Право на здоров’я

Компанії-партнери:  

 


   
 
   

Право на здоров’я гарантовано всім дітям України, але понад 70 тисяч сиріт практично не мають можливості скористатись цим правом.

Основними причинами є наслідки проживання таких дітей в інтернатах та відсутність батьків.

Ми знаємо, що діти-сироти часто хворіють, особливо на етапі влаштування до інтернатного закладу (за результатами поглибленого огляду 640 захворювань на 100 дітей).

У 2013 році розпочато роботу проекту detdom.info "Право на здоров'я"!

Проект "Право на здоров'я" передбачає:
- надання діагностичної, медичної, профілактичної і консультаційної допомоги дітям-сиротам та дітям, які залишились без батьківського піклування, випускникам шкіл-інтернатів і дитячих будинків, дітям із малозабезпечених сімей
- оснащення та обладнання медичних кабінетів шкіл-інтернатів, дитячих будинків, будинків дитини, притулків та інших інтернатних закладів, та надання консультаційної допомоги співробітникам
- проведення бесід із дітьми щодо гігієни та профілактики захворювань

Також у рамках проекту потрібна волонтерська допомога в таких питаннях: збір інформації про медичні потреби вихованців в дитячих будинках, транспорте забезпечення, проживання, харчування, супроводження дітей і т. д. 

Запрошуємо всіх охочих приєднатись до проекту "Право на здоров'я"! 

Якщо ви бажаєте приєднатись до проекту "Право на здоров'я"
зв'яжіться із координатором detdom.info Альоною Гребенніковою + 38 (050) 416-12-48
 

Ознайомитись із презентацією даного проекту можна ось тут >>

Допомогти просто!
Допомогти може кожен із нас! Посмішка

Обговорення даного проекту на форумі

Останні новини проекту:

30/03/17

Діагноз встановлено!

До нашого проекту "Право на здоров'я" приєдналася нова клініка - сімейна клініка AMEDA. Заклад чи установа:  Дитячий будинок сімейного типу родини Вовк, Київ
29/03/17

Новини родини Мурашко

В рамках проекту "Право на здоров'я" продовжуємо лікування нашої підопічної родини Мурашко. 24 березня 17-річного Олега повторно оглянув лікар медичного центру "АЦМД-МЕДОКС". На основі проведених досліджень лікар дала заключення та порекомендувала Олегу не зловживати різними снеками, газованими напоями, гострою їжею, вести здоровий спосіб життя та харчування.
22/03/17

Проведено повторний офтальмологічний огляд

У рамках нашого проекту "Парво на здоров'я" спеціалісти клініки "Візіум" повторно оглянули 11-річного Артема. Рік тому лікар-офтальмолог клініки встановила Артему діагноз та прописала постійну корекцію зору окулярами. Повторний огляд показав, що зір залишився стабільним. А це вже гарний результат!
14/03/17

Проведено діагностику

В рамках проекту "Право на здоров'я" продовжуємо лікування нашої підопічної родини Мурашко. 9 березня спеціалісти діагностичного центру "Омега-Київ" провели УЗД органів черевної порожнини 17-річного Олега, а сьогодні у одному з відділень медичної лабораторії "Діла" юнаку здійснили забір крові та інших матеріалів для дослідження за направленням лікаря.
21/02/17

Здорові зуби - право кожного!

15-18 лютого в Новоборівському дитячому будинку-інтернаті Житомирської області розгорнула свою роботу повномасштабна стоматологічна клініка. В рамках проекту "Право на здоров'я" служіння "Фургони Милосердя України" на чолі зі Степаном Терлецьким за підтримки БО "Фонд Справедливого Фінансування" надали стоматологічну допомогу вихованкам інтернату.  Заклад чи установа:  Новоборівський дитячий будинок-інтернат (для дівчат)
17/02/17

Проведено діагностику зору

Спеціалісти клініки «Аілаз» надали допомогу випускнику дитячого будинку «Перлинка», 18-річному Миколі. 13 лютого лікар-офтальмолог клініки протягом кількох годин проводив діагностику зору юнака. Встановивши діагноз, надав рекомендації щодо лікування. На разі хлопцю необхідно розпочати корекцію зору лінзами та періодично з'являтися на огляд до лікаря. Заклад чи установа:  Дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку "Перлинка"
19/01/17

Поможем увидеть мир здоровыми глазками!

13 декабря в специализированной детской больнице "Охматдет" в офтальмологическом отделении микрохирургии была проведена диагностика болезни "Сходящее узкоглазие" маленького воспитанника детского дома "Перлинка" Сергея Вакуленка. Заклад чи установа:  Дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку "Перлинка"
10/01/17

Проведено лор огляд Влада

9-го січня у рамках проекту "Право на здоров'я" спеціалісти Лор-клініки "Амріта" оглянули вихованця одного з інтернатів Київщини, 14-річного Владислава. У 2015 році Владиславу провели операційне втручання в Київському інституті отоларингології. Наразі хлопця турбує зниження гостроти слуху та закладеність носа. Тож лор-лікар клініки оглянув юнака та для встановлення точного діагнозу направив його на проходження КТ. Заклад чи установа:  Великополовецька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів
04/01/17

Проведено плановий огляд

Друзі, всі ви добре пам'ятаєте нашого підопічного випускника Дмитра Ткаченка. Всі разом ми допомагали у лікуванні зору Дмитра та продовжуємо стежити за його покращенням. Наприкінці грудня Дмитра оглянули спеціалісти клініки "Аілаз". Лікар зазначила помітне покращення зору після всіх процедур протягом року та зазначила, що Дмитру необхідно продовжувати коригування зору лінзами на лівому оці. Розглядається і можливість операційного втручання, але нагальної потреби у цьому немає.
23/12/16

Проведено дослідження для вихованців ДБСТ родини Вовк

В рамках проекту «Право на здоров’я» надано допомогу 8-ми вихованцям та мамі-вихователю дитячого будинку сімейного типу родини Вовк. 21 грудня спеціалісти одного з відділень лабораторії «Synevo» у місті Києв провели розгорнутий аналіз крові + група крові та загальний аналіз сечі Богдану, Тамілі, Іллі, Філіпу, Анастасії, Емілії, Дмитру, Матвію (+коагулограму) та мамі-вихователю Валентині Василівній ДБСТ родини Вовк. Результати вже отримано. Заклад чи установа:  Дитячий будинок сімейного типу родини Вовк, Київ
Збір матеріалів