Право на здоров’я

Компанії-партнери:  

 


   
 
   

Право на здоров’я гарантовано всім дітям України, але понад 70 тисяч сиріт практично не мають можливості скористатись цим правом.

Основними причинами є наслідки проживання таких дітей в інтернатах та відсутність батьків.

Ми знаємо, що діти-сироти часто хворіють, особливо на етапі влаштування до інтернатного закладу (за результатами поглибленого огляду 640 захворювань на 100 дітей).

У 2013 році розпочато роботу проекту detdom.info "Право на здоров'я"!

Проект "Право на здоров'я" передбачає:
- надання діагностичної, медичної, профілактичної і консультаційної допомоги дітям-сиротам та дітям, які залишились без батьківського піклування, випускникам шкіл-інтернатів і дитячих будинків, дітям із малозабезпечених сімей
- оснащення та обладнання медичних кабінетів шкіл-інтернатів, дитячих будинків, будинків дитини, притулків та інших інтернатних закладів, та надання консультаційної допомоги співробітникам
- проведення бесід із дітьми щодо гігієни та профілактики захворювань

Також у рамках проекту потрібна волонтерська допомога в таких питаннях: збір інформації про медичні потреби вихованців в дитячих будинках, транспорте забезпечення, проживання, харчування, супроводження дітей і т. д. 

Запрошуємо всіх охочих приєднатись до проекту "Право на здоров'я"! 

Якщо ви бажаєте приєднатись до проекту "Право на здоров'я"
зв'яжіться із координатором detdom.info Альоною Гребенніковою + 38 (050) 416-12-48
 

Ознайомитись із презентацією даного проекту можна ось тут >>

Допомогти просто!
Допомогти може кожен із нас! Посмішка

Обговорення даного проекту на форумі

Останні новини проекту:

03/08/17

Хворий зуб поліковано!

Продовжено лікування хворого зубчика нашої Юлічки Володимирівни Місяць тому лікар-стоматолог клініки "Mamadetist" розпочав лікування хворого зуба дівчинки, заклав ліки та встановив тимчасову пломбу. 1 серпня, Юлії полікували канали, встановили постійну пломбу та наростили зубчик. Тож зуб знову повернувся у стрій
01/08/17

Надано стоматологічну допомогу

Надано стоматологічну допомогу нашому підопічному випускнику дитячого будинку, 19-річному Валерію. 29 липня лікар-стоматолог клініки "Аматті", Юлія Савчук, провела професійний огляд та почала лікування хворого зуба юнака.  Валерій, випускник Гадяцького дитячого будинку, наразі проживає та навчається у місті Києві.  
27/07/17

"І носик знову дихає"

25 липня у рамках проекту "Право на здоров'я" спеціалісти Лор-клініки "Амріта" оглянули нашого підопічного випускника дитячого будинку, Ігоря. Юнак погано дихає носом та є підозри на гайморит. Лікар Ягельський Євгеній Валентинович провів огляд Ігоря, встановив діагноз та призначив медикаментозний курс лікування. Повторний огляд через 10 днів.
14/07/17

Дбай про зір змолоду!

Спеціалісти клініки «Айлаз» провели огляд нашого підопічного випускника дитячого будинку, 18-річного Валерія. 12 липня лікар-офтальмолог провела повторну діагностику зору, відзначила тенденцію до погіршення зору та призначила курс коригування зору окулярами. Валерій зараз навчається та працює у м. Києві. Влітку має досить часу, щоб присвятити його власному здоров'ю.
07/07/17

Тенденції до покращення!

Спеціалісти клініки «Айлаз» повторно оглянули вихованця Великополовецької школи-інтернат. Лікар-офтальмолог провела повторну діагностику зору 14-річного Ігоря, відзначила тенденцію до покращення та скоригувала курс лікування. Рекомендовано продовжувати постійну корекцію зору окулярами, проте потрібно замінити лінзи. На жаль, повністю зір хлопчика вже не відновити, але покращити його та допомогти добре бачити, хочаб через скло окулярів, ми можемо. Заклад чи установа:  Великополовецька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів
05/07/17

Чути навколишній світ!

Радісно, коли старі друзі-лікарі, змінюючи місце роботи, продовжують підтримувати наших діток. Так, Олена Євгенівна, лікар-сурдолог, в черговий раз оглянула нашого підопічного випускника, Артема. На жаль, огляд та повторна діагностику слуху Артема показали тенденцією до погіршення. Лікар наполегливо рекомендує продовжити лікування слуху за допомогою слухового апарату. 
04/07/17

"Хороший пример - заразителен" :)

Гарний приклад одноліткам подали Оксанка і Настя, відвідавши стоматолога наприкінці червня. Тож бажаючі полікувати зубки вишикувалися у чергу Зранку 3 липня троє молодших друзів відвідали Центр мікрохірургії ока. Юлі, Насті та Яні було проведено діагностику зору. У Насті виявлено проблеми з зором, призначено лікування окулярами.
29/06/17

І посмішка знову сяє :)

Старший друг Євген, турбується не лише про літній відпочинок підопічного Влада, але й про його здоров'я. І до тренувань по плаванню долучає юнака, і до лікаря вмовить підти Травмований минулоріч зуб знову почав турбувати, тож візит до стоматологічної клініки - обов'язковий пункт програми. Лікар-стоматолог «DD clinic», Ольга Анатоліївна, професійно оглянула та полікували хворий зуб, надала рекомендації по догляду за ротовою порожниною.
26/06/17

Надано стоматологічну допомогу

У рамках проекту "Право на здоров'я" надано стоматологічну допомогу двом підопічним красуням - 12-річній Оксанці та 13-річній Насті. 25 червня спеціалісти клініки "Mamadetist" оглянули хворі зубчики дівчат, полікували їх та надали рекомендацію щодо догляду за ротовою порожниною. Всі процедури були проведені з увагою та турботою про юних пацієнтів. І хоч у дівчат були побоюювання щодо стоматологів, з клініки вони вийшли з посмішкою
30/03/17

Діагноз встановлено!

До нашого проекту "Право на здоров'я" приєдналася нова клініка - сімейна клініка AMEDA. Заклад чи установа:  Дитячий будинок сімейного типу родини Вовк, Київ
Збір матеріалів