Діти, яким потрібні старші друзі

  • Володимир С. Житомирська областьХлопець12 років Я, Володимир, навчаюся в одній із спеціальних ЗОШ-інтернат Житомирської обл. У мене є 2-ва братики - старший і молодший. Захоплююся математикою, музикою, спортом. Мрію навчитися літати Хотів би у майбутньому стати поваром. Шукаю надійне плече Старшого друга! 
  • Олексій Е. Житомирська областьХлопець15 років Я, Олексій, навчаюся в одній із спеціальних ЗОШ-інтернат Житомирської обл. Є два братики та сестричка. Захоплююся математикою, музикою, комп'ютерними іграми. Мрію закінчити школу та підти навчатися на бармена. Шукаю надійне плече Старшого друга! 
  • Ілля Р. ХлопецьПолтавська область8 років Ілля, старший хлопчик у родині, нещодавно потрапив до інтернату за рішенням соціальної служби. Навчається у 3-му класі. Дуже любить, коли з ним займаються письмом, читанням, розвиваючими вправами. На жаль, в родині йому цього бракувало. Тож у старшого друга уже є орієнтир У вільний час любить збирати лего, малювати, грати в ігри, можна сказати, що готовий підтримати будь-яку гру чи захід. Улюблені мультики - "Ну постривай!" та "Ніндзяки".
  • Кіріл С. Житомирська областьХлопець13 років Дуже добрий та щирий хлопчик. Найулюбленіша справа - це поїздити на тракторі і звичайно в майбутньому хоче стати знатним трактористом. Полюбляє бігати і займатися спортом. Чекає на старшого друга.
  • Саша С. Житомирська областьХлопець14 років Саша в майбутньому хоче стати інженером. Дуже працьовитий та шустрий хлопчик. Завжди допомагає вчителям по різьбі із дерева. Планує колись полетіти до космосу. Чекає на старшого друга.
  • Діма К. Житомирська областьХлопець16 років Дімка навчається у 8 класі, полюбляє спортивні ігри та фізкультуру. Любить читати казки та грати на компютері. Хлопчик дуже добрий, розумний і особливо працьовитий. На жаль обділений любов'ю батьків. Чекає на старшого друга.
  • Вадим Т. Житомирська областьХлопець15 років Хлопчик лишився без батьків і на всьому білому світі такий одинокий. Дуже любить читати про піратів. Дуже добре розбирається в компютерах, а в майбутньому мріє стати міліціонером. Чекає на старшого друга і порадника.
  • Ваня Я. Житомирська областьХлопець13 років Ваня веселий і розумний хлопчик. На запитання чим він любить займатися він відповів, що розумом. Мріє стати багатим. Улюблені предмети математика та інформатика. Улюблені фільми "Міцний горішок". Старший друже відгукнися
  • Михайлик Л. Житомирська областьХлопець11 років Хлопчик дуже сильно потребує любові та ласки, тому що цього в нього не було. Трохи замкнутий, але такий хороший. Улюблені книги - це казочки з малюнками. А стати планує міліціонером, щоб завжди була справедливість. Мріє про свій ноутбук. Чекає на старшого друга.
  • Міша Ц. Житомирська областьХлопець13 років Міша, напевно у майбутньому буде художником, тому що дуже любить малювати. Шустрий та веселий хлопчик має сестру двійняшку. З родиною хлопчику не дуже пощастило. Полюбляє мультики - Губку Боба, Фіксіки. Вірить хлопчик в Бога і надіється що все буде добре. Улюблений предмет у школі - приготування іжі. Чекає на старшого друга.