Діти, яким потрібні старші друзі

  • Ілля Р. Хлопець7 роківПолтавська область Ілля, старший хлопчик у родині, нещодавно потрапив до інтернату за рішенням соціальної служби. Навчається у 2-му класі. Дуже любить, коли з ним займаються письмом, читанням, розвиваючими вправами. На жаль, в родині йому цього бракувало. Тож у старшого друга уже є орієнтир У вільний час любить збирати лего, малювати, грати в ігри, можна сказати, що готовий підтримати будь-яку гру чи захід. Улюблені мультики - "Ну постривай!" та "Ніндзяки".
  • Кіріл С. Житомирська областьХлопець12 років Дуже добрий та щирий хлопчик. Найулюбленіша справа - це поїздити на тракторі і звичайно в майбутньому хоче стати знатним трактористом. Полюбляє бігати і займатися спортом. Чекає на старшого друга.
  • Саша С. Житомирська областьХлопець12 років Саша в майбутньому хоче стати інженером. Дуже працьовитий та шустрий хлопчик. Завжди допомагає вчителям по різьбі із дерева. Планує колись полетіти до космосу. Чекає на старшого друга.
  • Діма К. Житомирська областьХлопець15 років Дімка навчається у 6 класі, полюбляє спортивні ігри та фізкультуру. Любить читати казки та грати на компютері. Хлопчик дуже добрий, розумний і особливо працьовитий. На жаль обділений любов'ю батьків. Чекає на старшого друга.
  • Вадім М. Житомирська областьХлопець13 років Вадим дуже добрий і соромязливий хлопчик. Він зараз, як ніхто, потребує старшого друга, тому що нещодавно втратив маму. Полюбляє грати в теніс та ігри на комп'ютері. Коли виросте планує бути машиністом. Старший друже, відгукнися
  • Вадим Т. Житомирська областьХлопець13 років Хлопчик лишився без батьків і на всьому білому світі такий одинокий. Дуже любить читати про піратів. Дуже добре розбирається в компютерах, а в майбутньому мріє стати міліціонером. Чекає на старшого друга і порадника.
  • Ваня Я. Житомирська областьХлопець12 років Ваня веселий і розумний хлопчик. На запитання чим він любить займатися він відповів, що розумом. Мріє стати багатим. Улюблені предмети математика та інформатика. Улюблені фільми "Міцний горішок". Старший друже відгукнися
  • Михайлик Л. Житомирська областьХлопець10 років Хлопчик дуже сильно потребує любові та ласки, тому що цього в нього не було. Трохи замкнутий, але такий хороший. Улюблені книги - це казочки з малюнками. А стати планує міліціонером, щоб завжди була справедливість. Мріє про свій ноутбук. Чекає на старшого друга.
  • Тарас Г. Житомирська областьХлопець15 років Дуже розумний та кмітливий хлопчик. Коли виросте бажає стати компютерщиком, тому що полюбляє компютерні ігри та читати. Улюблені предмети - фізика та математика. Читати полюбляє фантастику. Мріє про мобільний телефон на андроїді. Чекає на друга та порадника.
  • Міша Ц. Житомирська областьХлопець11 років Міша, напевно у майбутньому буде художником, тому що дуже любить малювати. Шустрий та веселий хлопчик має сестру двійняшку. З родиною хлопчику не дуже пощастило. Полюбляє мультики - Губку Боба, Фіксіки. Вірить хлопчик в Бога і надіється що все буде добре. Улюблений предмет у школі - приготування іжі. Чекає на старшого друга.