Новини

 • 23.02.17
  Шановні керівники інтернатів, дитячих будинків, центрів реабілітаціїї Київської області та батьки - вихователі ДБСТ! 
 • 15.02.17
  11-12 лютого пройшов черговий тренінг по індивідуальній роботі з дітьми.  Ще 10 бажаючих стати Старшими друзями пройшли навчання та підготувалися до роботи з дітьми. Тренінг не лише дає необхідні знання, а й допомагає зрозуміти людині, чи готова вона розпочати індивідуальну роботу з окремою дитиною.  Тож теоретичний курс пройдено, попереду прийняття рішень і практика Хай здобуті знання допоможуть Старшим друзям у спілкуванні з дітьми!
 • 06.02.17
  Дорогі старші друзі, вітаємо вас з Днем Старшого друга! Минулого року ми започаткували чудову традицію - 6-го лютого відзначати День Старшого друга! 
 • 01.02.17
  Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», спільно із викладачами та студентами Київської академії перукарського мистецтва та волонтери із detdom.info, давно мріяли бачити своїх дорогоцінних чад із Пугачівського дитячого будинку-інтернату (для дівчат, хворих на олігофренію в стадії імбецильності, хворобу Дауна, для дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт) в образах, які пропонують рекламні проспекти. Акція «Веселий гребінець» у рамках Всеукраїнської програми «Зробимо життя дітей кращим» втілила в життя мрію.
 • 30.01.17
  Відбулася перша поїздка представників посольства Республіки Корея в Україні до Макарівського центру "Промінь надії". Дружина посла та дружини дипломатів налаштовані на допомогу кризовим родинам Макарівського району. Сподіваємось, що спільна робота дасть свої результати та допоможе родинам, які потрабили в складні життєві обставини подолати труднощі. 
 • 25.01.17
  Дневник детдомовца - это нерассказанная, а написанная история. Что испытывает ребенок, которого забрали от мамы? Что он думает, о чем мечтает? Надеется на что-то? Зачем он ведет дневник? Как ему живется в детском доме? Проживая вместе с ним его жизнь, вы найдете ответы на многие вопросы.  Сроки: С 1 февраля, ежедневно, на протяжении 3 месяцев, Дневник детдомовца будет пополняться новой записью.
 • 23.01.17
  2016 год завершился — ушел в прошлое. Но осталось послевкусие: кисло-сладкое, с легкой горечью и манящими запахами. С цифрами и фактами. Что вынес из него благотворительный сектор, и куда будет двигаться дальше? Цифры и факты свидетельствуют…
 • 20.01.17
  Привіт любі друзі! Хочемо розповісти вам про конкурс! На протязі двох років роботи з дитячими установами, в нас виникла ідея організувати творчий конкурс, під час якого діти змогли б подивитися на світ під різними кутами та побачити в ньому щось прекрасне та неповторне. Період конкурсу: 01.10.2016 - 01.05.2017
 • 18.01.17
  Сьогодні відбулася цікава зустріч з ініціативною групою посольства Республіки Кореї.
 • 13.01.17
  Організація учнівського самоврядування «Гарт» Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія» представляє благодійний проект «Діти — дітям»