Наші проекти

28/01/15

1. Проект «Волонтерський рух» діє з 2006 року. Стартом проекту можна вважати «Автопробіг дитячими будинками України». Опора цього проекту - наші волонтери, які усі ці роки без зупинку ініціюють, організовують та здійснюють поїздки у різні типи інтернатних закладів України. Робота наших волонтерів направлена на соціалізацію дітей та стимулюванню їх до навчання і саморозвитку.

2. Проект «Мій друг» впроваджується у 6-ти інтернатних закладах України: три в Полтавській області з 2009 року, два у Київській області з вересня 2014 року та один у Житомирській області з грудня 2015 року. Суть цього напрямку полягає в тому, що доросла людина бере шефство над дитиною і підтримує її до того часу, поки це буде потрібно.

3. Втілення проекту «Корпоративне волонтерство» розпочалося у 2013 році зі співпраці з Альфа-банком. Проект дозволяє через спільну допомогу дітям зміцнити корпоративний дух компанії, покращити мікроклімат у колективі, встановити нові контакти з партнерами та покращити репутацію компанії вцілому.

4. Проект «Родині потрібна допомога» функціонує з 2012 року та передбачає надання допомоги багатодіним, кризовим родинам, дитячим будинкам сімейного типу.

5. Проект «Право на здоров’я»  передбачає надання медичної допомоги дітям-сиротам із інтернатних закладів та кризовим, багатодітним родинам, оснащення та обладнання медичних кабінетів, надання консультативної допомоги працівникам дитячих закладів. Проект реалізується з 2013 року.

Архів проектів:

6. Курс вебінарів «Допомагаємо правильно» стартував на сторінках detdom.info у вересні 2014 року. Це освітній проект спрямований на покращення обізнаності щодо шляхів допомоги дітям, розуміння їх психологічного стану, формування навиків волонтерів та людей, що працюють з дітьми.

7. Проект «Поділись святом» передбачає спрямування «сувенірного» бюджету компанії на допомогу дітям-сиротам, які проживають в інтернатних закладах та родинам, які потребують допомоги. Проект стартував у 2010 році.

8. Проект «Право на життя» зародився на початку лютого 2015 року. Він передбачає підтримку родини щодо забезпечення передчасно народженого немовляти медичними препаратами та всім необхідним для повноцінного розвитку і життя.