Родині потрібна допомога

В Україні щороку сиротіє та залишається без батьківського піклування все більше і більше дітей. Більша частина таких дітей поповнює дитячі будинки та школи-інтернати. Станом на початок 2016 року в інтернатних закладах виховується 103 995 дітей, при цьому із них лише близько 10 тис.  – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, у всіх інших є батьки (джерело). Матеріальна допомога цим закладам здатна покращити становище інтернатного закладу, а отже і умови виховання дітей в ньому, але ніколи не зможе компенсувати дитині сім’ю.

Соціальна і психологічна адаптація, набуття трудових навичок і почуття відповідальності — не менш важливі речі, ніж повноцінне триразове харчування. От тільки без такого природного середовища, як звичайна сім’я, забезпечити таку адаптацію набагато складніше. Крім того, статистика, на жаль, свідчить не на користь виховання дітей в інтернатних закладах: багато колишніх інтернатівців потрапляють за грати, серед них також великий відсоток бомжів і самогубців. Тож, навіть для недипломованого психолога зрозуміло: тільки родина дає можливість дитині сформуватись, як повноцінній особистості.

Отже, зусилля на збереження родини або усиновлення, створення дитячого будинку сімейного типу, прийомної сім’ї, опіка чи піклування – всі ці форми сімейного виховання здатні повернути дитині сім’ю. А для дитини, не має нічого важливішого, ніж власна родина!

Чим Ви можете допомогти:
- психологічною підтримкою родини - стати волонтером даної родини
- інформаційною підтримкою - збір та розповсюдження інформації про потреби родини, ведення форуму, інформування родини про можливі шляхи отримання допомоги
- фінансовою підтримкою: забезпечення нормальних побутових умов проживання родини, лікування, навчання дітей і т.д.


Фото із особистого архіву волонтера detdom.info в ДБ "Колиска дитячої надії"

Обговорення проекту на форумі - Панацея від сирітства

Для таких родин створено окремий картковий рахунок. 

Реквізити для перерахування коштів: картковий рахунок Приватбанку 5168 7420 2343 3661 на ім`я волонтера Шило Олега Михайловича

Просимо звернути увагу, що даний картковий рахунок призначено для збору коштів на допомогу родинам, які опинились в складних життєвих умовах. Якщо Ви бажаєте щоб кошти були використані на конкретну сім’ю залишайте, будь ласка, повідомлення в коментарях. В іншому випадку detdom.info залишає за собою право використовувати кошти для  будь-якої родини, відповідно до терміновості їхніх потреб.

Звіт надходжень на карту можна подивитися тут>>

У Вас є інформація про родину, яка потребує допомоги? Розкажіть про це нам!

Координатор проекту "Родині потрібна допомога"
Альона Шередеко + 38 (050) 416-06-13

Родини, яким потрібна допомога:

02/03/18

Важливість підтримки в складний час. Родина Пчелинцевих.

Наталя Пчелинцева (27 р.) - випускниця школи-інтернат (Херсонська обл.), мама одиначка 3-х дітей: Максим 7 років, Мирослав 3.5 роки, Даніл 2.5 роки. У зв’язку з невідповідними житловими умовами та фінансовими труднощами, старший син тимчасово знаходиться з тіткою Наталії в Києві, де і відвідує школу. Наталя підтримує тісний зв'язок з дитиною: спілкування телефоном, через скайп, відвідування.
09/02/18

Вирішення побутових проблем може врятувати родину!

Під соціальним супроводом Олешківського центру соціальних служб перебуває родина Варлачової Альбіни Михайлівни, 1994 р.н.,  яка опинилася в складних життєвих обставинах. Жінка  є особою з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховує двох малолітніх дітей – Варлачова Руслана, 2012 р.н. та Варлачову Вероніку, 2014 р.н.
14/12/17

Дорожче срібла і злата душа, яка добром багата

В Олешківському районі на один дитячий будинок сімейного типу стане більше. Тут у сімейному оточенні будуть виховуватись діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Заклад чи установа:  Дитячий будинок сімейного типу родини Мосійчук
24/11/17

Діти в спадок від дочки

Ніколи не опускайте рук, яким би не справедливим не видавалося життя. І як приклад цього вислову хочемо розказати вам про одну родину з села Пилявка Хмельницької області.
14/11/17

Розвантажимо 15-річну господиню!

Дякуємо всім, хто залучився до збору! Потребу закрито! Друзі! Нашій підопічній родині Марченко дуже потрібна пральна машина!
09/10/17

Шукаємо пральну машинку!

Потребу закрито! Дякуємо всім благодійникам!!! Друзі, нашим давнім друзям дитячому будинку сімейного типу родини Бехтольд дуже потрібна пральна машинка! Дві машини одночасно зламалися, а родині де виховуються стільки малечі - це вкрай потрібно! Звертаємося до всіх, б/у також підходить. Заклад чи установа:  Дитячий будинок сімейного типу родини Бехтольд
20/09/17

Багатодітна родина зі Львова звертається за допомогою до волонтерів detdom.info

Друзі,  знайомтеся - це дітвора родини Глущак  Всього мама Анжела Глущак виховує дев`ять дітей: Кароліна – 2 рочки, Макар -4, Ростислав – 5, Елеонора – 6, Вікторія – 7, Олександр – 10, Андріан – 11, Юліан – 12, Святослав -13 років. Батько є але з родиною зараз не мешкає (за станом здоров`я) та працювати також не може. Сім`я проживає у Львові та знаходиться на обліку у Львівському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.
15/09/17

ДЦП - це не вирок! Богданчик буде ходити!!!

Останнє оновлення інформації 15 вересня 2017 року Прізвище, ім'я, по-батькові               
14/09/17

Проект завершено!

Гарні новини! Нарешті! В будинку нашої підопічної Алінки та її бабусі Алли тепло та сухо!
28/08/17

Допоможіть дітям залишитись в родині!

І знову до нас в проект потрапляє колишня випускниця інтернату. Родина Тетяни Цявко проживає в Олешківському районі Херсонської області та знаходиться на обліку в РЦСССДМ.
Збір матеріалів