Потрібна допомога

18/10/18

Матеріальна підтримка занять в інтернатах

Любі друзі! Багато хто з вас знає, що за останній час нами та нашими партнерами були розроблені чотири кейси (методичні матеріали) для роботи з дітками, які проживають в інтернатних закладах. Ці методики направленні на формування життєвих навичок та соціалізацію дітей. З початку цього навчального року в Васильківській та Великополовецькій школах-інтернатах стартує пілотний проект, який, ми впевнені, покаже всю важливість саме таких поїздок до дітей. Заклад чи установа:  КЗ КОР "Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Великополовецька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів КЗ „Радомишльська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст.” Житомирської обласної ради

Спасая молодых матерей с детьми, мы заботимся о будущем страны

«Залетела!»,  «Такая молодая, а уже с двумя детьми», «Что она себе думала, рожать без мужа?!», «Нагуляла, чем думала раньше?», «Лучше б сдала ребенка в детдом!»… Такие и подобные замечания в свой адрес слышала почти каждая девушка, которая обращалась в Центр помощи для матерей. Возможно, обвинения справедливые, но этим делу не поможешь. На это девушки отвечают: «Многие только и умеют, что развешивать ярлыки и судить, не вникнув в судьбы людей, не дав при этом копейку на хлеб». Заклад чи установа:  Центр екстреного реагування для матерів з дітьми при МБО "Служба порятунку дітей"
26/02/18

Проект - Соціальний Центр “Наш дім” для випускників інтернатних закладів

Найбільш гостро негативний вплив інтернатного закладу на виховання дитини відчувається під час спілкування з випускниками.Випускники інтернату – особливо вразлива категорія дітей. За дослідженнями 40% випускників інтернатних закладів в перші роки потрапляють у в'язницю, ще 40% стають безхатченками, 10% закінчують життя самогубством. Решта 10% - «умовно успішні», тобто ті, хто не завдає особливого клопоту державі. По-справжньому успішні – частка відсотку. Заклад чи установа:  "Наш дім" Соціальний центр для випускників інтернатних закладів
14/11/17

Розвантажимо 15-річну господиню!

Дякуємо всім, хто залучився до збору! Потребу закрито! Друзі! Нашій підопічній родині Марченко дуже потрібна пральна машина!
06/11/17

Есть ли шанс у выпускницы интерната стать хорошей мамой…

С марта 2016 года под патронатом проекта detdom.info находилась Диана, выпускница интерната. Связь с ней была потеряна в сентябре 2016 года.
08/08/17

Мати сирота-одиначка та її син потребують допомоги!

Ольга Яцина – соціальна сирота, позбавлена батьківського піклування, колишня випускниця Градизької спеціалізованої школи-інтернату. Після випуску дівчина стрімко почала будувати самостійне доросле життя: закінчила ПТУ, здобула освіту «кухар-кондитер», влаштувалась на роботу, закохалась… проте, пропрацювавши два місяці дізналась що вагітна, а в січні 2016 року у Олі народився син – Кирил.
01/08/17

Типова історія випускниці інтернату

Допомогу цій родині призупинено. Старша дівчинка знаходиться в інтернаті. Відновлення допомоги відбудеться, коли мама забере дитину додому. На жаль, нам знову доводиться розповідати історію, де головною героїнею стає випускниця інтернату.
29/05/17

Маленький хлопчик хоче жити!

Друзі, у колегі одного нашого давнього волонтера біда - синочок, який народився з цілою низкою діагнозів. В Україні його не можливо вилікувати, а іспанські лікарі дають родині надію. Давайте не будемо байдужими!
15/05/17

Потрібна волонтерська допомога в перевірці контактної інформації дитячих будинків!

Шановні друзі! Хто не має можливості їздити до дітей у заклади але хоче бути корисним, для вас є дуже важлива та відповідальна робота - в телефоному режимі потрібно перевірити контактну інформацію по дитячих закладах з нашої бази. DetDom.info має базу всіх існуючих закладів (інтернатів, дитячих будинків) України. Їх дуже багато, близько 1300 і самостійно обзвонити і уточнити інформацію ми майже не в силах. Потрібно ще перевірити:
Збір матеріалів