Право на здоров’я

Компанії-партнери:  

 


   
 
   

Право на здоров’я гарантовано всім дітям України, але понад 70 тисяч сиріт практично не мають можливості скористатись цим правом.

Основними причинами є наслідки проживання таких дітей в інтернатах та відсутність батьків.

Ми знаємо, що діти-сироти часто хворіють, особливо на етапі влаштування до інтернатного закладу (за результатами поглибленого огляду 640 захворювань на 100 дітей).

У 2013 році розпочато роботу проекту detdom.info "Право на здоров'я"!

Проект "Право на здоров'я" передбачає:
- надання діагностичної, медичної, профілактичної і консультаційної допомоги дітям-сиротам та дітям, які залишились без батьківського піклування, випускникам шкіл-інтернатів і дитячих будинків, дітям із малозабезпечених сімей
- оснащення та обладнання медичних кабінетів шкіл-інтернатів, дитячих будинків, будинків дитини, притулків та інших інтернатних закладів, та надання консультаційної допомоги співробітникам
- проведення бесід із дітьми щодо гігієни та профілактики захворювань

Також у рамках проекту потрібна волонтерська допомога в таких питаннях: збір інформації про медичні потреби вихованців в дитячих будинках, транспорте забезпечення, проживання, харчування, супроводження дітей і т. д. 

Запрошуємо всіх охочих приєднатись до проекту "Право на здоров'я"! 

Якщо ви бажаєте приєднатись до проекту "Право на здоров'я"
зв'яжіться із координатором detdom.info Альоною Гребенніковою + 38 (050) 416-12-48
 

Ознайомитись із презентацією даного проекту можна ось тут >>

Допомогти просто!
Допомогти може кожен із нас! Посмішка

Обговорення даного проекту на форумі

Останні новини проекту:

17/10/17

Надано стоматологічну допомогу

У рамках проекту "Право на здоров'я" надано стоматологічну допомогу випускнику інтернату, 22-річному Богдану. На минулому тижні лікар-стоматолог клініки "Сімейна стоматологія" у м. Чернігів провів огляд та лікування хворого зуба, Богдана, надав рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною та призначив ще одну зустріч для завершення лікування.
29/09/17

Повторний офтальмологічний огляд

26 вересня спеціалісти клініки «Аілаз» повторно оглянули нашого підопічного випускника дитячого будинку, 18-річного Володимира. Лікар-офтальмолог клініки провів повторний огляд та діагностику зору юнака. На жаль, відмітив тенденцію до погіршення зору та надав рекомендації щодо корекції зору окулярами. Рік тому Вова випустився з дитячого будинку у м. Гадяч та вступив на навчання до одного з технікумів Києва. 
13/09/17

Юна спортсменка отримала професійну допомогу

У проекті "Парво на здоров'я" бувають випадки, коли від професійності лікаря залежить майбутня професія дитини та можливість далі займатися улюбленим видом спорту. Заклад чи установа:  Гадяцький ДБ Полтавської обласної ради
29/08/17

Офтальмологічний огляд

Спеціалісти клініки «Аілаз» повторно оглянули нашого підопічного 12-річного Костю. 18 серпня лікар-офтальмолог протягом кількох годин проводив діагностику зору хлопчика. Відмітив, що зір Кості зберігається на тому ж рівні, рекомендовано продовжувати корекцію зору окулярами при письмі та читанні. Костя та його опікун Павло, щиро вдячні спеціалістам ]]>клініки «Аілаз»]]> за надану медичну допомогу! 
03/08/17

Хворий зуб поліковано!

Продовжено лікування хворого зубчика нашої Юлічки Володимирівни Місяць тому лікар-стоматолог клініки "Mamadetist" розпочав лікування хворого зуба дівчинки, заклав ліки та встановив тимчасову пломбу. 1 серпня, Юлії полікували канали, встановили постійну пломбу та наростили зубчик. Тож зуб знову повернувся у стрій
01/08/17

Надано стоматологічну допомогу

Надано стоматологічну допомогу нашому підопічному випускнику дитячого будинку, 19-річному Валерію. 29 липня лікар-стоматолог клініки "Аматті", Юлія Савчук, провела професійний огляд та почала лікування хворого зуба юнака.  Валерій, випускник Гадяцького дитячого будинку, наразі проживає та навчається у місті Києві.  
27/07/17

"І носик знову дихає"

25 липня у рамках проекту "Право на здоров'я" спеціалісти Лор-клініки "Амріта" оглянули нашого підопічного випускника дитячого будинку, Ігоря. Юнак погано дихає носом та є підозри на гайморит. Лікар Ягельський Євгеній Валентинович провів огляд Ігоря, встановив діагноз та призначив медикаментозний курс лікування. Повторний огляд через 10 днів.
14/07/17

Дбай про зір змолоду!

Спеціалісти клініки «Айлаз» провели огляд нашого підопічного випускника дитячого будинку, 18-річного Валерія. 12 липня лікар-офтальмолог провела повторну діагностику зору, відзначила тенденцію до погіршення зору та призначила курс коригування зору окулярами. Валерій зараз навчається та працює у м. Києві. Влітку має досить часу, щоб присвятити його власному здоров'ю.
07/07/17

Тенденції до покращення!

Спеціалісти клініки «Айлаз» повторно оглянули вихованця Великополовецької школи-інтернат. Лікар-офтальмолог провела повторну діагностику зору 14-річного Ігоря, відзначила тенденцію до покращення та скоригувала курс лікування. Рекомендовано продовжувати постійну корекцію зору окулярами, проте потрібно замінити лінзи. На жаль, повністю зір хлопчика вже не відновити, але покращити його та допомогти добре бачити, хочаб через скло окулярів, ми можемо. Заклад чи установа:  Великополовецька спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів
05/07/17

Чути навколишній світ!

Радісно, коли старі друзі-лікарі, змінюючи місце роботи, продовжують підтримувати наших діток. Так, Олена Євгенівна, лікар-сурдолог, в черговий раз оглянула нашого підопічного випускника, Артема. На жаль, огляд та повторна діагностику слуху Артема показали тенденцією до погіршення. Лікар наполегливо рекомендує продовжити лікування слуху за допомогою слухового апарату. 
Збір матеріалів