Новини

 • 19.06.17
  Сьогодні день народження у координатора detdom.info Альони Гребеннікової! Щиро вітаємо з новим роком твого життя!
 • 01.06.17
  Друзі, хочемо всіх привітати з «професійним» святом волонтерів detdom.info – днем захисту дітей! Бажаємо миру і добра, адже всі ми родом з дитинства. Будемо прагнути, щоб увага до маленьких людей та їхніх проблем принесла свої плоди у вигляді щасливих доль.
 • 31.05.17
  В течении 4 месяцев мы следили за судьбой мальчика Вити на страничках detdom.info. Много переживаний, радостей и потерь довелось к 16 годам ему пережить. И, да, это книга, но истории её правдивы, ведь более 100 тысяч детей, которые воспитываются в интернатной системе Украины, проживают это каждый день. Автор повести Сергей Обуховский, наш волонтёр, постарался передать чувства этих детей через историю Вити. 25 мая первое издание книги увидело мир :) 
 • 29.05.17
  Друзі, у колегі одного нашого давнього волонтера біда - синочок, який народився з цілою низкою діагнозів. В Україні його не можливо вилікувати, а іспанські лікарі дають родині надію. Давайте не будемо байдужими!
 • 23.05.17
  Дорогі наші друзі! У detdom.info за 12 років  діяльності склалося багато традицій та звичаїв. Мабуть, найулюбленіша традиція – це волонтерський шашлик. Ми дуже хочемо бачити всіх вас, то ж запрошуємо партнерів, меценатів, волонтерів новеньких та стареньких , київських та  регіональних. Сподіваємось, що ви також будете раді відсвяткувати це свято разом з нами, бо всі ми і є захисниками тих, кому це найпотрібніше. 
 • 16.05.17
  Департамент Захисту Економики Національної поліції України оголошує відбір кандидатів на навчання за денною формою до факультету економічно-правової безпеки Дніпропетровського Державного Університету Внутрішних Справ (випускники інтернатів та дитячих будинків можуть розраховувать на прихильність при вступі) Студенти університету мають можливість проживати у гуртожитку, забезпечуються безкоштовним харчуванням та обмундированням.
 • 15.05.17
  Друзі, впевнена всі пам'ятають нашого підопічного випускника інтернату, Юрка. У 2015 році ми всім світом збирали кошти на купівлю житла юнаку. І ще тоді Юрко, за домовленістю з власником, почав обживати будиночок, облаштовувати територію, вести господарство. Так от, нарешті, всі паперові справи завершилися і 10 травня Юрко став повноправним власником будинку. Щиро вітаємо молодого господаря! Наснаги, здоров'я та доброї долі!
 • 13.05.17
  12 травня ми провели тренінг "Допомагай правильно" для ініціативної групи корпоративних волонетрів Агропромхолдингу "АСТАРТА-Київ".  10 активних співробітників готові розпочати роботу з вихованцями двох дитячих закладів - соціально-реабілітаційний центр у місті Києві і Кобеляцька спеціальна ЗОШ-інтернат Полтавської області. Але як і будь-яку серйозну справу, волонтерський рух потрібно починати з підготовки. 
 • 05.05.17
  27 квітня дітвора з Великополовецької СЗОШ-інтернат вивчала професії та пробувала свої сили у містечку KidsWill. Мета - познайомити дітей з різними професіями. У супроводі вихователів та волонтерів 22 дитини завітали до міста професій. Спочатку на них чекала ознайомча екскурсія по станціям, далі кожен спробував себе у тій чи іншій професії, заробляючи місцеві кошти, які потім міг витратити на розваги, солодощі, покупки.
 • 18.04.17
  Нарешті по-справжньому весняна погода і сонечко пестить своїми теплими променями! Настав час для пікніків на природі.