Родина переселенців із Криму потрапила в біду

11/08/17

На обліку  отримувачів послуг ОРЦ ССС ДМ як внутрішньо-переміщені особи перебуває родина Клапоушко, яка переїхала в м. Олешки  з АР Крим.

Сім`я не велика: мама, тато та двоє діточок школярка Анастасія і півторарічна Софійка.

Тато Олексій військовослужбовець Збройних Сил України. Коли постало питання переходу на бік окупантів або залишитися вірним присязі, Олексій та Ірина, не задумуючись, обрали друге та залишивши все майно в Криму вирушили в дорогу до України. Благо, що на Херсонщині живуть батьки Ірини, які гостинно прийняли до себе дітей та онуків.

Ірина та Олексій ніколи не бідкались. Дохід родини хоч і був не такий великий але на хліб та масло вистачало. З батьками не сварилися, знаходили спільну мову та завжди згадували прислів'я: «Де добрі люди, там хата не тісна».

Але вночі  19  липня родину спіткало лихо, сталася пожежа. Так як будинок був дерев'яний, то дуже швидко він згорів повністю.

В результаті пожежі  сім'я вже вдруге опинилася в складній життєвій ситуації, залишившись без житла, предметів першої необхідності, одягу.

Ми звертаємося до всіх небайдужих з проханням допомогти родині Клапоушко.

Потреби:

- побутові речі
- предмети особистої гігієни
- миючі засоби
- постільна білизна
- продукти харчування
- одяг для батьків та дітей
- все що потрібно дитині 2-х рочків (підгузки, іграшки)
- канцтовари для навчання, портфель
- головна потреба кошти на відновлення будинку

Таблиця розмірів:

  зріст розмір одягу розмір взуття розмір джинсів
мама Ірина        158 см           44-46            38 28-29
Настя 150 см 44-46 38 28-29
Софія 86 см   20  

Речі можна надіслати за адресою: 75100 Херсонська обл., м. Олешки, вул. Крилова, 169, віділення Нової пошти №1 на ім`я Кузьміна Ольга Сергіївна моб. (095) 174- 32-55 (фахівець з соціальної роботи)

Реквізити для перерахування коштів: картковий рахунок Приватбанку 5168 7420 2343 3661 на ім`я волонтера Шило Олега Михайловича

Контактна особа:  координатор проекту «Родині потрібна допомога»  Альона Шередеко +38 (050) 416-06-13

Просимо звернути увагу, що даний картковий рахунок призначено для збору коштів на допомогу родинам, які опинились в складних життєвих умовах. Якщо Ви бажаєте щоб кошти були використані на конкретну сім’ю залишайте, будь ласка, повідомлення в коментарях: "На родину Клапоушко". В іншому випадку detdom.info залишає за собою право використовувати кошти для  будь-якої родини, відповідно до терміновості їхніх потреб.

Звіт надходжень можна подивитися ]]>ось тут>>]]>


Поділитися з друзями:

Не в мережі
Новачок
З detdom.info:
1 рік 6 місяців 3 дні
Родина переселенців із Криму потрапила в біду

Відправив учора невелику посилку НП 59 0002 76430129.