Право на здоров’я

Компанії-партнери:  

 


   
 
   

Право на здоров’я гарантовано всім дітям України, але понад 100 тисяч сиріт практично не мають можливості скористатись цим правом.

Основними причинами є наслідки проживання таких дітей в інтернатах та відсутність батьків.

Ми знаємо, що діти-сироти часто хворіють, особливо на етапі влаштування до інтернатного закладу (за результатами поглибленого огляду 640 захворювань на 100 дітей).

У 2013 році розпочато роботу проекту detdom.info "Право на здоров'я"!

Проект "Право на здоров'я" передбачає:
- надання діагностичної, медичної, профілактичної і консультаційної допомоги дітям-сиротам та дітям, які залишились без батьківського піклування, випускникам шкіл-інтернатів і дитячих будинків, дітям із малозабезпечених сімей
- оснащення та обладнання медичних кабінетів шкіл-інтернатів, дитячих будинків, будинків дитини, притулків та інших інтернатних закладів, та надання консультаційної допомоги співробітникам
- проведення бесід із дітьми щодо гігієни та профілактики захворювань

Також у рамках проекту потрібна волонтерська допомога в таких питаннях: збір інформації про медичні потреби вихованців в дитячих будинках, транспорте забезпечення, проживання, харчування, супроводження дітей і т. д. 

Запрошуємо всіх охочих приєднатись до проекту "Право на здоров'я"! 

Якщо ви бажаєте приєднатись до проекту "Право на здоров'я"
зв'яжіться із координатором detdom.info Альоною Гребенніковою + 38 (050) 416-12-48
 

Ознайомитись із презентацією даного проекту можна ось тут >>

Допомогти просто!
Допомогти може кожен із нас! Посмішка

Обговорення даного проекту на форумі

Останні новини проекту:

22/05/18

Повар має мати здорові зуби ;)

До допомоги нашим підопічним випускникам іноді долучаються окремі спеціалісти, які готові виділити час та матеріали задля поліпшення стану здоров'я юних пацієнтів.
21/05/18

Серце має бути здоровим!

18 травня дитячий кардіолог клініки "Медіком" провів обстеження стану здоров'я 12-річного Кості. Костю в 2016 році вже консультував спеціаліст клініки, тож цього разу ми знову звернулися за допомогою до професіоналів. Кардіолог Єременко Світлана Миколаївна оглянула хлопчика, висловила певні перестороги та для точного встановлення діагнозу направила на подальше обстеження. Кості необхідно провести УЗІ щитовидної залози та ЕХОКГ.
08/05/18

Проведено операційне втручання

5-го травня спеціалісти Центру мікрохірургії ока провели заплановане операційне втручання на сітківці ока Дмитра. Все пройшло успішно, Дмитро мужньо витримав всі процедури та наразі проходить процес післяопераційної реабілітації.  
27/04/18

Зір під пильним наглядом спеціалістів

Цього тижня спеціалісти Центру мікрохірургії ока провели чергову діагностику зору нашого підопічного випускника Дмитра Ткаченка.  
27/04/18

Поступово відновлюємо зір

У рамках нашого проекту "Парво на здоров'я" спеціалісти клініки "Візіум" повторно оглянули 12-річного Артема. Головний лікар клініки, Світлана Михайлівна Орлова, провела діагностику зору підлітка та надала подальші рекомендації щодо корекції.
24/04/18

Приводимо тиск у норму

20 квітня в рамках проекту "Право на здоров'я" спеціалісти клініки "Добробут" оглянули нашого підопічного вихованця інтернату. 16-річний Юрій вже має проблеми з тиском, тож ми звернулися у клініку з проханням оглянути юнака у невролога та кардіолога. За заключенням обох спеціалістів прописано курс лікування та щоденний моніторинг тиску. Повторний огляд через місяць. Крім того рекомендовано огляд Юрія у лікаря-ендокринолога.
24/04/18

Проведено лор-огляд двох випускників

Весняні перепади температур зумовили загострення хвороб органів дихання Ігора та Богдана. Тож, на минулому тижні у рамках проекту "Право на здоров'я" спеціалісти Лор-клініки "Амріта" оглянули двох наших підопічних випускників. У вівторок 17 квітня лор-лікар клініки провів огляд Ігоря, встановив діагноз - гострий риніт та гострий лівобічний сальпінгоотит. Призначено медикаментозний курс лікування. 
13/04/18

Допомога стоматологів

На початку березня троє наших підопічних випускників отримали професійну стоматологічну консультацію та допомогу. 6-го квітня лікар-стоматолог «DD clinic» оглянув зламаний зуб 20-річного Толіка, зробив знімок та розписав програму подальшого лікування. На жаль, зуб доведеться видалити і замінити його штучним. 10 квітня лікар-стоматолог цієї ж клініки, Ольга Анатоліївна, продовжила лікування хворих зубів Руслани.
06/04/18

Проведено консультацію

Продовжено обстеження стану здоров'я нашого підопічного випускника дитячого будинку, Ігоря. За направленням лікаря офтальмолога, 4-го квітня Ігор отримав професійну консультацію у спеціаліста Центру нейродіагностики. Лікар-невролог оглянувши хлопця, призначив місячний медикаментозний курс лікування і лікувальну фізкультуру для хребта. Після проходження курсу - повторний огляд.
27/03/18

До проекту приєднався новий спеціаліст

До нашого проекту "Право на здоров'я" приєднався новий спеціаліст - психоаналітичний психотерапевт ]]>Моргун Максим Володимирович]]>. Не секрет, що у діток, які виховується в інтернатній системі є велика кількість психологічних травм. Тож такі спеціалісти важливі в нашому проекті. Тепер наші підопічні дітки можуть отримати якісну консультацію і вчасну діагностику.
Збір матеріалів