Новини

 • 09.10.17
  9 жовтня закінчено оновлення бази дитячих закладів Волинської області. Нам відомо, що в регіоні є такі заклади: - 1 лікарня - 1 будинок-інтернат - 1 будинок дитини - 2 притулка для дітей - 3 прийомні сім`ї - 3 реабілітаційних центра - 9 ДБСТ - 11 шкіл-інтернатів Більшість директорів мають бажання приймати волонтерів з розвиваючими программами для дітей. То ж волонтери Волині гуртуйтеся! 
 • 29.09.17
  26 вересня спеціалісти клініки «Аілаз» повторно оглянули нашого підопічного випускника дитячого будинку, 18-річного Володимира. Лікар-офтальмолог клініки провів повторний огляд та діагностику зору юнака. На жаль, відмітив тенденцію до погіршення зору та надав рекомендації щодо корекції зору окулярами. Рік тому Вова випустився з дитячого будинку у м. Гадяч та вступив на навчання до одного з технікумів Києва. 
 • 22.09.17
  Олена з чоловіком Володимиром виховують п'ятеро дітей: синів Анатолія 14 р та Олексія 2 р; доньок Анну 11 р, Анастасію 10 р, Олександру 5 р, а також чека
 • 13.09.17
  У проекті "Парво на здоров'я" бувають випадки, коли від професійності лікаря залежить майбутня професія дитини та можливість далі займатися улюбленим видом спорту.
 • 05.09.17
  Головною подією літа на детдом.інфо, безсумнівно, є організація табору соціальної реабілітації "Мій друг". Для нас цей досвід був вперше. Впевнилися в тому, що такі табори вкрай необхідні дітям, які проживають в інституційних закладах. За місяць дітлахи навчилися багатьом корисним речам: готувати, дбати про себе, відвідувати супермаркети, користуватися громадським транспортом та інше.
 • 29.08.17
  Спеціалісти клініки «Аілаз» повторно оглянули нашого підопічного 12-річного Костю. 18 серпня лікар-офтальмолог протягом кількох годин проводив діагностику зору хлопчика. Відмітив, що зір Кості зберігається на тому ж рівні, рекомендовано продовжувати корекцію зору окулярами при письмі та читанні. Костя та його опікун Павло, щиро вдячні спеціалістам ]]>клініки «Аілаз»]]> за надану медичну допомогу! 
 • 18.08.17
  "Інтуїтивне правопівкульне малювання" від Світлани Шукшиної Діти з реабілітаційного центру, що розташовується по вул. Полярна, 7а, прийняли участь у майстер-класі “Інтуїтивне правопівкульне малювання для всіх”, який провела Світлана Шукшина - дитячий і сімейний медичний психолог, психотерапевт в гештальт підході.
 • 18.08.17
  Дякуємо всім волонтерам та благодійникам, потреби дітей майже закриті! В селі Плахтянка Макарівського района Києвської області проживає родина Марченко.
 • 11.08.17
  В серпні 2017 року ГО "Команда детдом.інфо" уклала партнерський договір з Громадською ініціативою "]]>Рідна Земле]]>". Олександр та Олексій поставили за мету створити не просто бізнес проект, а на практиці зробити щось важливе для своєї країни, об’єднавши українців з усього світу. А ми, спираючись на свій 12 річний досвід, допоможемо реалізувати ці наміри
 • 10.08.17
  Twelve-year-old Anastasia ended up in an orphanage after her father died and her mother became an alcoholic. The Kyiv Post is not publishing Anastasia’s full name as she is a minor.Two years ago she met a new friend, who, step-by-step, has been since helping the girl adjust to the changes in her life.