надію. Давайте не будемо байдужими!
15/05/17

Потрібна волонтерська допомога в перевірці контактної інформації дитячих будинків!

Шановні друзі! Хто не має можливості їздити до дітей у заклади але хоче бути корисним, для вас є дуже важлива та відповідальна робота - в телефоному режимі потрібно перевірити контактну інформацію по дитячих закладах з нашої бази. DetDom.info має базу всіх існуючих закладів (інтернатів, дитячих будинків) України. Їх дуже багато, близько 1300 і самостійно обзвонити і уточнити інформацію ми майже не в силах. Потрібно ще перевірити:
02/03/17

Терміново! Потрібна допомога волонтерів з Житомира!

Друзі! Терміново! Потрібна допомога нашій підопічній родині Ревчук! 
24/01/17

Матеріальна підтримка занять в інтернатах

Любі друзі! Багато хто з вас знає, що за останній час нами та нашими партнерами були розроблені чотири кейси (методичні матеріали) для роботи з дітками, які проживають в інтернатних закладах. Ці методики направленні на формування життєвих навичок та соціалізацію дітей. З початку цього навчального року в Васильківській та Великополовецькій школах-інтернатах стартує пілотний проект, який, ми впевнені, покаже всю важливість саме таких поїздок до дітей. Заклад чи установа:  КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Великополовецька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів КЗ „Радомишльська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст.” Житомирської обласної ради
04/01/17

Допоможемо мрії стати реальністю

В селі Тарасівка Кам`янець-Подільского району проживає чудова родина ієрея Сергія. З матушкою Тетяною ми познайомилися минулого літа у Львові і саме тоді дізналися їх історію. Заклад чи установа:  Дитячий будинок сімейного типа родини Олексюк
Збір матеріалів