Право на здоров’я

Компанії-партнери:  

 


   
 
   

Право на здоров’я гарантовано всім дітям України, але понад 100 тисяч сиріт практично не мають можливості скористатись цим правом.

Основними причинами є наслідки проживання таких дітей в інтернатах та відсутність батьків.

Ми знаємо, що діти-сироти часто хворіють, особливо на етапі влаштування до інтернатного закладу (за результатами поглибленого огляду 640 захворювань на 100 дітей).

У 2013 році розпочато роботу проекту detdom.info "Право на здоров'я"!

Проект "Право на здоров'я" передбачає:
- надання діагностичної, медичної, профілактичної і консультаційної допомоги дітям-сиротам та дітям, які залишились без батьківського піклування, випускникам шкіл-інтернатів і дитячих будинків, дітям із малозабезпечених сімей
- оснащення та обладнання медичних кабінетів шкіл-інтернатів, дитячих будинків, будинків дитини, притулків та інших інтернатних закладів, та надання консультаційної допомоги співробітникам
- проведення бесід із дітьми щодо гігієни та профілактики захворювань

Також у рамках проекту потрібна волонтерська допомога в таких питаннях: збір інформації про медичні потреби вихованців в дитячих будинках, транспорте забезпечення, проживання, харчування, супроводження дітей і т. д. 

Запрошуємо всіх охочих приєднатись до проекту "Право на здоров'я"! 

Якщо ви бажаєте приєднатись до проекту "Право на здоров'я"
зв'яжіться із координатором detdom.info Альоною Гребенніковою + 38 (050) 416-12-48
 

Ознайомитись із презентацією даного проекту можна ось тут >>

Допомогти просто!
Допомогти може кожен із нас! Посмішка

Обговорення даного проекту на форумі

Останні новини проекту:

28/09/18

Вирішуємо проблеми з зором

24 вересня повну діагностику зору у клініці "Айлаз" пройшов наш підопічний випускник інтернату, Михайло. 17-річного юнака оглянув лікар-офтальмолог клініки Ковальов А.А. На жаль, лікар встановив серйозне порушення зору ще з народження, корегувати зір можна лише за допомогою оптичних засобів. Тож юнак отримав рецепт на окуляри. Михайло цьогорічний випускник інтернату, вступив на навчання до Київського коледжу інформаційних технологій та землеустрою.
20/09/18

Продовжуємо стоматологічне лікування

Літо промайнуло, а з ним і літні канікули. Тож з вересня наші підопічні підлітки повернулися на навчання. Так, трохи освоївшись, Руслана поновила курс лікування хворих зубчиків. Лікар-стоматолог «DD clinic» продовжила проводити необхідні для здорової посмішки маніпуляції.
27/08/18

Проведено діагностику зору

6 серпня у супроводі свого старшого друга клініку "Айлаз" відвідав наш підопічний випускник інтернату Артем. 16-річного юнака оглянув спеціаліст клініки Волошин Я.І. Провівши повну діагностику зору, лікар-офтальмолог зазначив, що гострота зору в межах норми, але виявлено вертикальну альтернуючу косоокість. Надано рекомендації щодо подальшої консультації Артема у профільного спеціаліста клініки.
24/07/18

Перебіг лікування

Літні канікули у розпалі. Дітвора відпочиває та радіє сонячним дня. Та поряд з тим це час, коли можна приділити увагу здоров'ю. Тож, Танюша, скористалася канікулами та, дякуючи нашій підтримці, продовжує супроводжувати свого молодшого друга на стоматологічне та офтальмологічне лікування. Так, за два прийоми у липні лікар-стоматолог клініки "Mamadetist", полікувала канали хворих зубчиків та встановила необхідні пломби.
27/06/18

Здорове харчування - здоровий шлунок

Наш підопічний випускник Володимир пройшов діагностику у медичному центрі «АЦМД-МЕДОКС». 13 червня Вова відвідав лікаря гастроентеролога клініки, одразу ж пройшов обстеження шлунку за допомогою зонда та, на жаль, отримав, не втішні результати. Термінова госпіталізація, дієта та стаціонарне лікування - основні рекомендації лікаря. Бажаємо Вові швидшого одужання!
27/06/18

До здорової посмішки залишилось два кроки

Наша тендітна Руслана продовжує стоматологічне лікування в «DD clinic» в рамаках проекту «Право на здоров’я». У червні Руслана тричі відвідала клініку. Врач-стоматолог Гуцало Ольга Анатоліївна поступово лікує проблемні ділянки ротової порожнини. За прогнозами залишилось ще два візити і здорова посмішка засяє.
12/06/18

Нужна финансовая поддержка для лечения подростка

Вы помните, что во время зимних каникул мы начали лечение зубов нескольких ребят из Великополовецкой школы-интернат. Наш волонтёр Таня Осипчук продолжает начатое дело и на этих летних каникулах.  7 июня Игорь уже посетил клинику Mamadetist, продолжил лечение больных зубчиков. Побороли один глубокий кариес Обсудили график лечения - понадобиться ещё 3 посещения клиники, чтобы зубная полость подростка была здоровой.
22/05/18

Повар має мати здорові зуби ;)

До допомоги нашим підопічним випускникам іноді долучаються окремі спеціалісти, які готові виділити час та матеріали задля поліпшення стану здоров'я юних пацієнтів.
21/05/18

Серце має бути здоровим!

18 травня дитячий кардіолог клініки "Медіком" провів обстеження стану здоров'я 12-річного Кості. Костю в 2016 році вже консультував спеціаліст клініки, тож цього разу ми знову звернулися за допомогою до професіоналів. Кардіолог Єременко Світлана Миколаївна оглянула хлопчика, висловила певні перестороги та для точного встановлення діагнозу направила на подальше обстеження. Кості необхідно провести УЗІ щитовидної залози та ЕХОКГ.
08/05/18

Проведено операційне втручання

5-го травня спеціалісти Центру мікрохірургії ока провели заплановане операційне втручання на сітківці ока Дмитра. Все пройшло успішно, Дмитро мужньо витримав всі процедури та наразі проходить процес післяопераційної реабілітації.  
Збір матеріалів