Новини

 • 22.03.17
  Detdom.info сьогодні 12 років! Приймаємо вітання та вітаємо всіх, хто причетний до діяльності нашої команди! Дякуємо, що всі 12 років Ви поруч з дітьми, яким потрібна допомога та пишаємося нашими волонтерами, меценатами та благодійниками.
 • 20.03.17
  Потреба закрита!
 • 15.03.17
  Вчора 14 березня відбулася цікава поїздка координатора detdom.info та групи активних волонтерів в Радомишльську загальноосвітню санаторну школу-інтернат.
 • 14.03.17
  В рамках проекту "Право на здоров'я" продовжуємо лікування нашої підопічної родини Мурашко. 9 березня спеціалісти діагностичного центру "Омега-Київ" провели УЗД органів черевної порожнини 17-річного Олега, а сьогодні у одному з відділень медичної лабораторії "Діла" юнаку здійснили забір крові та інших матеріалів для дослідження за направленням лікаря.
 • 09.03.17
  В березневий день, що на початку весни, вдень, коли прокидаються сили природи, до школярів Коростишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Житомирської області завітала акція «Веселий гребінець», в рамках благодійної програми «Зробимо життя дітей кращим» Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», спільно із викладачами та студентами Київської академії перукарського мистецтва та волонтерами із detdom.info.
 • 02.03.17
  Друзі! Терміново! Потрібна допомога нашій підопічній родині Ревчук! 
 • 28.02.17
  Друзья, волонтеры, гости и партнеры, на нашем сайте с 1 февраля ежедневно обновлялись записи из "Дневника детдомовца". 22 дня из жизни маленького Вити, которого изъяли из семьи, и переместили в государственный детский дом... Это только начало его истории.
 • 27.02.17
  Лютий місяць виявився плідним на поїздки до дітей та активну роботу волонтерів. Хочеться відзначити багато людей: тих, хто допомагав та організовував роботу бригади стоматологів в Новій-Боровій, нових волонтерів-штурманів в Дніпропетровській області, штурманів, які вже цілий учбовий рік працюють в Великополовецькій школі-інтернаті, поїздки корпоративних волонтерів в Яблунівку, Копилів.
 • 23.02.17
  Шановні керівники інтернатів, дитячих будинків, центрів реабілітаціїї Київської області та батьки - вихователі ДБСТ! 
 • 23.02.17
  Палац дитячої та юнацької творчості Солом'янського району м.Києва 18 лютого 2017 р. зібрав лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів Солом’янського району на чолі з педагогами, щоб долучитися до поїздки із волонтерами detdom.info та Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» до Пугачівського дитячого будинку-інтернату (для дівчат, хворих на олігофренію в стадії імбецильності, хворобу Дауна, для дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт)