Новини

 • 07.12.17
  Закінчили оновлення бази закладів Дніпропетровської області. Дякуємо за це волонтеру Лєрі! Багато шкіл-інтернатів реформували в центри соціально-психологічної реабілітації, але хоч назва і змінилася, це не означає, що діти в них не потребують нашої волонтерської допомоги.
 • 05.12.17
  День волонтера - це чудове свято, коли ми можемо привітати добровольців і висловити їм свою вдячність. Давайте станемо всі добрішими і життя обов'язково посміхнеться Вам!!!  Зі святом!!!
 • 28.11.17
  Спеціалісти Центру мікрохірургії ока на минулому тижні провели чергову діагностику зору нашого підопічного випускника Дмитра Ткаченка.   Юнак перебуває під наглядом лікарів вже майже 3 роки. І дуже важливо, що за чей час зір Дмитра поступово відновлюється. Професор Риков Сергій Олександрович, відзначив, що зір поліпшився на 0,5 пункта, надав новий рецепт на лінзи та рекомендував пройти курс лазерної стимуляції зору на зимових канікулах.
 • 27.11.17
  Зустрічайте переможця цього місяця Ніну (нік autua).
 • 22.11.17
  15 листопада учні старших класів Васильківської та Великополовецької шкіл-інтернатів відвідали ПрАТ «Миронівську птахофабрику», а саме комплекс з переробки курчат-бройлерів.
 • 14.11.17
  Дякуємо всім, хто залучився до збору! Потребу закрито! Друзі! Нашій підопічній родині Марченко дуже потрібна пральна машина!
 • 08.11.17
  В рамках проекту «Право на здоров’я» проведено загальне дослідження крові 4-м нашим підопічним дітям. Спеціалісти одного з відділень лабораторії «Діла» у місті Києві провели дослідження крові братиків 12-річного Кості, 18-річного Вови, 19-річного Валерія та 20-річного Валентина. Результати вже отримано. Хлопці щиро дякують спеціалістам ]]>медичної лабораторії "Діла"]]> за надані знижки та допомогу! 
 • 03.11.17
  2-го листопада 18 вихованців Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради у супроводі 2-х вихователів відвідали благодійний концерт Тіни Кароль у палаці «Україна».   Культурно збагатилися та треба ж і поїсти та ще й так, щоб було цікаво І в цьому питанні уже вкотре нам допомагає мережа ресторанів ]]>McDonald's]]>. Адміністрація ресторану за адресою вул. Антоновича, 176, люб'язно відгукнулися на наш запит. Всі дітки отримали по пакуночку Хеппі-Міл та пакетику соку.  
 • 02.11.17
  Спеціалісти клініки «Айлаз» надали допомогу вихованці Кмитівської спеціальної ЗОШ-інтернат. Лікар-офтальмолог протягом 2-х годин проводив діагностику зору 12-річної Вікторії та підібрав оптимальний на сьогодні комплекс лікування. Тож дівчинці встановили діагноз - міопія середнього ступеню та амбліопія. Призначена обов'язкова постійна корекція окулярами. Покращити зір дівчинки можливо, але потрібно терміново починати корекцію. 
 • 31.10.17
  Чудово коли знаходяться люди, які стають у штурвала корабля і з захопленням та радістю очолюють волонтерську групу. Саме від вдалого вибору куратора майже на 70% залежить успіх групи. Правильно та чітко розподілити обов`язки, скласти плани, вирішувати питання з транспортом та матеріалами для занятть, контактувати з керівництвом та вихователями - це все доволі великий та складний кусок волонтерської роботи. Ми дуже радіємо, коли групу очолюють саме такі лідери.