Новини

 • 01.10.18
  Дякуємо Олені Ткаченко, яка передала для наших підопічних дітлахів безліч гарних та теплих подарунків: це нові осінні та зимові куртки, комбінезони, нові кофтинки та костюмчики для малюків. Також додатково булі передані б.у. речі. Все розподілено по родинах і сьогодні починаємо надсилати. Речі отримають такі родини:
 • 28.09.18
  24 вересня повну діагностику зору у клініці "Айлаз" пройшов наш підопічний випускник інтернату, Михайло. 17-річного юнака оглянув лікар-офтальмолог клініки Ковальов А.А. На жаль, лікар встановив серйозне порушення зору ще з народження, корегувати зір можна лише за допомогою оптичних засобів. Тож юнак отримав рецепт на окуляри. Михайло цьогорічний випускник інтернату, вступив на навчання до Київського коледжу інформаційних технологій та землеустрою.
 • 21.09.18
  Закінчили оновлення бази закладів Львівської області. Дякуємо волонтеру Владу!
 • 20.09.18
  Літо промайнуло, а з ним і літні канікули. Тож з вересня наші підопічні підлітки повернулися на навчання. Так, трохи освоївшись, Руслана поновила курс лікування хворих зубчиків. Лікар-стоматолог «DD clinic» продовжила проводити необхідні для здорової посмішки маніпуляції.
 • 27.08.18
  6 серпня у супроводі свого старшого друга клініку "Айлаз" відвідав наш підопічний випускник інтернату Артем. 16-річного юнака оглянув спеціаліст клініки Волошин Я.І. Провівши повну діагностику зору, лікар-офтальмолог зазначив, що гострота зору в межах норми, але виявлено вертикальну альтернуючу косоокість. Надано рекомендації щодо подальшої консультації Артема у профільного спеціаліста клініки.
 • 16.08.18
  Як показує практика, допомога «неблагополучним»» сім'ям приваблює не багато бажаючих допомогти в порівнянні з допомогою дітям сиротам. Але нам хочеться спробувати змінити в свідомості людей цей стереотип. Наприклад, родина Багара із Закарпаття – 7 дітей, яких покинув батько, та ще й до то ж залишив без житла. Мама була вимушена віддати дітей в інтернат поки знайде житло та засоби існування. І Наталя зробила все, щоб діти повернулися в родину.
 • 06.08.18
  Разом з вами, добрими нашими друзями, ми здійснили сплав на байдарках по Ворсклі - 2018. Разом ми подарували дітям незабутні враження, активний відпочинок, душевну атмосферу, кумедні ігри біля вогнища,ми показали, що є інше життя - цікаве та вільне від болю. Дякуємо усім, хто долучився до збору, хто підтримував і вірив в нас!Тепер ми, волонтери та наші діти, даруємо вам свої посмішки та ділимося щастям)
 • 03.08.18
  Поступово наповнюється скринька можливостей для наших волонтерських груп.
 • 24.07.18
  Літні канікули у розпалі. Дітвора відпочиває та радіє сонячним дня. Та поряд з тим це час, коли можна приділити увагу здоров'ю. Тож, Танюша, скористалася канікулами та, дякуючи нашій підтримці, продовжує супроводжувати свого молодшого друга на стоматологічне та офтальмологічне лікування. Так, за два прийоми у липні лікар-стоматолог клініки "Mamadetist", полікувала канали хворих зубчиків та встановила необхідні пломби.
 • 12.07.18
  В червні-липні закінчили оновлення бази закладів Харьківської області, як завжди дякуємо волонтеру Владу, який сам є вихованцем інтернатного закладу. Нам відомо про існування 59 закладів, із них: Дитячих будинків - 2 Притулків – 3