Родині потрібна допомога

В Україні щороку сиротіє та залишається без батьківського піклування все більше і більше дітей. Більша частина таких дітей поповнює дитячі будинки та школи-інтернати. Станом на початок 2016 року в інтернатних закладах виховується 103 995 дітей, при цьому із них лише близько 10 тис.  – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, у всіх інших є батьки (джерело). Матеріальна допомога цим закладам здатна покращити становище інтернатного закладу, а отже і умови виховання дітей в ньому, але ніколи не зможе компенсувати дитині сім’ю.

Соціальна і психологічна адаптація, набуття трудових навичок і почуття відповідальності — не менш важливі речі, ніж повноцінне триразове харчування. От тільки без такого природного середовища, як звичайна сім’я, забезпечити таку адаптацію набагато складніше. Крім того, статистика, на жаль, свідчить не на користь виховання дітей в інтернатних закладах: багато колишніх інтернатівців потрапляють за грати, серед них також великий відсоток бомжів і самогубців. Тож, навіть для недипломованого психолога зрозуміло: тільки родина дає можливість дитині сформуватись, як повноцінній особистості.

Отже, зусилля на збереження родини або усиновлення, створення дитячого будинку сімейного типу, прийомної сім’ї, опіка чи піклування – всі ці форми сімейного виховання здатні повернути дитині сім’ю. А для дитини, не має нічого важливішого, ніж власна родина!

Чим Ви можете допомогти:
- психологічною підтримкою родини - стати волонтером даної родини
- інформаційною підтримкою - збір та розповсюдження інформації про потреби родини, ведення форуму, інформування родини про можливі шляхи отримання допомоги
- фінансовою підтримкою: забезпечення нормальних побутових умов проживання родини, лікування, навчання дітей і т.д.


Фото із особистого архіву волонтера detdom.info в ДБ "Колиска дитячої надії"

Обговорення проекту на форумі - Панацея від сирітства

Для таких родин створено окремий картковий рахунок. 

Реквізити для перерахування коштів: картковий рахунок Приватбанку 5168 7420 2343 3661 на ім`я волонтера Шило Олега Михайловича

Просимо звернути увагу, що даний картковий рахунок призначено для збору коштів на допомогу родинам, які опинились в складних життєвих умовах. Якщо Ви бажаєте щоб кошти були використані на конкретну сім’ю залишайте, будь ласка, повідомлення в коментарях. В іншому випадку detdom.info залишає за собою право використовувати кошти для  будь-якої родини, відповідно до терміновості їхніх потреб.

Звіт надходжень на карту можна подивитися тут>>

У Вас є інформація про родину, яка потребує допомоги? Розкажіть про це нам!

Координатор проекту "Родині потрібна допомога"
Альона Шередеко + 38 (050) 416-06-13

Родини, яким потрібна допомога:

11/06/18

Дякуємо за допомогу родинам та ДБСТ!

Дякуємо с]]>тудії штор і текстил]]>ю (м. Київ) та особисто Інні Літвіновій за чудові сорочки та шкільні піджаки для родин:  - Рябченко (Маріуполь)- Родина із с. Пилявка- Поковба (Кагарлик)- Глущак (Львів)та дитячих будинків сімейного типу:- ДБСТ Мосійчук (Херсонська обл.)- ДБСТ Бехтольд (Херсонська обл.)- ДБСТ Раранчук (Київська обл.)- ДБСТ Волощук (Херсонська обл.)- ДБСТ Вовк (м. Київ) Заклад чи установа:  Дитячий будинок сімейного типу родини Мосійчук Дитячий будинок сімейного типу родини Волощук Дитячий будинок сімейного типу родини Вовк, Київ Дитячий будинок сімейного типу родини Бехтольд ДБСТ родини Раранчук
08/06/18

Потрібен ноутбук

Потреба закрита! Заклад чи установа:  Дитячий будинок сімейного типу родини Бехтольд
11/05/18

Набагато легше батьком стати, чим залишитися ним

Головна потреба родини - робота для тата! На превеликий жаль, ситуація, коли жінка виховує сама одного або декількох дітей, абсолютно нікого не шокує. Ситуації, коли батько сам виховує дитину більш рідкісні, але вони все ж зустрічаються, і називають таких батьків, батьками-одинаками.
25/04/18

Один в полі не воїн

Потребу закрито! Дякуємо Тарасе! «Один в поле не воїн» - цей вислів давно зрозумів наш старий знайомий Руслан Волощук (тато-вихователь дитячого будинку сімейного типу). Заклад чи установа:  Дитячий будинок сімейного типу родини Волощук Дитячий будинок сімейного типу родини Їжових Дитячий будинок сімейного типу родини Овчаренко Дитячий будинок сімейного типу родини Литвиненко Дитячий будинок сімейного типу родини Сомових Дитячий будинок сімейного типу родини Рожко
16/04/18

Родина втратила годувальника, потрібні кошти на реабілітацію дитини!

До нас звернувся постійний благодійник детдом.інфо з проханням допомогти родині, яку знає вже багато років.
11/04/18

З родиною Ревчук трапилася біда!

Дякуємо всім, ліки закуплені та передані в лікарню! Наша підопічна родина Ревчук, якою ми опікуємся майже два роки потрапила в біду.
06/04/18

2000 грн. можуть врятувати життя

До нас звернулися працівники соціального центру Білоцерківського району з проханням допомогти багатодітній родині, яка потрапила в складні життєві обставини. Зовсім несподівано виявилося, що це родина нашої підопічної дівчинки з однієї школи-інтернату, яку давно відвідують волонтери детдом.інфо.
02/03/18

Важливість підтримки в складний час. Родина Пчелинцевих.

Наталя Пчелинцева (27 р.) - випускниця школи-інтернат (Херсонська обл.), мама одиначка 3-х дітей: Максим 7 років, Мирослав 3.5 роки, Даніл 2.5 роки. У зв’язку з невідповідними житловими умовами та фінансовими труднощами, старший син тимчасово знаходиться з тіткою Наталії в Києві, де і відвідує школу. Наталя підтримує тісний зв'язок з дитиною: спілкування телефоном, через скайп, відвідування.
09/02/18

Вирішення побутових проблем може врятувати родину!

Під соціальним супроводом Олешківського центру соціальних служб перебуває родина Варлачової Альбіни Михайлівни, 1994 р.н.,  яка опинилася в складних життєвих обставинах. Жінка  є особою з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховує двох малолітніх дітей – Варлачова Руслана, 2012 р.н. та Варлачову Вероніку, 2014 р.н.
14/12/17

Дорожче срібла і злата душа, яка добром багата

В Олешківському районі на один дитячий будинок сімейного типу стане більше. Тут у сімейному оточенні будуть виховуватись діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Заклад чи установа:  Дитячий будинок сімейного типу родини Мосійчук
Збір матеріалів