Волонтери-штурмани та старші друзі розпочинають роботу у Володарській школі-інтернаті

26/02/18

В п’ятницю 23 лютого координатори detdom.info та група активних волонтерів відвідали «Володарську спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат – Центр реабілітації» з метою знайомства з закладом, керівництвом та дітьми.

Школа впроваджує модель освітнього середовища, в якому поєднано реабілітаційну педагогіку, педагогіку життєтворчості й життєзнавства з профільною освітою, дистанційним навчанням, поглибленим вивченням окремих предметів, елементами STEM-освіти, ІТ- та акме-технологіями. Крім того школа має гарну лікувальну базу, яка залишилася з часу школи-санаторію. 

З цього року в заклад приймають талановитих дітей зі звичайних сімей, що дуже гарно впливає на соціалізацію дітей-сиріт та дітей з кризових родин. Керівництво приділяє багато уваги розвитку дітей та турбується про їх майбутнє, тому досягнуто домовленості про систематичну та регулярну роботу наших волонтерів-штурманів та старших друзів.

Плануємо уже у березні вирушити у першу поїздку. Розпочинаємо роботу з трьох напрямів:

- формування життєво-важливих навичок у випускників інтернатів
- розвиваючі заняття для молодшої групи дітей
- англійська мова

Є запит від школи на заняття з іспанської мови, кружок малювання, театральне мистецтво. Тому запрошуємо в нову групу волонтерів, які мають бажання проводити такі заняття.

Щоб стати волонтером, заповнюйте, будь ласка анкету http://www.detdom.info/anketa-volontera або телефонуйте координатору проекту «Волонтерський рух» Шередеко Альоні (050) 416-06-13.

Якщо маєте бажання стати старшим другом для дитини, також заповнюйте анкету або телефонуйте координатору проекту «Мій друг» Гребенніковій Альоні (050) 416-12-48


Поділитися з друзями: