Родині потрібна допомога

18/08/17

Мати покинула дітей напередодні першого вересня. Потрібна допомога.

В селі Плахтянка Макарівського района Києвської області проживає родина Марченко.
11/08/17

Родина переселенців із Криму потрапила в біду

На обліку  отримувачів послуг ОРЦ ССС ДМ як внутрішньо-переміщені особи перебуває родина Клапоушко, яка переїхала в м. Олешки  з АР Крим. Сім`я не велика: мама, тато та двоє діточок школярка Анастасія і півторарічна Софійка.
01/08/17

Типова історія випускниці інтернату

На жаль, нам знову доводиться розповідати історію, де головною героїнею стає випускниця інтернату. Аня познайомилася з Наталею ще в далекому 2006 році, коли молодий і ще не досвідчений інтернет-проект «детдом.інфо» організовував автопробіг дитячими будинками України.
14/06/17

Аліна та її бабуся можуть залишитися без даху над головою!

Вже декілька років в нашому проекті знаходиться родина Бабат. Свого часу нас вразила історія дівчинки хворої на ДЦП, яка залишилася без батьків, проживала в дитячому будинку, а бабуся Алла Григорівна оформила опіку та забрала Алінку до себе. Друзі, ми всі разом неодноразово підтримували родину- речами, продуктами, коштами, лікуванням, але з самого початку була потреба - ремонт даху.
21/02/17

Там де живе любов!

Хочемо вас познайомити з чудовою родиною Раранчук. Заклад чи установа:  ДБСТ родини Раранчук
16/01/17

Зберегти сім'ю

Завжди приємно розповідати історії зі щасливим кінцем. Тим більше, коли до успіху були прикладені і наші з вами зусилля.
04/01/17

Допоможемо мрії стати реальністю

В селі Тарасівка Кам`янець-Подільского району проживає чудова родина ієрея Сергія. З матушкою Тетяною ми познайомилися минулого літа у Львові і саме тоді дізналися їх історію. Заклад чи установа:  Дитячий будинок сімейного типа родини Олексюк
15/11/16

Залишився маленький крок щоб забрати дитину з інтернату!

Родина Ревчук, яка проживає в глухому селі на Житомирщині має мрію, щоб їх середня дитинка донечка Світлана проживала вдома. Залишився маленький крок - провести воду в дім і співпрацюючи з соціальними службами можемо підіймати це питання. Адже дитина повинна виховуватися в родині. Нарешті зроблені підрахунки:

Потрібна допомога родинам центру "Промінь надії"

Родина Лопата У вересні 2016 року до Центру “Промінь надії” звернулася сім’я, яка опинилася в складних життєвих обставинах, Наталія з чотирма дітьми: Віктору 20 років, Володимиру 16 р., Тетяні 15 р., а найменшому, Андрію 3 роки. Заклад чи установа:  КЗ "Макарівський районний центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії"
Збір матеріалів