Новини

 • 20.03.18
  Наші підопічні випускниці Марія та Руслана успішно продовжують стоматологічне лікування в клініках Києва. 6-го та 16-го березня лікар-стоматолог стоматологічної клініки "MamaDentist" провела лікування кількох хворих зубів Маші. Марія по-троху наближається до здорової ротової порожнини. Руслана в черговий раз відвідала «DD clinic» 6-го березня. Лікар-стоматолог провела чистку ротової порожнини та продовжила лікування хворих зубів. 
 • 16.03.18
  Координатор Наталія (096) 642-42-46
 • 03.03.18
  2 березня закінчено оновлення бази закладів Чернігівської області. Дякуємо волонтеру Валерії! Ось перелік відомих нам закладів: 15 шкіл-інтернатів 7 дитячих будинів сімейного типу
 • 26.02.18
  Організаційний комітет Міжнародного дистанційного конкурсу дитячої творчості "Крила Польоту" запрошує талановитих дітей у віці від 9 до 17 років, які залишилися без батьків і проживають в центрах сприяння сімейного виховання, під опікою родичів, а також в прийомних сім'ях, які проживають на території України і Росії, взяти участь в Міжнародному дистанційному конкурсі образотворчого мистецтва " крила Польоту ".
 • 23.02.18
  новорічні іграшки з фетру з японськими волонтерами Майстер-клас по декупажу коробочок від Марини Сергєєвої, який пройшов у листопаді 2017 року в Центрі соціально-психологічної реабілітації на Полярной-7а, був не останнім візитом до дітей.
 • 22.02.18
  Дякуємо волонтеру Гук Олі за допомогу в оновленні інформації закладів Івано-Франківської області! На цей час ситуація в регіоні така: Шкіл-інтернатів – 13
 • 20.02.18
  Ми завершили процес діагностики нашого підопічного випускника Влада у рамках проекту "Право на здоров'я". 14 лютого лікар невролог клініки "Оберіг" провела поторний огляд Влада та, вивчивши всі дослідження, встановила діагноз. Призначено медикаментозний курс лікування. Крім того юнак має вести щоденник головного болю, контролювати артеріальний тиск та з'явитися на плановий огляд до лікаря через 3 місяці.
 • 19.02.18
  Розпочато стоматологічне лікування ще однієї підопічної випускниці, 16-річної Марії.  14-го лютого Марія відвідала клініку "Mamadetist". Лікар-стоматолог провела санацію ротової порожнини дівчини, визначила проблемні місця та розпочала лікування. Виявилося, що лікування потребують 7 зубів, один, на жаль, необхідно видалити. Тож лікування Марії розподілили на кілька етапів. Наступний візит заплановано на 27 лютого.
 • 19.02.18
  Закінчено перевірку контактної інформації закладів Житомирської області. Дякуємо за допомогу волонтеру Валерії! На цей час в регіоні така ситуація: Лікарень – 1 Притулків - 1
 • 12.02.18
  Ми розпочали співпрацю з міжнародною компанією EY.